Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje kupujete okvirje za korekcijska očala po nekih normalnih cenah?

kje kupujete okvirje za korekcijska očala po nekih normalnih cenah?

uporabne informacije tudi tukaj

http://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11035285

Sam sem kupil https://www.moje-lece.si/crulle-s1727-c4

skupaj s stekli sem dal 35 evrov. Mislim da se ne splača kupovati v tujini, če imamo v sloveniji tako poceni….

Naši optiki so res zlatarji. Cene navite, imajo normo, tako da nam večkrat porivajo najdražje storitve, da dosežejo plan, dostikrat zaposlijo neprimerno izobražene in s tem cenejše delavce…
Začela bom hoditi v Bosno. Znanci tam nabavljajo vse, od sončnih do korekcijskih očal, popravljajo si zobe, kozmetične in frizerske storitve so veliko, veliko cenejše. Kvaliteta pa ni nič slabša.
Naši služijo zaradi predsodkov, ki jih imamo do juga.

Kupila sem v Clarusu pregled, okvirji in stekelce za 280 Eur, + 1 dioptrija, ampak me oči v njih bolijo in jih ne morem nositi. Od nakupa je 12 dni.

Kakšen pogoj imam za zavrnitev očal, ki jih ne morem nositi? Zaposlena mi jih po 2 dneh sploh ni hotela reklamirati, češ da jih moram nositi 1 mesec, da se oči navadijo. Oči me bolijo v njih in takoj, ko jih snamem, nic ne vidim en čas in jih ne mislim nositi, ker ne vidim smisla. Imam dioptrijo 1+ , a sem dobila očala za gledanje daleč.

ja, pa ja ….

Zenni optical :
Po spletu naročiš očala, kjer vpišeš PD , sph, cyl, nikjer pa višine zenice od okvirja!,… mislim, hvala lepa…
Ko daš okvir na obraz – je to lahko 1cm gor dol ! ….. In kje potem gledaš skozi lečo ?
Leča ima navedeno dioptrijo samo v centru, 5mm fališ in je namesto +2 -> +2,5 mimogrede, da ne govorim o cylindrih ?!

No, za slovence je očitno vse dobro, … valjda če naročiš preko interneta.

Če greš kdaj v Bosno, tam so optiki veliko cenejši, jaz sem včeraj plačala dioptrijska očala
60e. Okvir 45, stekla 15. Okvirji se dobijo že za 30e, navadna stekla 10-15e, tanjšana 40e. Naredijo po potrebi tudi v enem dnevu.

Ne samo za Slovence, za cel svet. Jaz jih že 10 let kupujem prek spleta in sem zadovoljna. So preverjeno dobra očala s pravo dioptrijo in vsem skupaj. Imam pa očala za na daleč in cilindre.
Edino pri progresivnih bom, ko bom jih rabila, te kupila najprej pri nas, za rezervo pa potem prek spleta. Pri bralnih očalih pa je vse skupaj še manj komplicirano. Moja starša jih že leta imata in sta zadovoljna. Oče celo bolj s temi s spleta kot pa tistimi iz optike.

greš v avstrijo k fielmannu. pregled je temeljit, skoraj dve uri. očala komplet 114e, če doplačaš 50e garancije lahko v roku 2 let še ene gratis dobiš.

Sem kupil tele https://www.moje-lece.si/crulle-s1712-c1 pred enim tednom. In jih moram res pohvaliti. Sem probal ker je tako poceni. Dal sem 35evrov s stekli. In so primerljive z očali katere sem kupil v optiki pred parimi meseci za katere sem odštel okoli 250evrov.
Premišljujem da bi si jih kupil kar ene 3, da malo menjam, da nimam skos iste na sebi 🙂

Ali tukaj dobiš tudi sončna z dioptrijo?

New Report

Close