Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kje naj začnem….

Kje naj začnem….

brat mislim..uh pridni ste da je kaj!Hmm zdej razumem tiste,ki za par dni padejo ven,potem pa matr vse rudeče.Povsod novo,novo….kako začeti,kje začeti..No ja..Vse skupaj lepo pozdravljam…lepo vas je brati v popolni zasedbi!!
P.s. pazite se virusov..mene so čist zablokiral.Kar štirje različni so me napadli.No zdej jevse oki..Pc je čist vse nanovo naloženo..mamicu virusom,pr men so opleli…*********************lubčke za vse…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

mamicu jim, prokleti virusi! muca, kako pa si ugotovila, da imaš viruse?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Verjetno smrkanje in kašljanje?

Jani na tak način ugotovi viruse :)))))

Muca, važno da je PC spucan.. da se po njem ne preganjajo čudni osebki.. kje začet brati… nimam pojma.. jest sme kar mal v sred začel :))))

Jani pa zdej gre.. obkladke menat :)))

Lili je slabo :)) virus???????????????????

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

oo to bi mogla videt.V pošto so se prglodal..Pa mi piše naročili ste dve knjigi;ja pa kva še..in viš je šlo naprej tako hitro kot po vžigalni vrvici..Uf ko se je začelo tisto zmišlevanje v pošiljanju vse vprek-to je pomenilo,da je virus ponoru,da je napadat začel vse od moje banke-link…eheeh do vseh,ki sme jih imela v adresarju.Upam,da nisem koga okužila.Najhuje je bilo,ko me kliče brat..pa pravi da bo znoru da na vsake par minut dobiva sporočila..heheh evo tak je blo.

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hja.. tud za to je več razlag :))))) Zdej k to glih ni zjutrej :))) pol je to lahko prehlad… :)))))))))))))))

Jani ni Dr. B ali Dr. Z :))))

ne dalmatinček..ihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hohohoho… ubogi brat :))))) si lahko predstavljam.
Še dobro, da nisem jaz začela kaj dobivat od tebe. Madonca, bi se v enem tednu kar nabralo, da bi mi nabiralnik razneslo

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

hmmm, no, če upoštevamo, da smo bili v Istri, potem bo tale dalmatinček od katere druge!
Naj prizna tista, ki je bila v Dalmaciji pretekli teden!!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Torej na hitro, ker se mi mudi. Virusi so različni. Nekateri napadejo takrat, ko se najmanj nadejaš. Tem virusom se reče pomladni virus in je zelo prijeten. Tko !
Mene je napadel en podoben, zdaj mislim okužiti še ježka!

Bejž ježek, bejž!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ne, ne, on pa sigurno ne bo bežal pred zajčkom ! Nanj se lahko vedno zanesem. O, to pa ne, kar vprašaj ga ! Ježek je že od nekdaj zajčkov :))

Nekaj čudnega je v luftu,vsaj pri meni.Tud tablete ne pomagajo,u glavi buta ko strela..pa nekam sumljivo me mrazi po vsem telesu.Bemti evo še fizično očitno pobasala virus…
Mislim..kaj me majo eni radi,virusi namreč..vse se popa name..:((((((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

pol pa kar grem.Se izredno slabo počutim…lepo se imejte do jutri..nočko!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca…. vročga čajčka. pa tri kovtre na sebe, pa enga aspirinčka, al pa lekadolčka…. pa ajat.. 🙂 No sej to zdej gvišne počneš.. namreč ajaš :)))

Jani gre ponavad prej v postlo.. :))))))))))) aja, muca… a buba?

oo Sem tako nardila ja.Lekadol,pa v posteljo.No sej itak se ne dam kar tako hitro..ampak še danes mi ne štima kot bi moglo..

p.s. ja bubaaaaa :((8

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja zajcek, ze dolgo, dolgo sva velika prijatelja… Sam to z virusom, o bemti, pa ja ne mislis…? Hmmmmm, da te ni ta virus cist dol vrgel, kam v travco s federcki, ko pa te ni vec na forumu?

Ježki smo nocne zivali, predvsem zaradi okoliscin, hehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ježek, seveda mislim, ja kaj si pa mislil ?

lepo nočko….
zajček ni bil v travici s fedrčki…

zajček..pridi na klepet…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca….. a še buba?

Jani muci piha…. :))))))))))))))))

Hvala Jani..nč več ne buba..zdej sem zelo zelo vesela…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close