Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje najcenejše žensko striženje v LJ

kje najcenejše žensko striženje v LJ

Kje v LJ v območju LPP-ja je ugodno žensko striženje? Da je čim nižja cena, lahko tudi suho striženje, brez pranja. Imam dolge lase.

Odgovor na objavo uporabnika
bibbid, 06.10.2022 ob 10:24

Kje v LJ v območju LPP-ja je ugodno žensko striženje? Da je čim nižja cena, lahko tudi suho striženje, brez pranja. Imam dolge lase.

V MIX salonih, vse je enotna cena, men se zdi, da 8 eur. Torej 8 eur striženje, 8 eur pranhe, 8 eur frizura, kar pač zeliš

MIX je poceni, o kvaliteti pa raje ne bi.

Odgovor na objavo uporabnika
Mixa293, 06.10.2022 ob 10:48

V MIX salonih, vse je enotna cena, men se zdi, da 8 eur. Torej 8 eur striženje, 8 eur pranhe, 8 eur frizura, kar pač zeliš

Dvomim, da ta cenik še vedno drži. To je tisti v btcju, kajne? Sem zadnjič spraševala za moško striženje in je rekla 9 eur, pa še to brez pranja.

mogoce kot ideja… jaz si dolge lase sama ostrizem… navodila  s strani you tuba video frizerke… skarje frizerske sem kupila v tediju za 3 eur…

ce je razlog sparanje, oz. fin. stiska,- pri meni je.. lahko tudi tako si pomagas…

ker za suho strizenje po mojem pod 17 ce ne se vec, ne prides skoz… si pa jaz tudi kdaj kmalu zelim k frizerju, ampak dokler je zal tako je pac to eden od prisipnih ukrepov sparanja

Frizerski salon Dvor v podhodu Bežigrajski dvor. Simpatična frizerka Erna te lepo postriže. Ne vem, koliko stane, ampak fen frizura je 15 eur.

Za primerjavo, striženje za Bežigradom Gordana zraven Beseničarja, je 45 eur.

Poglej si cenik na friz.salon Hair city v Fužinah.

New Report

Close