Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Kje najraje?

Kje najraje?

Oz. na čem…ali kako naj vprašam….sexate?
v postelji, na mizi, na tleh…………..itd…………v tuš kabini?..ali še kje, morda?
malo me firbec daje; mogoče izvem še za kakšno novo idejo….:)))))))))

glede na to, da si mozne lokacije omejila na stanovanje: najbolj udobno na postelji, sicer pa je zelo prakticen fotelj (se je v prejsnji vezi izkazal za nabolj zvestega tovarisa :-))), ker omogoca tisoc in eno variacijo na znano temo. Ti naslonjena na umivalnik – ne priporocam, ce niste mel dobrega vodovodarja;-)) Svoj car mata seveda kuhinjska miza pa pult.
Kar pa je bistveno – je fajn, da se seks cimveckrat zgodi tako spontano, da ni cajta niti zelje razmisljat, kam se dat. Ker nas ma vecina otroke, vemo, kako je to tezko izvedljivo in znamo zato se bolj izrabit trenutke babi-servisa, kajne?

Na pralnem stroju, ko je vklopljena centrifuga. Tresljaji se prenašajo na malo, ti ni treba toliko mešat…, hahaha

haha, sem pustila pralni stroj zate. Vedla sem, da bos napisal ;-)))

hahaha, imaš popolnoma prav; gllede zadnjega stavka!

:)))))))))

Si? Pametna punca, samo centrifuga mora sdelovati nad 1100 obratov, hahaha

Običajno tam, kjer nanese. Sploh si ne belim glave s tem, kje se bo dogajalo. Res pa je, da zadnje čase najpogosteje kar v/ob/na/pod/zraven postelji (nova, zelo dobra vzmetnica, vzdržljiva).

Al pa kar na trampolinu, haha

…..tale “pod”, bi pa rada videla ;))))))

Včasih si pa že res zaželim posteljo, ker tam tako poredko;))…drugače pa povsod, ko naju zagrabi, ne čakava teme in postelje, kot večina Slovencev, če bi jaz morala seksat šele zvečer, ko je vse baje”varno”, bi mu zaspala v naročju, tako pa ve, da me mora čez dan in takrat je to povsod;))!
Najraje pa na mizi…mmmmmmmmm to je najslajše kosilce…mmmmmm.

Evo, točno to sem tla odgovort tudi jst….:)))

Ja,super je na mizi, na svezem prtu, tik pred kosilom…. Sicer pa tudi na konju, v zmernem galopu…

Kako sva si enaka!

LOL
Si grem konja nabavit, haha

Ne… konjev se pa bojim, grem pa že rajš na pralni stroj med centrifugo in si mislim, da sem u galopu, haha.

Aha, da ti ležiš na hrbtu, on pa stoječki, pa še gleda lahko kako gre noter in za ščeg. s prsti…!

saj so lahko konjički prav prijetni; mogoče kakšen poni…hahah

Grem na konja le, če ga bo dresiral en seksi moški, me zagrabil z rokami, me posedel v sedlo …tako bom na konju dvopomensko;)), edin tako bi se se dala prepricat, drugac pa nema;))

lepo je gledat, ko drsi, prodira…

Ti bo ziher KR pomagal; on tako rad pomaga deklicam…:)))

povdarek je na seksi moškem…visok, črn, močan, pogled, ki ubija, roke, ki zagrabijo in vedo kaj grabijo…usta ki nakazujejo, mimika telesa-oči, ki ti dajo vedet, da sem za njega le JAZ in jaz in jaz…je KIR tak acjom???

pje…ko bi le bil tak! uhhhhhhhhhhhh,; kaj veš, mogoče pa je …hahahah; bo treba preverit!

Ko izveš pa le sporoci, do takrat nema konja ne njega, haha

pravilno! hahah
jaz pa grem v postlo; me je angina napadla; čeprav bi blo boljše, da bi me kakšen konjiček…haha

New Report

Close