Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Kje najraje?

Kje najraje?

O boga, pozdravi se čim prej, no bodi čim prej “na konju spet seveda”;))…**********papa!

Veš kaj je pa meni najbolj všeč? To da gledam in poslušam vzdihe, ko prihaja!

Jasno, dobrega srca sem, saj veš

Niti približno ne, hahaha

Acjom, bi se jaz zraven tebe stisnil, te poljubljal, božal vse povsod, pol bi ti ga pa kar not dal! Sem konj, ne? hahaha

Khm…pralni stroj med delovanjem, zanimiva ideja!!

Jaz najraje v gozdu (poleti seveda) ko si v lahkotnih oblekcah in če greš globlje v gozd, zna biti prav razburljivo. Na tleh, na skali, ob drevesu…vse to že sprobano. Sva pa tudi v avtu v gozdu (in na koncu polja), sam ni tak filing svobode oz. vzburljivosti.

Forest, i`m coming

meni je blo jako všeč na plaži. Pa miza, kopalnica, kuhinjski pult, pisalna miza v pisarni, gozd ob drevesu, pod milim nebom na kakšni sončni jasi…. na šolskem wc-ju… Povsod drugod, razen v postelji. Pa ne zato, ker bi blo s posteljo kaj narobe, ampak… naveličal sem se je…

sem pristaš nedovoljenega, prepovedanega,… podlega… Sem zadnjič slišal za eno ravno prav podlo idejo… seksat z nekom tik pred ali takoj po poroki… Svoji ali njegovi oz. njeni, bistvo pa je, da ne skupni.

Hm.. kaj pravite ???? (:-P)

Sure….na poroki…pa ja de!

Ni stvar podlosti ampak podle pokvarjenosti. Zakaj bi dvema uničil življenje, če si ga zaslužita, če pa ne, si bosta itak sama prej ko slej uničila življenje med sabo-že s poroko 😉

Jaz sem tudi velika pristašinja nedovoljenega (v okviru normale seveda, ne npr. sex na jedrski konici) in nenavadnega….šolski wc se mi tudi zdi perfektno.

Kaj pa v avtobusu čisto na zadnjem koncu? Magar stoje, pa je dekle prislonjeno na zadnjo šipo ali vogal avtobusa, ali sede v naročju nekega tipa na zadnjem sedežu?

Domišljija mi dela ni kaj

hehehe pa je kdo kdaj na pokopališču? 🙂

mene se danes srh spreleti – mladi in ne-umni 😉

ja, moj mož;in to večkrat.

Kaj pa pod mizo!
Zadnjič sem za tamalim pobirala igrače, pa sem imela eno kratko kiklco, ko sem pod mizo lezla se je mal dvignla in ko je možek to opazu je sam hlačke premakni in že je bil not!

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

Pokopališče….halo;)

No sej eni imajo res na Žalah garsonjere pa je lohk clo več placa tam kot pr nekaterih doma. Konec koncev sveče so, romantika je, ogromno rož, mrliška vežca na razpolago hehehe

brrrrrrrrr

hahahah, POD mizo še pa res nisem….

Romantika pa taka!

Jaz se kar z -MM strinjam mi je bilo prav prijetno v službi ,ko je blo treba pazit da te kdo ne preseneti 🙂

Zakaj bi dvema uničil življenje, če si ga zaslužita, če pa ne, si bosta itak sama prej ko slej uničila življenje med sabo-že s poroko 😉

Thja…. si si že sama odgovorila… na uničenje življenja nima vpliva tretji (zunanji), ampak samo oba dotična, ki si ga ustvarjata…

In torej… zakaj bi se tretji obremenjeval z nečim, s čimer se vsaj en od prvih dveh ne obremenjuje????

New Report

Close