Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje najti resno žensko?

Kje najti resno žensko?

Avtor, težko bo, da ne rečem glih nemogoče ampak vztrajej, drugega ti ne preostane, saj tud denar in dober standard ni garancija, da lahko zapecaš žensko.
Umetniki so največji đeki, kar se žensk tiče, zrele ženske se palijo na pozitivno unikatnost. Sem pa nekako prepričan, da bi se prej tista odločila za otroka in družino s tabo, ki že ima otroka, če jo bi prepričal s svojim karakterjom, kot tista, ki nimajo otrok. Ženske okoli 40 let so večinoma samostojne, istočasno pa zelo previdne in uživajo v takšnem stanju kot ga imajo, same s sabo.

Meni se ne zdi fer imeti otroke tako pozno, da jih bo že pri 20ih skrbelo kako dolgo bosta starša še živa.

Samo jaz pri 48ih lahko imam še otroke, ženska pa ne več. Tista, ki pri 35ih še ni pripravljena za imet otroke oz. še niti ne išče moškega, da bi z njim imela otroke, je že malce pozna. Preden najde moškega, preden si naredita skupen dom, bo že ona 40.
[/quote]

48?????????
Popravek: išči minus 3 do plus 7 in ne bodi izbirčen.
In pozabi na dojenčka, razen če nisi v top formi, cortkan, z lasmi in veliko denarja.
In če si do 48 leta moral graditi kariero in šparati za lasten dom v taki meri, da nisi imel časa za bejbe, si itak tretjerazredni primerek moškega. Oprosti, to je popolnoma realno povedano, če nisi vmes imel daljše resne zveze s skupnim življenjem (sklepam, da nisi).

A ti morda imaš že kakšnega otroka?

Je pa totalno mimo,da iščeš žensko zaradi otroka,ne zaradi nje same. In to pri 48!!

Jest sm moške dokončno skenslala. Sem razmišljala kaj je šlo narobe.

Sem ugotovila. Moški so se zaljubili vame, jest se pa v njih nisem. V nobenega s katerim sem bila.

Sedaj mam pa že tolk let, da mi je že vse brez veze.

Ojej, kake nepismene babnice. Kot sem že napisal, mi do 48 let še kar nekaj let manjka.

Starševski čvek

Kje najti resno žensko?

« 1 2

Default avatar
en samski
10 Sep 2018 11:44 

Facebook

Twitter

Google+

Pinterest

Deli


Se hecaš aneda je napisal/a: ↑

Seveda, zakaj pa ne.
Pa nimam še 48. Mi še par let manjka do tja. Ampak itak nimaš takoj otrok, ko eno spoznaš. Najprej spoznavanje, potem ustvarjanje skupnega doma, potem en čas življenje v skupnem domu. To je kar nekaj let. Mi na kraj pameti ne pade it skupaj živet z eno, ki jo poznam recimo samo en mesec. Mora pa biti kar nekaj dalj časa. Pa tudi ne delat otrok, dokler ne živim z žensko vsaj kako leto ali dve skupaj, v skupnem domu. Potem pa bom že res proti 48.
Odgovori  

Sorodne vsebine: Je v mojem primeru sploh možno najti normalno žensko?
Kje najti resnega partnerja?
Kje spoznati res resno punco
Kje spoznati resno žensko?
Želim spoznati resno žensko za resno zvezo.

Default avatar
en samski
10 Sep 2018 11:45 


Replika je napisal/a: ↑

Saj sem jo, ne samo eno :). Saj nisem nedolžen no.
Odgovori  

Default avatar
Replika
10 Sep 2018 11:45 


en samski je napisal/a: ↑

Vsaj to 🙂
Odgovori  

Default avatar
Tik tak
10 Sep 2018 12:16 


Kaj si delal vsa leta je napisal/a: ↑

Tud tipom biološka ura tiktaka.
Odgovori  

Default avatar
Smeh
10 Sep 2018 12:22 


en samski je napisal/a: ↑

Ti si tipični obupanec. Zdaj si se spomnil pri ne vem koliko si star, 40+ ali blizu 50, da bi ti našel žensko, ki bi ti rodila otroka? Ti bodi srečen, če najdeš sebi resno partnerico, ki bo z tabo živela, ne pa da fantaziraš o neki plodni mladenki.
Odgovori  

Default avatar
Popay
10 Sep 2018 13:08 
Avtor, težko bo, da ne rečem glih nemogoče ampak vztrajej, drugega ti ne preostane, saj tud denar in dober standard ni garancija, da lahko zapecaš žensko.
Umetniki so največji đeki, kar se žensk tiče, zrele ženske se palijo na pozitivno unikatnost. Sem pa nekako prepričan, da bi se prej tista odločila za otroka in družino s tabo, ki že ima otroka, če jo bi prepričal s svojim karakterjom, kot tista, ki nimajo otrok. Ženske okoli 40 let so večinoma samostojne, istočasno pa zelo previdne in uživajo v takšnem stanju kot ga imajo, same s sabo.

Odgovori  

Default avatar
Kiyfdfh
10 Sep 2018 13:19 
Meni se ne zdi fer imeti otroke tako pozno, da jih bo že pri 20ih skrbelo kako dolgo bosta starša še živa.

Odgovori  

Default avatar
zaprašenost
10 Sep 2018 13:30 


en samski je napisal/a: ↑

48?????????
Popravek: išči minus 3 do plus 7 in ne bodi izbirčen.
In pozabi na dojenčka, razen če nisi v top formi, cortkan, z lasmi in veliko denarja.
In če si do 48 leta moral graditi kariero in šparati za lasten dom v taki meri, da nisi imel časa za bejbe, si itak tretjerazredni primerek moškega. Oprosti, to je popolnoma realno povedano, če nisi vmes imel daljše resne zveze s skupnim življenjem (sklepam, da nisi).
Odgovori  

Default avatar
avtohišaključ
10 Sep 2018 13:34 
A ti morda imaš že kakšnega otroka?

Je pa totalno mimo,da iščeš žensko zaradi otroka,ne zaradi nje same.

Ko citiraš post, nadaljnjih pojasnil ne vidiš, razen če nisi tako vesten, da najprej vse do konca prebereš in šele nato poiščeš odgovor, ki bi ga rad citiral (yeah right). No, si pa star 45. Fuuuuuul razlika.
Si pač zamudil ta vlak. Išči ženske nad 40 do 50 let, če želiš imeti partnerko. Kot že sam ugotavljaš, si za 35-letne ženske zdavnaj prestar.

Ko citiraš post, nadaljnjih pojasnil ne vidiš, razen če nisi tako vesten, da najprej vse do konca prebereš in šele nato poiščeš odgovor, ki bi ga rad citiral (yeah right). No, si pa star 45. Fuuuuuul razlika.
Si pač zamudil ta vlak. Išči ženske nad 40 do 50 let, če želiš imeti partnerko. Kot že sam ugotavljaš, si za 35-letne ženske zdavnaj prestar.
[/quote]

Še eno nepismeno bitje. Ne, nisem 45. Hočeš samo povedat, da si bebavka, ki je samo na pol prebrala in začela udrihat, a ne?


Poleg tega se s starostjo ženske povečuje tudi možnost, da bo rodila otroka z Downovim sindromom.
[/quote]

To (možnost genske okvare) se enako povečuje tudi pri moških.
Tako da… zdaj so možnosti slabše, kot so bile pred 10 leti.

Napisi se kaj o sebi a ne, ce rad gospodinjis, ce znas kaj skuhat, oprat ipd.

Sam tolk, da vemo, da ne isces gospodinjske pomocnice, ker je tvoja mamica ze mal v letih 😉

Vse se da, če je le volja

Pri 62 letih postala mama

Črnogorka Milena Radulović iz Danilovgrada je pri 62 letih prvič postala mama. Rodila je zdravega 2,6 kilograma težkega fantka.

Zdravnica novopečene mamice dr. Snežana Raspopović je dejala, da se porodnica in otrok odlično počutita. Zakonca Radulović sta s pomočjo umetne oploditve dobila prvorojenca po 35 letih zakona.

Rekord ima 67-letna Španka

Maria del Carmen Bousada de Lara je najstarejša znana ženska, ki je rodila dvojčka v barcelonski porodnišnici Sant Pau Hospital s carskim rezom Christiana in Paua. Maria je rodila teden dni pred 67. rojstnim dnevom

Še eno nepismeno bitje. Ne, nisem 45. Hočeš samo povedat, da si bebavka, ki je samo na pol prebrala in začela udrihat, a ne?
[/quote]

Mislim, da je kar jasno, zakaj si pri teh letih še vedno ledig in obupan. Tečen si kot driska, obešaš se na nepomembnosti – saj nisi dojenček, da bi par tednov gor ali dol igralo ključno vlogo.

Napisi se kaj o sebi a ne, ce rad gospodinjis, ce znas kaj skuhat, oprat ipd.

Sam tolk, da vemo, da ne isces gospodinjske pomocnice, ker je tvoja mamica ze mal v letih 😉
[/quote]

Jaz živim sam tako, da ja, znam zase poskrbeti.

Mislim, da je kar jasno, zakaj si pri teh letih še vedno ledig in obupan. Tečen si kot driska, obešaš se na nepomembnosti – saj nisi dojenček, da bi par tednov gor ali dol igralo ključno vlogo.
[/quote]

K sreči nima na grbi ene take nepismene babure kot si ti.


Na avtobusni. Ampak samo tiste, ki se vračajo s potovanja.

Zakaj hudiča vse tipe tako motijo ta potovanja? Kaj pa vi počnete že 40+ let? Sedite in čakate da se vam življenje začne al kaj?
Evo sem 35, resna že od nekdaj, ločena, brez otrok, bi jih imela če srečam “pravega” in ja potujem. Pa družim se. Pa berem veliko. Pa počnem kar hočem ker sem pač samska in ne rabim skrbet za nekoga. A ni logično? To še ne pomeni da nočem družine. Ok je pa res da nočem družine z nekom, ki rad dneve na kavču pred tvjem preživlja in je zanj dopust teden v Umagu. Lahko tudi z otroci potuješ in imaš zanimivo življenje. Samo pač prilagodiš se jim.
Se mi zdi da taki moški ki jih tako moti da imamo samske življenje ga sami nimajo. Niti nimajo ga nikoli namen imeti. Zanimivega življenja vrednega živeti. Nekje vegetirajo že 40+ let in sedaj bi imeli nekoga ki bi jim osmislil življenje, jih zabaval, skrbel za njih, za otroke in se odpovedal svojemu življenju zato da bi vegetiral z njim.

K sreči nima na grbi ene take nepismene babure kot si ti.
[/quote]

K sreči? Ne vem, kdo jamra, da bi imel nekoga, pa ga za prmej že 30 let ne najde.

Hja… preden boš lahko rekel, da VSE tako mislijo, jih moraš veliko spoznati. Imaš še mnogo dela pred sabo.

Drugo pa… bodi malce bolj realen in glej bližje svojim letom in se zavedaj, da je najbolj verjetno, da bo tista prava že imela otroka od prej. To je lahko celo zelo OK in lahko se poštekata še z otrokom…


Če ti je potovanje smisel življenja, potuje ampak ne jamraj če drugim ni do tega. Če se pojaš po svetu kot teliček, koliko ga sploh vidiš. Ne rečem, če živiš nekje, da vsaj približno dojameš svet, ampak, da pa življenje zagoniš na vožnji…pa to ni ravno za hvalit. Površno za površne.


Če ti je potovanje smisel življenja, potuje ampak ne jamraj če drugim ni do tega. Če se pojaš po svetu kot teliček, koliko ga sploh vidiš. Ne rečem, če živiš nekje, da vsaj približno dojameš svet, ampak, da pa življenje zagoniš na vožnji…pa to ni ravno za hvalit. Površno za površne.
[/quote]
Sj se ne hvali. Samo pove zakaj ne bi mela zapeckarja. A teb je smisel zivljenja da se hvalis okol kaj ti je ratal? A si odkril smisel zivljenja? Hahaha. Tipicno za zaplankan folk.

za
avtorja. Ma kok pa si pol star. Itak si anonimen a ne upas povedat? Samskih zensk k so ze neki.dale cez je ful in palijo na dnar al pa na dober seks. Poleg tega majo pa se polno zahtev za ostale ki niso po njihovih merilih. Ce nimas nic od tega al pa ne ustrezas merilom, bos samski do konc lajfa. Tko to je.


Sj se ne hvali. Samo pove zakaj ne bi mela zapeckarja. A teb je smisel zivljenja da se hvalis okol kaj ti je ratal? A si odkril smisel zivljenja? Hahaha. Tipicno za zaplankan folk.[/b]

za
avtorja. Ma kok pa si pol star. Itak si anonimen a ne upas povedat? Samskih zensk k so ze neki.dale cez je ful in palijo na dnar al pa na dober seks. Poleg tega majo pa se polno zahtev za ostale ki niso po njihovih merilih. Ce nimas nic od tega al pa ne ustrezas merilom, bos samski do konc lajfa. Tko to je.
[/quote]
Ti si ga?

Me pa zanima koliko potovanj na leto lahko ima ena oseba, ki ima recimo pri 30-35 letih in 10-15 let dolovne dobe in 20-30 dni dopusta? Eno potovanje 2-3 tedne in nič več. Ali pa toliko morja. Tu pa pišete kot da ženske non-stop letajo po svetu. Medtem, ko nekdo piše, da moški pa doma čakajo na razsvetljenje…


Ti si ga?
[/quote]

Jst se s takimi bedarijami sploh ne ukvarjam. Uzivam zivljenje po svojih merilih in delam tko kt mi pase. Se ne vtikam v druge. Vazn mi je samo, da s svojimi dejanji ne skodis drugim. Trenutno pa gledam po spletu kam gremo konc mesca na potovanje.

Mogoce je smisel zivljenja zivi in pusti ziveti?

Jst se s takimi bedarijami sploh ne ukvarjam. Uzivam zivljenje po svojih merilih in delam tko kt mi pase. Se ne vtikam v druge. Vazn mi je samo, da s svojimi dejanji ne skodis drugim. Trenutno pa gledam po spletu kam gremo konc mesca na potovanje.

Mogoce je smisel zivljenja zivi in pusti ziveti?
[/quote]

Nou šit!? Najboljš da štartaš z definicijami. Čisto na začetku.

New Report

Close