Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kje pa je moj prjatu….

Kje pa je moj prjatu….

lih to sem rabla…čau…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sem se uštel?

Kva, bom sam ostal

Halo

Lubija srce zklato..men se mudiiiiii*******:))))) drži se..nene nauš sam ostal!!!
Zajčka pozdrav!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No, pa sem zvisu

Nisii pa nkar se zabrisat slučajno kam…SEBAAAAAAAAAA:)***********:))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tutu tu..zasedeno pravi..heheh :))!!!!**PAPA

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

neeeeeeeeeeee, čao

MUCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, bom mogel na teren

Zajček, ne poznava se vendar tole.Govorila sva veliko.Dobro in hudo se je dogajalo.Tokrat moj nasvet:Prav ravnaš.NImaš pojma kakšen je ta svet,in zapomni si:taka kot si, ne boš shajala dobro.Danes velja beseda pomena zlobi,inlaži.
Jaz ti rečem to na ta način,imaš mene in Marijo.VEDNO!

Verjetno še koga,od tukaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)))) živjo zajček :)))) cmoka!!!

Jani heja !!!!
Jani , vedno si in boš moj prijatelj !

Si mogoče mislila , mojo malenkost ….

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Knight rider, sonce moje zlato, zdaj bi
ti lahko brez zadrege padla v objem in
te poljubila …….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Šapo prjatu,šapo !Pa pamet v glavo :-))Kajti jaz te cenim.

T’hanks prijatu , kje so pa danes vsi ostali?

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Zaposleni so,ne tako kot jaz in ti :-)).Lep uspešen dan,prijatu!!!!!

vem thx ! vem ! oh vem ! kako le ne bi vedela…..

Nak, prijatelj, razmišljamo ….. na veliko
razmišljamo o nečem, kar nam je podarjeno !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Meni si podarjena ti.

Frčim na sestanek :-)).Čuvaj zajčija,sebe in misli na mene.Se čitava.

Ne boj se za zajčija, ne boj. Mi je v srčku,
poleg ….! Bom čuvala zajčka, da ne izneverim
tebe. Lepo se imej.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

uh, velika obveza, ki jo rad izpolnjujem :))

čeprav, danes se ne obnašam tako, ker me baše čas 🙂 Bo pa jutr boljše :))))

New Report

Close