Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kje si …..

Kje si …..

Barbika moja. Tkole je bilo. Ko je čebelica tukaj bila, je bil zajček na špagi, dolgi…potlej si še ti šla, pa evo , ni bilo kontrole.
Pa je zajček okusil svobodo narave, začutil gibanje vetra v noči jasminovega grma in ….podivljal….in zdaj , zdaj hočem noret…dokler me ne ustavi trda roka :)))))))))))

a tok lubčkov ???

sam zame?

mmmmmmmmmmmmmmmm 🙂

muca .. tudi jest sem vesela, da sem spet tuki … ampak če jest Janija kej poznam .. je on zmeri tok vesel :)))

če je polnilec ok .. pa če nafila še bol kot je treba .. ni treba nč menjat .. :))

kar se tiče lezenja v rit .. ma B. želi, da ko je na dopustu .. naj jo pedenajo o spredi in zadi … in ne mara da je delo opravljeno samo na pol :)))

tko 🙂

še enkrat …

naj se ti nori …… NORIIIIIIIII .. do konca … ko boš utrujena .. je čas, za počitek .. do takrat pa … nori Zajček .. UŽIVAJ !!!!!!!

B. ima rada norega zajčka 🙂

Bravo, bravo, bravo Barbi. V vsakem pogledu , besedi in tvojem stavku se strinjam do fulla!

Hehehehe.. boš moral adrugič vzet… koga s sabo.. da te bo pedenu.. no.. jest bi se ponudu, pa ne vem.. če bi bil glih primeren, glede na to, da tud ne obvladam vsega :))))

Jani ne bi n’č menju.. polnilca :)))))))))))))))))))))))

Za lepe besede velik cmok in hvala !

zajček ima tudi rad Barbi, že od začetka, ja, ja !

Se boš že nauču :)))))))))))

hahaha .. aha … v življenju se je treba še veliiiiiiiiik naučit :))))) ane zajči :))

JA !
Stara mama so djali in imeli prav, človek se celo življenje uči…..pa še vsega ne zna….

.. hmmm .. ideja je ok … B. bi te vzela sabo .. tudi če ne obvladaš vsega :)))

Ja in Jani se full rad uči.. madona, evo.. glih zdej sem se učil resetirat PC hehehehehehehe… no.. ostalo pa še pride :))))

Jani želi svojima dohtarcama lepo dopoldne, zdej pa gre delat :)))))

:))))))))))))))) hmmmmmmmmmmm …. B. je zdej mal zrasla :))) … pa pošilja zajčku en veeeeeeeeli cmok :))

no viš…. kako veselo je lahko v naši gmajnici a ne zajček… 😉 Tud jani ma vas vse rad :))))

lepo se mej Jani … B. tudi gre … delat :)))

aha 🙂

Tud B. ma vas vse rada 🙂

lepo se imejte, dr.Z. tudi gre delat 🙂

Tudi zajček ima vas rad!!!!!

aha… so mamka že vedli ja… tud moj star oča so toko djali… uč’ se poba, uč’, da ne boš zmrznu :)))))))))))))

Lepo se mejta zajček in barbi… tud Jani zdej dela… :)))))))

ups :)))) sprejmem :)))

New Report

Close