Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kje si …

kje si …

zajči???

B. te pogreša … ti želi lepo nočko in fino se pokrij da te ne bo zeblo !!!

pa lepe sanje 🙂

papa!

A si vzela penicilin?

Ko bi ti vedela kako te ma zajček rad !

Veš tkole je bilo . Bom kar povedala . Zjutraj sem prišla pogledat sem na forum . Lepo jutranje zadovoljna pa tko . No in pol vidim , da se spet piše da bo kmalu ponedeljek ( ponedeljkov ne maram saj veš ) , pa sem se razjezila , postala sitna napisala post , da me ne bo danes tukaj zato , ker takole omenjajo ponedeljke. Dost je , da to naredijo ko res je ponedeljek.
in potem bi še seba skoz v vsakem postu izzival s tem omenjanjem ponedeljkov , pa sem raje lepo držala besedo in se pobrala dol.
Vem , da je to vse skupaj smešno , se zavedam tega , ampak enkrat ma tudi zajček dovoljenje , da se čudno vede anede :)) .

Obiskala me je teta gripa , ter se prilepila name ko med na kruh:)).
Res grem ninat spet , ja se bom lepo pokrila . Me skoz trese mraz , pa se oblačim ko medo tudi za v posteljo. Skrčim se u bunko pa spim..

lubčka na lička , pa zvezdico zate in ninaj lepo*

zajček.. sej bo kmal….. torek :))))

dobro jutro pa enga veliiiiiiiiiiicga cmoka!!!

zajček je spodi pozabu napisat, da sem bil jest tisti, ki je omenil ponedeljek… se bom poboljšal, ker vidim da zajčku to res ni.. lepo…

jutro lepo Barbi pa.. lubčka 🙂

jutro Jani , pa lubčka

No , čaki , čaki sej zdej zaradi mene pač ne boš mislil kaj napisat in kaj ne , sej bom upoštevala tvoj nasvet in se potrudila vzljubit ponedeljke . Ampak saj dva razloga mi dej :)))))))
sej , ponavljam , da sem ravnala smotano ampak tko mi je blo..

evo..dobro…sem mislila , da bo ok danes , pa si omenil torek. Ok, pa lepo grem..:)))

vem zajček in zato bom bil nehu s tem ponedeljkom ;)))

lep dan zajček pa enga veliiiiiiiiiiicga cmoka!!

hahahahaha sej jutr bo pa sobota noooooooooooooooooo :))))))

hehe zdej bo hec ko bo ponedeljek prišel:))))))))
Aja , pa če me že bi hotu kdaj pozabit , me zihr zdaj to vem ne boš nikoli. ( to me tko al tko ne bi anede ) že zato ne , ker se name boš spomnu vsak pondelk…hehe…ojej..

uh hvala bogu .
Da se mal odpočijemo , pa pospravimo štalo doma , odstranimo nepotrebno navlako ( no vse se žal ne da , se pa bo :))))))) pa tko mal časa najdemo zase . Potem je lepa še nedelja , ker se lahko malo dalj zanina …pol pa ja pride ponedeljek ta pa ni lep. Ker je moje delo sitno ( posledično vikenda ) vleče se v nedogled ta dan ….ko pa pride torek vem , da bo kmal konec tedna .
Res bi bilo fajn če bi na ponedeljek bila plača kot je seba reku ..al pa kr neki bi mogl bit. tko…
poprauljam..na vse ponedeljke plača :)))))))))))

no viiiiiiiiiiiiiiiiiiiš… to je eden od razlogov zakaj mi je ponedeljek všeč :))))) skos se nate spomnim kako boš pi****, ko omenim ponedeljek ;))) in s tem pomislim nate pa .. evo ne morem pozabiti nate :)))

lubčka zajčku mojmu :))

Smotan zajčji rep!
Še oboževala boš pondelke!
😉

Mhm , no no to mi je pa všeč 🙂
***
***
tkole zate ZTLC !

aha.. in pol bi jest in zajček mela veliiiiiiiiiiiiiiiiiik dnarja :)))

uh joj :)))))))))
kako žurko bi naredla potli…

Oki Jani. se bom pa jaz žrtvoval. Bom jat omenjal pondelke hehehehehehe

Hitro se vdaš moj soljubitelj pondelkov!
zato….pa jest NE BOM nehu!!!!

Tell me why, I do like mondays…yepiiiiiiiiiii!
;-))))

ko bi tko vsaj bilo….

Saj sem jih tud jaz včasih sovražu….pa se je z leti obrnilo….

Bom povabljen?

Jutro

jaz bi na tvojem mestu pazila …ej…….

Vidiš tukaj pa se pokaže nekaj SP kar ti ne razumeš in ne boš nikoli razumel.

Jani lubija

jutro

uh zajči … upam da zdravje pride čimprej … mene je prejšnji teden vrglo … pa zdej spet neki smrkam … ma vseen upam na najbolše 🙂

mislm da je zdej že čas da se začnem počutit normalno 🙂

… s temi našimi dečkoti pa res ne veš kako bi … bol ko jim češ neki dopovedat … bol lezejo v tisto smer :))) … pa se jim oprosti … so pač nagajivi preveč 🙂 … al pa pozornost iščejo :)))))

lubčka zate zajči

B.

New Report

Close