Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek KJE SMOOOOOOO:)))))

KJE SMOOOOOOO:)))))

“Pa naj pada dež, ali sije sonce”…evo že prepevam v temle čudovitem jutru…kletka kje siiiiiiiiiii, no prebivalci le te…kje steeeeeee???

“Vem, da danes bo srečen dan”…pa prepevam naprej…in naj bo srečen tudi za vas…

“Ne čakaj pomladi…ne čakaj na Maj”…pa pojem naprej…za vse nas, ki ne čakamo na Maj, ampak se dobimo DANES, tooooooooooo…

No dragi moj, sedaj sem se napela, pijem svojo kavico in čas je, da se mi pridružite, KJE STEEEEEEE???!!!

Cmoko, popam vsakemu za lep dan in prosim Vas, ne pustite, da vas vreme komandira, pokažite kdo je šef vašega telesa…
Ampak, danes sem pa res tako dobre volje…..no saj sem vsak dan, no skoraj vsak dan;))….evo vsakemu malo moje energije in gremo zauh…pravi sosedov Jani…Jani, tebi tudi mojo cmoko in uživaj v vikendu…

PA-PA

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti pišem mail….
Se bereva.

¸hihihi še vedno živi

lep dan in poglej me v oči

leta letijo - iščem stevardeso.....

tolk je tale SončeK upil, da me je prvleklo sem pred PC 🙂 Samo na kratko.. dobro jutro tud vam v kletkici in krasen petek, pa naj pada dež al pa sonce :)))

fajn vikend vsem skupaj :))

Tukaj!
Cmooooooooooooooooooooooooooooooooooooka!
Sp
RTI

Prebrano, odpisano, ampak danes mi nič ne uniči moje sreče in tudi tebi je ne bo in pika! cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dobro jutro, banditi/ ke :)))
Jaz tudi cmokov :*****

Ti lumpi, jaz bi te gledala, jaz bi te čutila, jaz bi te ljubila…ampak tebe ni…gre pa druga pesem in kje siii, gre pa tretja pesem in…kaj, se vidimo ali ne?!cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Janiiiiiiiiii…danes vpijem, kričim, ker sem tako dobre volje,,,ja naj pada dež ali sije sonce z menoj, s teboj mi je lepo…..no tako nekako gre, ali ne,))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala enako….lumpi…si pa nekam priden danes…kje pa je pohota…včerajšnja…jo je muca popalala…kaj….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj se vidimo ali ne… je pa četrta pesmica! Ullala lala…

In ona meni o pohoti!Včeraj je pa skoraj pol foruma nategnila!
;-))))
Sp

Vidimo, vidimo…ampak jaz lahko šele po 14.00 uri, takrat štartam…prej pa je SončeK…zaseden in to zelo-zelo, kot vsak dan…Medi, le glej, da se vidimo…se slišimo tudi…cmoka in pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dobro jutro. Zvezdica se javlja na raport……..CMOKE za vse

Lep pozdrav,nekaj megatonskih cmokov in jaz sem očitno v 1.fazi bolezni…….mislim,da mam malo vročine,grem po termometer….

Upam,da boste danes uživali,jaz sem v LJ v nedeljo,saj že nekateri to veste….

“Sončka ni,a jaz sem vseeno skuštrana…”….hi hi hi…..ma kaj……..še dobro da me noben ne vidi…hi hi hi

Dajte danes maksimalno uživat,pa kakšni klepet še za mene dol vdarite,kakšna sarkastična pripomba,pa si boste mislili da sem tam…..he he he :-)))))))))))))

Sonček pazi na njih in seveda nase…..cmoka

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

EEEJJJJJJJJJ, nategnjena sta bila samo vidva z Štumpijem…no…ko sem opisovala kako bom zagrizla, lizala….sladoled ne, sta vidva sanjala o vsem kaj drugem in sedaj bodimo pošteni in si nalijmo čistega vina, kdo je bolj pokvarjen in pohoten…jaz, ko bom lizala sladoleD…ali vidvA, KI BOSTA OB MOJEM LIZANJU MISLILA NA VSE KAJ DRUGEGA, PACKA….CMOKA

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Trilči in Poletka, sram vaju naj bo, obe prejmeta ukor in fejst bosta morali danes garati tule, ko nas ne bo, da se odkupita, ker se nista znali zmeniti, da se dobimo, lumpiiiiiii!

le čakajta se…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lupčka obema, tebi na bušija in na lička za lep, ne naporen dan…zvezdica, saj veš, da si popoldne vabljena v našo družbo…cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala za povabilo…….vendar ne bo ratalo….če bo pa še kdaj drugič….se priporočam CMOKA

Ha ha ha… pohotneži ;))
Zvezdicaaaaaaaaaaaaaaa… rapoooort!!!

Trillči in ostali… mene tud nekaj kuha!?

;-((((((((((((((((((((((((((((((((

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close