Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kje so naši lumpi???

Kje so naši lumpi???

Pa vsi so se poskrili….počasi je to zelo sumljivo…
Kje tičite??? A vas je strah???? No,lumpeki………

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

en dva tri zame !!, A sem se prvi pofočkal :)?

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ojla … Strumpi … :)))))))))))))) A zdej boš kar naš? Ali se te delimo? :)))) ;)))

Cmočka … :-************** … na smrčka …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

čaki nekaj mi ni jasno – tu piše 16 odgovorov – pokaže jih pa samo dva ::)?
A tudi pri vas je tako ??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Eno vrstico nižje si gledal, to je vsa rešitev…. očala, dedek, očala boš rabil…:-)))

Ja vsaj nekdo,ki ima jaj……samo tak dalje…sem imela občutek,da vas je malce strah pri taki estrogenski injekciji….same babe…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

nekaj danes net štrajka…saj ni čudno pri taki izmenjavi postov….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Tukaj sem, cmoka vsem, utrujena od nočnega dezurstva posebnega bolnika….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Oj,ti pa si pridna bila….zdaj pa imam kar slabo vest,ker sem sladko sanjala….En kafe še spij,če jih nisi že nešteto….Cmoka za dobro jutro…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

uzala ih magla……….

New Report

Close