Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje so pa "legende" ?

kje so pa "legende" ?

izražanje posameznikov pa se ni spremenilo…ampak nadgradilo? 🙂

Gunar in šarvirnka sta tukaj, brklc se je preimenoval torej je še tukaj, modri val se je tudi priimenoval, pogrešam pa obe mački, ena je bila črna z migajočim repkom, pa ona bela, samo sem pozabila kako je bil pravi nik. Manjkajo mi še WD, pa kaj je bil že oni s psom v sliki, ena je imela v sliki buket, pol je bila ena, ki je izdala menda celo knjigo pa francosko je govorila,pa še nekaj njih.
Je pa bolj dolgočasno kot je bilo. Včasih je bilo smeha, dolgih debat, muzike, ma vsega
[/quote]
Bilo je nekoč 😉
[/quote]

Samo res, legendam tud jst kapo dol dam, pozdravljen možakar.

ButlTM je po mojem kar NM-3w, oz. NoMerci. 🙂
[/quote]
Samo ti se pa fejst z vsemi obremenjuješ in z razlagami kdo je kdo. 🙂 Ni dovolj , da si eno od najbolj primitivnih in zabitih v vsaki temi, skrataka poosebljena foušljiva forumska driska. 🙂
[/quote]

A ti pa spet napadaš in žališ? Pa kaj je s tabo, a res ne zmoreš niti enega posta napisati brez žaljenja?

Kje je pa Drrrr?


Bilo je nekoč 😉
[/quote]

Samo res, legendam tud jst kapo dol dam, pozdravljen možakar.
[/quote]
Lep pozdrav tudi tebi.

Samo res, legendam tud jst kapo dol dam, pozdravljen možakar.
[/quote]
Lep pozdrav tudi tebi.
[/quote]
Šlogaš še?

glej no glej…. 😉 če to ni fajn…


Lep pozdrav tudi tebi.
[/quote]
Šlogaš še?
[/quote]
Ne oziroma zelo zelo redko.

Jel´me netko tražio? :-)))))


Ne moreš verjeti, kot da bi šel v časovno kapsulo, Jon in Raglja skupaj na isti strani, kot pred leti.


Ne moreš verjeti, kot da bi šel v časovno kapsulo, Jon in Raglja skupaj na isti strani, kot pred leti.
[/quote]

Pa saj ves čas dežurata tu, samo pod črnimi nicki. Zdaj sta se pač počutila poklicana v temo, ker mislita, da sta legendi.


Ne moreš verjeti, kot da bi šel v časovno kapsulo, Jon in Raglja skupaj na isti strani, kot pred leti.
[/quote]
Ti pa si pozabil geslo? :-)))


Ne moreš verjeti, kot da bi šel v časovno kapsulo, Jon in Raglja skupaj na isti strani, kot pred leti.
[/quote]

Pa saj ves čas dežurata tu, samo pod črnimi nicki. Zdaj sta se pač počutila poklicana v temo, ker mislita, da sta legendi.
[/quote]
A bejž no, jaz smatram legende za tiste pol, men pa srček še kar bije…zate res ne, ampak….

Pa saj ves čas dežurata tu, samo pod črnimi nicki. Zdaj sta se pač počutila poklicana v temo, ker mislita, da sta legendi.
[/quote]
A bejž no, jaz smatram legende za tiste pol, men pa srček še kar bije…zate res ne, ampak….
[/quote]
Počepačka ljuba,hitro nazaj v anonimo, kot vidiš te nismo pogrešali.


A bejž no, jaz smatram legende za tiste pol, men pa srček še kar bije…zate res ne, ampak….
[/quote]
Počepačka ljuba,hitro nazaj v anonimo, kot vidiš te nismo pogrešali.
[/quote]
Srčece, tut jaz tebe ne…ampak zdej bom iz principa take kot ti drmala:-)))


R.I.P.ajo


Sicer nisem registrirana, obiskujem pa tale forum že kakih 10 let. Ja, včasih so bile zanimive teme, zvedel si tudi kaj novega, dobil kak nasvet … vse sorte. Zdaj se pa v vsaki temi najde kdo z žaljivim komentarjem, tema se sprevrže v eno samo prepucavanje. Pogledam gor vsakih par dni, pa se “valja gor” še vsaj tričetrt istih tem kot pred enim tednom. Ja, počasi me mineva tole brat.


Sicer nisem registrirana, obiskujem pa tale forum že kakih 10 let. Ja, včasih so bile zanimive teme, zvedel si tudi kaj novega, dobil kak nasvet … vse sorte. Zdaj se pa v vsaki temi najde kdo z žaljivim komentarjem, tema se sprevrže v eno samo prepucavanje. Pogledam gor vsakih par dni, pa se “valja gor” še vsaj tričetrt istih tem kot pred enim tednom. Ja, počasi me mineva tole brat.
[/quote]
No potem si ugotovila zakaj tastarih ni več na forumu, tudi oni so po moje imeli dovolj “prijaznih” postov, pa saj bereš že v tej temi, zakompleksani so takoj napadli, frustracije so prehude, da bi normalno sodelovali v temah.

Po vsej verjetnosti so vsi ti nicki s savrinko in 1raglja na celu, sizofreniki

New Report

Close