Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje so parfumi najcenejši?

kje so parfumi najcenejši?

Da, same.

Kupujem pa samo originale, ker zelo dobro vem, kakšna je razlika v vonju in obstojnosti med originalom ali ponaredkom.

oh, še ena snobovka. si kdaj stopila v trgovino refan? ne, seveda ne, ker te možek podpira, nimaš potrebe. in še hvališ se s tem, da dobivaš plačilo za svoj servis-žena, adijo pamet:))

sicer pa kokljam s takim nivojem več ne mislim razlagat. tako ste omejene in zadrte, da kritizirate nekaj, kar sploh ne poznate, ne prime se vas pa noben argument. ve ste se v svojih praznih naduvanih glavah odločile, da je takom, kot ve vidite brez kakršnekoli izkušnje.

prav, kokljice, naj vam možeki kupujejo celofančke:))) če rabite može za to…žalostno:)

ja, si kupujem parfume sama, sem si jih dolgo kupovala v trgovinah, in ne, ne rabim biti plačana kurtizana:))

pa lp, itak se vam ne pride do konca, ker pričkat se z enimi omjenkami s fiksnimi idejami je bz.

in tale se še hvali, da ji mož rit odnša…jaoj.:)

in ha,ha, itak je popolnoma jasno, da bojo vse tele naduvanke še danes letele v refan preverjat sceno – dober nakup, damice:)))

meni se pa s praznimi glavami več ne da ubadat. lp

Da, same.

Kupujem pa samo originale, ker zelo dobro vem, kakšna je razlika v vonju in obstojnosti med originalom ali ponaredkom.[/quote]

tudi jaz to zelo dobro vem:)) imam dolgo kilometrino kupovanja parfumov in sedaj (oz.že dolgo) so dosegljivi po normalni ceni, sicer za manjšo količino, a zadostuje, ga ne rabim po 30 ali 50 ml.

ja, ker seveda dior, dolce gabana in ostali bi seveda dovolili, da neka trgovina prodaja ponaredke z njihovimi originalnimi nazivi, seveda:)))

joj, ženske, ženske, adijo pamet ste, res:)))
pa hopla, hitro v refan:)))
itak boste vse šle tja, hehe

dober nakup!:))

Mah, daj NEHAJ ŽALITI po forumu in NEHAJ temu Refanu, karkoli že to je, tukaj DELATI BREZPLAČNO REKLAMO.

”tole”

Svašta…..Koliko ene energije za tako bv temo….. Si imela težko otroštvo ? Te je zlorabljal vaški župnik ? Te šef sekira ali pa si sama zafrustrirana šefica ? Hja, nekaj mora bit vzrok za tako zagrenjenost….

“tole”- pa če si ti normalna!!???? Pejt mal na zrak in trikrat globoko vdihni….
Že v ponedeljek zjutraj so eni osebki tako zagrenjeni in tečni. Groza

Tudi bližnja kolegica je tam že kupila njihov “original” kot ga imenuje “tole”. Ni primerjave z originalom. PA naj se “tole” še 100x oglasi. Več kot očitno je , da dela omenjeni trgovini reklamo. Parfum mora biti tako obstojen, da še ko opereš majico malo diši po parfumu, ne da po eni uri ni nobenega sledu o parfumu več.

V Jaršah pri Domžalah je en kompas shop in imajo kar lepe cene (povprečno okoli 55-70 eur za 100 ml)

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Meni so pa v ljubljanski trgovini povedali, da to niso originali, kar jaz kar verjamem. Katera firma bi bila pa toliko butasta, da bi prodajala za 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} cene originale? Potem bi lahko drage originale kar stran vrgla, saj bi vsi kupovali pri Refanu in nihče več originalov.

Za @tole pa: Se pravi je isti ku… al kupiš Nike majčko v Hervisu al pa na štantu na baščaršiji….kvaliteta je popolnoma enaka kajne, le da jo nekje dobiš v šumeči vrečki, nekje pa v škatli…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Po številu in dolžini postov, ki si jih napisala na tole temo, je očitno, da se je stopilo na žulj tebi, draga moja :)))

Še naprej kupuj parfume v Refanu, nam pa pusti veselje z našimi pisanimi škatlicami in celofanom :)[/quote]

a bejž no bejž, kdo je začel z žaljivimi opazkami? no, dragica, kar malo poglej, kaj si pisala. dobila si milo za drago, zdaj se pa usajaš:)

pa takooo težkooo je priznati, da se motiš, a ne?

no, ti želim dober nakup, hehe:)))[/quote]

Ljuba moja :), napisala sem natančno en post, ki si ga tule tudi citirala. V njem ni nobenih žaljivih opazk, prav tako se nič ne usajam.

Kar se parfumov tiče, bom seveda ostala pri svojem. Ali se motim ali ne, bom presojala samo jaz.

Najbrž pa sem s svojim snobovstvom kriva tudi za globalno segrevanje in izumiranje severnih medvedov, ne? Umiri se, ženska.

Jaz si pa kar predstavljam “tole”, ko se zjutraj odpravi spedenana u nulo v firme iz bosanske Arizone in nadišavljena z Refan parfumi v službo, vsi taksisti na štacjonu dol padejo, taka carica je. Pa leta je kupovala original parfume, čeprav ta Refan že dolgo obstaja. Kako to, da ni že prej ugotovila, da so to originali? Mogoče je pa prodajalka pri Refanu, pa nimajo nič prometa, zdaj pa po forumih reklamo dela. Ha, ha, ha!

Za @tole: po moje si nekaj močnega skadila, ali pa pozabila vzeti dnevno dozo antidepresiva…

“tole” pa daj se umiri no, še koklji bi prej dopovedal naj neha kokodajsati:)

zdej se je že umirila…ali pa je šla kupit nov parfum

hahahah… LOL… točno tako :)))

mene izbruhi od “tole” spomnijo na katarino75 ali koliko že je:)

“tole” me spominja na izpade od Katarine 🙂

Ne bom se spuščala v prepire, lahko pa samo napišem, da imam “original parfum” in točen parfum iz refana – ni isto.
Najprej se mi je zdel ta iz refana ok, ampak sčasoma je pa res kot bi vohala alkohol. Še vedno včasih kupim točene parfume, ker mi finance ne dopuščajo nakupa tistih za 80€, ampak razlika je očitna, žal.

Mah, meni se tudi ti ta dragi parfumi za 70 evrov razdišijo pa noben ni kdove kako obstojen. Refana ne poznam, samo tudi nad temi ta dragimi jaz nisem navdušena. Po mojem je odvisno od vonja, kateri se bolj, kateri manj obdrži. Po določenem času so pa vsi zanič. Kak chanel je že sam po sebi ful močan, če pa imaš kake nežne, sveže se pa prej razdišijo.

In jaz kar verjamem, da je marsikaj marketinška poteza in da se da parfume dobiti tudi ceneje.

Mah, meni se tudi ti ta dragi parfumi za 70 evrov razdišijo pa noben ni kdove kako obstojen. Refana ne poznam, samo tudi nad temi ta dragimi jaz nisem navdušena. Po mojem je odvisno od vonja, kateri se bolj, kateri manj obdrži. Po določenem času so pa vsi zanič. Kak chanel je že sam po sebi ful močan, če pa imaš kake nežne, sveže se pa prej razdišijo.

In jaz kar verjamem, da je marsikaj marketinška poteza in da se da parfume dobiti tudi ceneje.[/quote]

Niso vsi sveži parfumi neobstojni. Lightblue je tak tipičen obstojen al pa od Kenzota, pa Jadore tudi…
Orientalski vonji so pa že po defaultu obstojni…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Mah, meni se tudi ti ta dragi parfumi za 70 evrov razdišijo pa noben ni kdove kako obstojen. Refana ne poznam, samo tudi nad temi ta dragimi jaz nisem navdušena. Po mojem je odvisno od vonja, kateri se bolj, kateri manj obdrži. Po določenem času so pa vsi zanič. Kak chanel je že sam po sebi ful močan, če pa imaš kake nežne, sveže se pa prej razdišijo.

In jaz kar verjamem, da je marsikaj marketinška poteza in da se da parfume dobiti tudi ceneje.[/quote]

Niso vsi sveži parfumi neobstojni. Lightblue je tak tipičen obstojen al pa od Kenzota, pa Jadore tudi…
Orientalski vonji so pa že po defaultu obstojni…[/quote]

J’adore je moj priljubljeni parfum in ne, ni ful obstojen.

Niso vsi sveži parfumi neobstojni. Lightblue je tak tipičen obstojen al pa od Kenzota, pa Jadore tudi…
Orientalski vonji so pa že po defaultu obstojni…[/quote]

J’adore je moj priljubljeni parfum in ne, ni ful obstojen.[/quote]

Potem si pa ena izmed redkih in kože nimaš kompatibilne s tem parfumom…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Sama sicer nisem še nikoli kupila točenga parfuma vendar slišim od svojih prijateljic, da le ti res hitreje “razdišijo” prav tako se za malenkost razlikujejo od originalnega vonja. Sem pa že parkrat kupila parfum s spletni parfumeriji http://www.kozmo.si, prodajajo originalne parfume cene so ene izmed najnižjih med parfumerijami na spletu (od limoni in podobnih pa so včasih tudi po 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nižje). Mogoče za premislit je tudi nabava deodoranta namesto točenega parfuma. Mogoče lahko kdo drug pove kaj več o tem?

Lp,

Valerija

ene ste pa res fine dame.
Ista figa je al maš original al pa točen parfum,edina razlika je v tem da ORIGINAL FLAŠKE NEMOREŠ VEČ UPORABLJAT.
Tko da raje utihnite.

Punce!

V Sloveniji je prišla nova linija parfumov Essens. Najprej sem jih preiskusila, sedaj pa sem se pričela ukvarjati tudi z njihovo prodajo.

Na voljo je 40 ženskih in 20 moških dišave svetovno znanih blagovnih znamk, kot so C.Dior, Chloe, Chanel, Paco Rabanne, Escada, Armani, Calvin Klein…
Vsebujejo kar 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} oljno esenco, kar je najmanj 4 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} več, kot parfumi, ki so na voljo v parfumerijah, poleg tega je vsebina shranjena v čudoviti steklenički.

Cena za 50ml je 17eur! Na voljo pa je tudi v 15m steklenički.

Če bi se želele prepričati o njihovi kakovosti lahko naročite tudi vzorček!

Pokukajte na FB “Parfumi Essens Tjasa” ali me kontaktirajte preko e-pošte: [email protected].

P.s.: Vabljene, da mi pišete tudi vse punce, ki bi se želele preizkusiti v kataloški prodaji! Možnost lepega dodatnega zaslužka, delo od doma, …

Dišite, ceneje! Wink
Lp, Tjaša

New Report

Close