Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kje spoznate normalne moške, ker jaz te sreče nimam

Kje spoznate normalne moške, ker jaz te sreče nimam

Na začetku spoznavanja je vsak moški prijazen, spoštljiv in zanesljiv, po letu ali dveh pa vedno ista zgodba, maska pade in pred seboj imam človeka, za katerega se izkaže, da ima verjetno MOM ali NOM.

Sem v zrelih letih (50 +) povprečnega videza, urejena, delovna in izobražena ženska. Vsekakor ne naivna in lahkoživa. Pri spoznavanju sem previdna, počasna in imam svoje kriterije, a vedno znova naletim na NE – pravega. Zdaj pa mi res ni več jasno, ali sem  jaz problem, ali so normalni moški mojih let redki kot biseri in diamanti.

Drage moje, prosim zaupajte mi, kako ste uspele dobiti normalnega partnerja? Iskrenega,  zanesljivega, delavnega, ljubečega, ob katerem se počutite sprejeto in varno?

Sem ze prej kontu za tisto temo kao globoko razocarana…

Sam greh nudite. 😝

Ništa drugo.

To je vse kar je od vas. Pa lazne teme al pa ne.

Prav zares pri šanku in to točno za abrahama. Okajen se je predstavil v svoji najslabši luči. Od takrat dalje je bilo vse boljše od prvega vtisa. In se izboljšuje celih 19 let.

Morda je pa to recept: pričakuj najslabše, upaj na najboljše, reala je pa nekje vmes

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 23.09.2024 ob 18:47

Sem ze prej kontu za tisto temo kao globoko razocarana…

Sam greh nudite. 😝

Ništa drugo.

To je vse kar je od vas. Pa lazne teme al pa ne.

Daj spizdi mali mamin defekt.

Večina dobrih moških je v vezi. Dobri zanesljivi  samski so redki kot biseri.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3355, 23.09.2024 ob 19:02

Daj spizdi mali mamin defekt.

O Be čeptarija… 😝😝😝

Et… zamisli si enega 40 letnika ki se spomni v teh letih da bi pa on/a stanovanje… prej pa nic v tej smeri delal…

Isto ti je za dobrega moskega…

Je treba bit bolj zavesten. Priseben… sofisticiran…

Ve bi😝😝😝😱😱😱… ma nemoj.

No poglej kasne srote ste na zahodu… kje ste s pametjo.

Božo ima prav. Moškega si izbereš, ko si mlada in  ko dobesedno letajo za teboj. Pri 50ih ga jaz niti imet ne bi hotela, razen če bi bil res neka perila, neka usoda. Vsaka stvar ima svoj letni čas.

Perla, ne perila 😀

Ni normalnih moških, to moraš sprejeti

Odgovor na objavo uporabnika
ne morem več557, 23.09.2024 ob 18:44

Na začetku spoznavanja je vsak moški prijazen, spoštljiv in zanesljiv, po letu ali dveh pa vedno ista zgodba, maska pade in pred seboj imam človeka, za katerega se izkaže, da ima verjetno MOM ali NOM.

Sem v zrelih letih (50 +) povprečnega videza, urejena, delovna in izobražena ženska. Vsekakor ne naivna in lahkoživa. Pri spoznavanju sem previdna, počasna in imam svoje kriterije, a vedno znova naletim na NE – pravega. Zdaj pa mi res ni več jasno, ali sem  jaz problem, ali so normalni moški mojih let redki kot biseri in diamanti.

Drage moje, prosim zaupajte mi, kako ste uspele dobiti normalnega partnerja? Iskrenega,  zanesljivega, delavnega, ljubečega, ob katerem se počutite sprejeto in varno?

Zakaj ga pa nujno rabiš? Menda ne misliš imeti otrok, ali?
Uzivaj v svojem miru, kam boš z dedom?

Testiraj ga

1. Primer :nekaj se ti pokvarilo. Potrebuješ moško pomoč

2.tik pred zdajci odpovej nekaj. Zmenek. Dogovor

3. 1x daj prednost nekomu drugemu ne njemu

Potem pa opazuj odziv. A zdrži. A razume. Je miren. Kako sprejme tboje opravičilo

 “Iskrenega,  zanesljivega, delavnega, ljubečega, ob katerem se počutite sprejeto in varno?”

sodoben svet takih ne dela 🤷‍♀️, dinozavri so izumrli, nekaj fosilov nas še hodi po robu pa se ne srečamo.

današnja normalnost pa je to, kar spoznavaš-neresno, neiskreno, zlagano, reče eno dela drugo itd itn.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 23.09.2024 ob 20:56

 “Iskrenega,  zanesljivega, delavnega, ljubečega, ob katerem se počutite sprejeto in varno?”

sodoben svet takih ne dela 🤷‍♀️, dinozavri so izumrli, nekaj fosilov nas še hodi po robu pa se ne srečamo.

današnja normalnost pa je to, kar spoznavaš-neresno, neiskreno, zlagano, reče eno dela drugo itd itn.

 

 

Bro🤣… you nothing special.

a ženske ste pa kaj drugačne. Ji ponudiš prst, ona pa vzame celo roko.

Najdeš jih lahko kjerkoli. Moraš imeti pa srečo.

Dedov ke ko smetja, samo pravilno jih moraš znat uporabljat.

To je ko parket- če ga dobro poloziš, drzi dvajset let

Na začetku spoznavanja je vsak moški prijazen, spoštljiv in zanesljiv, po letu ali dveh pa vedno ista zgodba

Prijazen, spoštljiv in zanesljiv hkrati ni nobeden. Mogoče lahko dvoje od tega, vse trojno bo težko. Previsoke kriterije imaš.

Pa najboljši ali so oddani ali pa so samotarji, ki nočejo družbe, težki za ujet. Lahki so luzerji in luftarji,

Pri 50 iščeš partnerja,  če si do sedaj bila samska, je s teboj nekaj hudo narobe.

Na začetku spoznavanja je vsak moški prijazen, spoštljiv in zanesljiv, po letu ali dveh pa vedno ista zgodba

Malo tole zamenjaj. Prijazen z odločen, spoštljiv s spoštovanja vreden in zanesljiv s sposoben, potem se pa vprašaj, ali takega zmoreš slediti.
Ne glej okoli sebe proseče, ampak samozavestno. Delaj se, da te niti najmanj ne zanimajo, pa bo šla za tabo cela četa tistih pravih.

Kaj pa ti nudiš? Si sposobna, samostojna, odločna, ljubeča, prijetna in vedra sogovornica, ali jokajoča mona?

Nasmeh, ponosna drza in energičen korak, pa jih imaš za izvoz.

Mater, no!

Ja, sebe tudi poglej. Taki, ki baje ne srečajo nobenga normalnega, mogoče sami niso normalni. Mogoče ti voziš kontra na avtocesti, ne vsi ostali.

Se je za vprašat.

točno, to- zakaj ne zmoreš bit samska…

to se nekatere kar silite, da je pod mus imet dedca… lej, pa ni…

ta kvalitetnih je malo, iz tvoje generacije- so srečno poročeni, ločenci, vdovci, mamini sineki…selekcija…

ali te mikajo mlajši…

živi lajf in ,če te življenje preseneti z ljubeznijo , bo to dar…ne pa nekaj izsiljevat…ljubezni se nikoli ne izsili…vse ostalo so pa kar neke veze na bazi koristi na stara leta… češ- da ne bom sama- bo ves ološ dober…dej, dej…

Sem veliko mlajši, pa razmišljam ali si res želim sploh zvezo…

Seveda da obstajamo taksni,a kaj ko se tudi mi zapletemo s prco,drugo tretjo napacno in nas potem mine tako cas zapravljat.

Samo na temu oglaševalskem forumu ga ne isci.

New Report

Close