Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kje spoznate normalne moške, ker jaz te sreče nimam

Kje spoznate normalne moške, ker jaz te sreče nimam

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 23.09.2024 ob 18:47

Sem ze prej kontu za tisto temo kao globoko razocarana…

Sam greh nudite. 😝

Ništa drugo.

To je vse kar je od vas. Pa lazne teme al pa ne.

Dej Božo, zakoplji se v jamo in ostani tam. Idiot zagovejeni. Ti si sam en greh. En črni hudičev greh. Zlo seješ po Zemlji. Pojma nimaš, o čem govoriš, misliš, da slediš božjemu nauku, a so te zaslepili. Ti slediš satanovemu nauku. Vsakdo, ki ne spoštuje žensk, torej vsak fanatik kakršnekoli vere, sledi satanu. To je edina resnica, ki jo moraš vedeti. Pa si preneumen, da bi jo dojel.

Ljudi je potrebno opazovati, ne poslušati. Ti očitno gledaš kako se do tebe obnaša, ko te še “lovi”. Ni realno to. Opazuj kako se obnaša do drugih. Predvsem do tistih ki mu nič ne koristijo, do različnih ljudi, recimo kako se obnaša do natakarja, kako do direktorja. Opaziš razliko? Red flag. Kako govori o drugih ljudeh? Najde vedno nekaj slabega? Slej ko prej bo tudi pri tebi. Red flag. Kako ceni majhne stvari. Kaj mu veliko pomeni. Je zmožen potlačiti ego? Je zmožen narediti nekaj kar mu ni, za nekoga drugega, od česar ne bo imel nobene koristi? Kako govori o ljudeh iz svoje preteklosti? Kakšne odnose ima na splošno? Ima prijatelje že leta ali vedno neko novo družbo? Kako se z družino razume? Kako s sodelavci? Ljudje vedno iščte opravičila za ljudi, ko se neprimerno do drugih obnašajo. Potem vas pa šokira ker se slej ko prej isto do vas. Nočete videti kar vam je pred nosom. Da dve leti ne opaziš kakšen je človek v resnici….ali si slepa, si rada lažeš, ali pa imate pač zelo površinske odnose.

Odgovor na objavo uporabnika
ne morem več557, 23.09.2024 ob 18:44

Na začetku spoznavanja je vsak moški prijazen, spoštljiv in zanesljiv, po letu ali dveh pa vedno ista zgodba, maska pade in pred seboj imam človeka, za katerega se izkaže, da ima verjetno MOM ali NOM.

Sem v zrelih letih (50 +) povprečnega videza, urejena, delovna in izobražena ženska. Vsekakor ne naivna in lahkoživa. Pri spoznavanju sem previdna, počasna in imam svoje kriterije, a vedno znova naletim na NE – pravega. Zdaj pa mi res ni več jasno, ali sem  jaz problem, ali so normalni moški mojih let redki kot biseri in diamanti.

Drage moje, prosim zaupajte mi, kako ste uspele dobiti normalnega partnerja? Iskrenega,  zanesljivega, delavnega, ljubečega, ob katerem se počutite sprejeto in varno?

Eh ženšče, iščeš neumno kot mladoletnica.

Postavi se na svoje mesto in sprejmi povprečja, kar tudi nudiš!

Pri teh letih in življenjskih izkušnjah bi ti počasi že lahko bilo jasno, da je parčkanje v zrelih letih bolj na silo. Iskal te bo tisti, ki nima denarja, da bi živel sam, ali pa tak, ki rabi seks in ne more dobiti mlajše. To so enostavna kruta dejstva. Nisem še v tvojih letih, sem kategorija 40+, ampak pri svojih eltih opažam, da sploh nisem motiviran, da bi se kaj spoznaval s kakšno vrstnico, tudi motivacija za spoznavanje s precej mlajšo nastopi le, če ona meni pride nasproti. Š manj sem pripravljen vlagati v razmerje. Moški, ki smo sposobni živeti sami, to tudi z veseljem počnemo in ne želimo stopiti iz cone udobja. S takim mndsetom, ki ga kažeš ( in poudarjanjem previdnosti  in želje po resni romantični vezi), si boš na koncu nakopala nekega luzerja, ki ti bo lagal in se okoriščal ob tebi. kaj ti svetujem? da znižaš pričakovanja in si najdeš moškega za površno vezo, če rabiš splonost.

Iščeš normalnega moškega . Ti si normalna?

P.s. normalni so zasedeni

Ne razumem, zakaj se ljudje z izdelano osebnostjo še vedno oklepajo nekega mita o neki resni zvezi. Ko je vendar jasno, da starejši kot smo, težje se uskladimo, vsak ima neke svoje principe, od katerih ne odstopa. Po mojem mnenju  naj samski, starejši od 35 ali še manj, iščejo le površne veze, če jim je do tega. Veze, v kateri oba dobita, kar rabita, drugo pa zanemarita. seveda brez nekega skupnega prmeoženja, skupnega bivanja.

Odgovor na objavo uporabnika
opravičila, 24.09.2024 ob 09:43

Ljudi je potrebno opazovati, ne poslušati. Ti očitno gledaš kako se do tebe obnaša, ko te še “lovi”. Ni realno to. Opazuj kako se obnaša do drugih. Predvsem do tistih ki mu nič ne koristijo, do različnih ljudi, recimo kako se obnaša do natakarja, kako do direktorja. Opaziš razliko? Red flag. Kako govori o drugih ljudeh? Najde vedno nekaj slabega? Slej ko prej bo tudi pri tebi. Red flag. Kako ceni majhne stvari. Kaj mu veliko pomeni. Je zmožen potlačiti ego? Je zmožen narediti nekaj kar mu ni, za nekoga drugega, od česar ne bo imel nobene koristi? Kako govori o ljudeh iz svoje preteklosti? Kakšne odnose ima na splošno? Ima prijatelje že leta ali vedno neko novo družbo? Kako se z družino razume? Kako s sodelavci? Ljudje vedno iščte opravičila za ljudi, ko se neprimerno do drugih obnašajo. Potem vas pa šokira ker se slej ko prej isto do vas. Nočete videti kar vam je pred nosom. Da dve leti ne opaziš kakšen je človek v resnici….ali si slepa, si rada lažeš, ali pa imate pač zelo površinske odnose.

Tocno to. Dve leti !!!  jaz prvi dan opazim stvari ki me zmotijo in vedno se izkažejo za pravilne.

Doživela, da je bivši pomagal neznanim ljudem, ko sem sama imela presekano glavo in vnetje ušesa pa ni opazil ničesar. niti na urgenco me ni peljal nič.. Ko je ena smrklja se poškodovala ker je na neko steklo stopla, jo je pa neso z njenim dedom na urgenco… Mene pa z vnetim ušesom ni spremljal nikamor. Je kje logika?

Kdo potrebuje leta, da pri “partnerju” registrira motnjo osebnosti??  Tudi, če o teh zadevah nič ne veš, ni treba prav dosti čakati, da pride do raznih izbruhov.  Zato vsaj meni s svojo trditvijo več poveš o sebi kot drugih.

Vsestransko povprečna 50 letnica realno gledano ne more pričakovati, da bo zahaklala ne vem kakšnega oh in sploh tipa.  Tako kot ona sama bo imel svoje čudne fore, hibe, traume, probleme, težave, …  Niti bo ne vem kaj bister, sposoben, uspešen.  Pač en tak povprečen Lojz bo.  Zato je prvo česar se mora zavedati, če si želi resne zveze, da bo tipa morala sprejeti takšnega kot je, v vsej svoji problematičnosti.  Tako kot tudi on njo.  Čim se tega ne zavedaš, nisi si pripravljena na tako velike kompromise, boš vedno znova razočarana.

Sicer pa imate ljudje tako popolnoma zblojena prepričanja o normalnosti.  Normalnost si predstavljate iz svoje perspektive, svojih vrednost, prepričanje, itd brez, da bi poznali sami sebe, svoje problematičnosti.  Zato je kar se mene tiče prvi red flag človek, ki sam sebe vidi kot idealno neproblematično osebo.

Če se pri 50ih ne zavedate svoje problematičnosti, potem vam res ni pomoči.  Že to, da si v kateremkoli oziru preveč drugačen od večine, je razlog, da se boš z veliko večino težko ujel.

 

 

sploh ne najdemo pravgea..v vsakem je nekaj butastega si pač z njim naprej

Ja, sej smo imeli na forumu že dost moških različic. Urejen, delaven ,prijazen, pšošten, ambiciozen, izobražen..pa ne more dobiti ženske ( če vse verjamemo).  Vsi taki obeh spolov imate podoben problem. Ko drug drugega srečate, ni “kemije”, ker se drug drugemu ne zdite privlačni. 50-letnica povprečnega videza čaka, kdo jo bo pecal in seveda jo pecajo obupanci. Taki, ki bi jih ona imela, se z njo ne bo ukvarjal, ker je okupiran s 15 let mlajšimi. 50-letnica povprečnega videza se bo morala res zelo angažirati, če bo hotela najti normalnega za resno zvezo, kar pa mislim, da je nesmiselno početje. Kot sem zgoraj povedal, narejenim ljudem srednjih let bolj svetujem občasništvo, brez nekih vzajemnih obvez.

BO TEŽKA. IMAM OBČUTEK, DA NAS JE VSE MANJ NORMALNIH LJUDI NA TEMU PLANETU

Odvisno, kaj je za koga normalnost? Jaz se tudi smatram za normalnega, pa sem samski, blizu Abrahama, brez obveznosti. In ja (kako čudno!), želim si resne zveze. In kje naj jaz najdem normalno žensko, ki si želi resne zveze in vse kar paše zraven?

Takih ljudi (moških in žensk)  je izredno malo, zato ne imej prevelikih utvar, da boš ravno ti zadela jackpot. Normalen moški ni tak, kot ga opisuješ, ampak vse prej kaj drugega.

MOM, NOM, wtf?! Normalna ženska za to ni slišala.

Normalni moški s ne ukvarajajo več s slovenkami ker je to zguba časa, živcev in denarja. Smo raje sami.

Kaj ti sploh bo moški v teh letih? Da mu pedenaš? Aja, ne, da se bosta seksala vsak dan, držala za roke, podoživljala drugo mladost in take pravljice.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8792, 24.09.2024 ob 01:03

Samo na temu oglaševalskem forumu ga ne isci.

Hja… ne zapiraj si možnosti. Mene je moja boljša polovica spoznala tu…

Sicer je pa res odvisno od tega kdo si (to povzroča slepe pege pri videnju drugih) in kaj se zdi normalno tisti “normalnosti”, ki jo iščeš.

Karma ene sorte… Če mal gledam naokol ravno tiste , ki najbolj testirajo in jebejo dedce naletijo na enega, ki jim ne nasede potem je pa ves svet kriv.  Zase vem da ne nasedem nobeni več. Zguba časa.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4149, 25.09.2024 ob 08:39

Normalni moški s ne ukvarajajo več s slovenkami ker je to zguba časa, živcev in denarja. Smo raje sami.

Res je tko kot kaže ker je toliko Slovencev samskih.

Resna zveza v mladosti vedno nastane iz neresne. Fant in punca hodita. Potem morda veza postane sčasoma resna. Tu pa odrasli konji obeh spolov fantazirate o resni zvezi v štartu, kot da ste stari 15 let in brez izkušenj.

New Report

Close