Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu kje spoznati potrebne zenske

kje spoznati potrebne zenske

sem nekaj nad trideset ,ocka samohranilec in bi rad spoznal kaksno zensko lahko tud vezano.Ce si za cvek za kavico se javi.

Očitno se ti nobena ne javi, le zakaj?
A kot samohranilec iščeš samo sex, najbrž za kaj drugega nimaš časa..
Ja potrebe so hudič

ni treba z neumesnimi komentarji

No ja jaz sem potrebna, samo ne vem, a iščeš samo sex, za kaj več nimaš časa

Majanera, ti se samo javi kje bi sex-ala, da ne izpade kako se zastonj duvaš, povej kraj in čas, boš videla koliko kandidatov boš imela. Kot vidiš se tukaj ne sme dajat mobi številk in mail-ov, za kaj več od sex-a danes itak nima noben časa.

ti f57 si strokovnjak najbrz si tapravi lolek.ti bi bil dober za parlament

ce me zelis spoznati sem resen ,ker sem bil zelo razocaran

no, je blo kaj? 🙂

Tudi jaz potrebna…..me je MajaNera prehitela??????? smrk smrk

je kaksna potrebna tukaj

dej primitievc, zdrkaj kot po navadi in dej mir

jej jej jej…….kakšne besede

Pravzaprav se niti ne čudim, da je toliko moških, ki ne dobijo in tudi žensk, ki bi ampak ne bi bile samo objekt za praznenje!
Nekaj malega razmišljanja in šlifa, kot se je temu reklo nekoč, ne bi škodilo nikomur.
Mačoti, bejbe ne padajo samo na trdega tiča!! Imejte to v mislih, vedno in povsod.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

huh … enkrat, ko so bili otroci še majhni sem šel s svojimi in kolegovim sam (5 komadov skupaj) na kopanje ,,, toliko žensk me v življenju na uro še ni obletavalo — vse ripravljene na vse — verjetno sem deloval ploden 😛

sicer pa: manj kot iščeš več se ti ponuja 🙂

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jz tudi

Mamama javi se mi na… [email protected]

Lahko mi pišeš na [email protected]

Na zs mi pisi al pa na 19Najstnik19@gmail. com

[email protected]

Naslov da te kap.Potrebne ženkse imaš vseposvod okrog sebe,kamor oli greš (sodelavske,sosede,prijateljice,…) zdaj zakaj ti nočejo dat pa je drugo vprašanje.A si nezrel,a so poročene,v zvezi,…?

Eto me ce si potrebna

Odgovor na objavo uporabnika
Potreben275, 06.11.2022 ob 16:18

Eto me ce si potrebna

kakšen bebec, ma kje si to staro temo 3 leta ven potegnil….ti si ga lahko daš samo še med vrata takšen bebo, ne morem da verjamem sploh!

Mama jas tudi ce si za povej se dobimo prikdem.kamor želiš lp.

Jaz sem vedno potrebna. Sem pa zbirčna, ker pri 50h točno vem kaj hočem… Za resno vezo pa nimam časa niti interesa.

In kaj hočeš?

New Report

Close