Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje srecati kul mladega fanta?

Kje srecati kul mladega fanta?

Jaz imam enega zelo pridnega, delovnega, resnega, lepega 21 letnika doma…
Škoda, da se ne srečata…

hm.

Letos bom 32, sem pa z gorenjske. Kontaktiraj, če ti odgovarjam;)

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Je kakšna Primorka tukaj?

Mogoče spoznaš kakega prspektivnega študenta, ki išče ravno tebe. Pa seveda navezuj stike in spoznavaj, zraven bodi še s prijateljico ali kolegico, bo lažje. Ne vem kako je danes, ampak včasih je to bila ena opcija.

V nedeljo pojdi k maši! Edino tam lahko pričakuješ uredu fanta.
Tile polizanci, ki hodijo na fitnese, to ni nič. To jer vse na krmilih, tako da še sami več ne vejo al so moški al so že ženske.

Ja, pa na orglce mora znat igrat. Poglej našga Lojzeta, kolk je fejst. Sedaj je že malce star, ampak, kakšen je moral biti šele v mladosti. Pravi cukrček.

Ze res da si razgledana pa vse, ampak prek neta ne bos spoznala fanta, ki si ga zelis. Pa nj se se tako hvali kolk je dober in pameten. Po netu spoznas le take ljudi, ki jim stalno neki manjka, imajo kako bolezen fizicno ali dusevno ali pa ne izgledajo lih dobro, primerno. Vkljuci se v kako drustvo ali pa na faxu spoznaj koga. Tam isci fanta, prek neta so sami luzerji, zabusanti, narkomani ali preprosto debili. Bodi pametna ne isci po netu, pa tudi po netu ne isci kako se spozna fanta. Srecno.

A to sodiš po sebi?

A to sodiš po sebi?
[/quote]

Ne ne sodim po sebi, je pa res kar pisem. Morda ima pa ona sama kako hibo in zato isce fanta prek neta ki jo se nikoli ni prej videl in je ne pozna. Jaz bi se ji kvecjem izogibal, kot hotel priti v kontakt z njo…zih je narkomanka alpa luzerka.

Pusti kak kontakt, da se spoznamo. Sem iz Lj in si iščem eno pravo lubico za čez poletje.

jaz isto iščem tako punco,star sem 26 let z visoko izobrazbo-pogoj nedolžna-druge nimajo šans.

Zdravo. Ce si v redu in prijazna mi lahko kaj napises. Lp.

Jaz poznam enega takega, le ne vem če mu boš ti všeč. Ni da ni, moški (ja prav berete, moški!) z vizijo, preprostostjo, dobro voljo pa blazno razgledan. Problem je le ker ima toliko ponudbe pa je ne vidi ali pa enostavno ne najde sebi primerne ker tale obvlada vse. Ga pa na žurih ne boš videla. Študira, dela, hodi po opravkih in malo po svetu. Po razmišljanju zagotovo vsaj 10 let pred svojo generacijo.

Bi znalo bit da te bo tvoj izbirek preziral tako kot ti ostale le da te bo ta upravičeno ker takega poba najdeš enkrat na sto let. Me prav zanima kako bi izgledal film med vama. Imam kolegico, ki se je imela za oh sploh resno… tipu pihala na dušo, bila obsedena z njim kako je edini resen. Na koncu, ko ni bilo povsem po njeno, je pokazala vse svoje nerazčiščene otročarije ki jih je zgleda začutil. Da ne boš tudi ti tako pogrnila na zrelostnem izpitu.

a,si še nedolžna.Tako pač jaz iščem.če si se mi javi.

pa kolk postov bo še odprla ta ki išče mladega žrebca??
Vsaj trikrat je že tole objavljeno v enem mesecu…
In čudno da še kar išče…

kulmladifantje.si

Jaz imam doma kul sina.
Če mi ga spraviš ven, je tvoj.
Priden, Lep, čist, delaven a ko je prost ne gre nikamor.
Pogoj pa je da si urejena, čista in pridna.

Na kateri faks pa hodiš?
Naš 20 letnik hodi na ekonomsko, pa tudi nima punce. Priden, miren, postaven nogometaš…moža pa čudi da ne ponočuje. Se sprašujeva kje bo našel punco 🙂 ?

To sem se tudi jaz spraševala v tvojih letih. Zdaj pri 40 tih se jih pa otepam.

Prijavi se za avgusta na poletje v Taizéju. Poznam veliko parov, ki so se spoznali ali zaljubili prav tam.

New Report

Close