Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje ste kupili otroško sobico – za punčko??

Kje ste kupili otroško sobico – za punčko??

kJE PO slo IMAJO KAKE LEPE SOBICE ZA OTROKE?

Lesnina, rutar…

Proizvajlci: Mavrica, tempo od alplesa, iles, mali princ…

Nekaj je tudi v ikei.

LP

Mizarstvo Zupanc

nova
Uredništvo priporoča

Meni imajo v Kerin Povirk najlepše kar sem jih videla pri nas. Naši pupi bomo zagotovo kupili to, samo da še malo zraste. Tam okoli treh let.
Res so pravljično lepe, iz masivnega lesa, z enkratnimi dodatki (posteljnina, blazine, igrače, slikce, okvirčki, baldahin za nad posteljo…). Res so drage, ampak mislim da odtehta.

Vse ostale so mi kičaste. Sploh mali princ. No, okusi so različni, ampak Kerinova je meni sanjska soba za punčko.

Poglej na njihovi spletni strani. nekaj imajo tudi razstavljeno v njihovem salonu v Trzinu.

Srečno pri izbiri.

v ikei.

nekaj lepih si lahko tudi tu ogledate

http://wohnen.listings.ebay.de/Kindermoebel_Komplettzimmer_W0QQfromZR4QQsacatZ152035QQsocmdZListingItemList

http://www.flexa.dk

Tale Kerin-Povirk je pa grozen. Kaj otroška soba res ne morebiti frugačna kot modra ali roza? To ti je omejenost…

Papgeno, pohištvo je nevtralne barve Beljeno. Lahko samo robovi modri ali roza, lahko tudi ne. Dodatke pa potem lahko izbiraš kakšnekoli hočeš. Tudi kje drugje, v drugih barvah.

No, jaz sem mahnjena na roza in tista rozasta varianta z baldahinom mi je sanjska.

Smo pa ljudje različni, to je res. Hvala bogu. Meni so recimo Mali princ in podobne, obupne za pogledat. Take barve mi niso všeč.

Glede omejenosti pa ne vem, no. Se ti ne zdi, da si bila malo prehitra v besedah?

Še sreča, da imamo različne okuse.
Meni so sobe v Kerin Povirku obupno kičaste in je ne bi postavila v sobo, pa če mi jo šenkajo.
Mi je pa Mali princ zakon. In nekaj modelov iz Ikee.

akanto (prodaja Maros)

Meni se tudi te spalnice ne dopadejo. Pa ne samo zaradi barve ali pa baldahinčkov ( lovilec prahu ), ampak tudi zaradi nefunkcionalnosti.

kar potrebuješ v otroški sobi so omare in predalniki in ne nek dekor, ki ob prvi uporabi zgubi ves smisel. Razen, če seveda neutrudno pospravljaš – potem pa ni to več otroška soba ampak soba mamice pospravljalke, ki sanja o princeski.

Absolutno pa nimam nič proti lesu, ker je topel – pa tudi malo dolgočasen, če ni kakšnih barvnih prebliskov – ne v roza barvi.

Ja imamo malega princa, ja smo zadovoljni že vrsto let – sigurno se pa najde še kaj bolj inovativnega. Princ je glede prostorskih izkoristkov res “čarodej”.

Mi smo lani kupovali in gledali in pregledali ogromno sobic in smo se nazadnje odločili in za naše tri kupili vsaki svojo sobo pri ALPLESU – v salonu v BTC smo vse izrisali na računalnik in vsaki v svoji barvi – kakor so same želele in smo vsi zelo zadovoljni. To je res zelo kvalitetno in lepo pohištvo, sobe pa so primerne tudi za najstniška leta in ne samo za otroška.

New Report

Close