Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje ste, moderatorji? 08.06.2021

Kje ste, moderatorji? 08.06.2021

Če še niste opazili, vse teme imate zapacane. Vam je sploh mar? Ker ni videti, da bi se kdo sploh ukvarjal s forumom.

Odgovor na objavo uporabnika
murphy56, 08.06.2021 ob 17:51

Če še niste opazili, vse teme imate zapacane. Vam je sploh mar? Ker ni videti, da bi se kdo sploh ukvarjal s forumom.

Jim je mar. Če boš preveč kritizirala bojo zbrisali tvojo temo, tako kot so jih že par do zdaj. Unga maničnega citatorja bojo pa seveda pri miru pustili.

tko no… škoda.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.
nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 08.06.2021 ob 18:43

Jim je mar. Če boš preveč kritizirala bojo zbrisali tvojo temo, tako kot so jih že par do zdaj. Unga maničnega citatorja bojo pa seveda pri miru pustili.

Tebi brišejo teme?  Kaj pa pišeš, da ti brišejo?

Odgovor na objavo uporabnika
Neučakana, 08.06.2021 ob 18:52

Tebi brišejo teme?  Kaj pa pišeš, da ti brišejo?

Pa ne samo moje teme, zbrisali so nekaj novejših tem iz zadnjih, dni v katerih so se ludje spraševali kaj je narobe z forumom. In še nekaj tem kjer so se ludje pričkali brez hujiših žalitev. Zdi se mi za malo, ker ob vsemu temu delu, ki si ga dajo z navadnimi uporabniki foruma pa niso zbrisali niti enega  kilometerskega citatata od tega, ki z njimi blokira teme. Tako, da kaj naj si mislimo glede tega?

Moderatorji nam na ta način hočejo dopovedati, da je s tem forumom nepreklicno konec in da naj to vendar že spregledamo. Mar res mislite, da bi resni lastniku foruma, ki bi jim bilo do nadaljnjega življenja foruma, najeli ekipo šalabajzerjev, ki ne bi znala narediti osnovnih sprememb? Bi res dopustili, da se je na njem paslo vedno več konfliktnih in osebnostno iztirjenih osebkov? In zdaj – se ne bi vsak lastnik in moderator, ki mu je do funkcioniranja foruma, čimprej potrudil, da ga spravi vsaj za silo v red in prepreči tovrstne vpade? Tako pa nam dajo jasno vedeti, koliko je ura.

Ja, zgleda da nekomu ni bilo všeč da se lahko kolikor toliko svobodno piše tu gor.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Odgovor na objavo uporabnika
wd40, 08.06.2021 ob 19:48

Ja, zgleda da nekomu ni bilo všeč da se lahko kolikor toliko svobodno piše tu gor.

Hm… je torej kriv Jajo in njegovi?🤔

Odgovor na objavo uporabnika
Para Bellum, 08.06.2021 ob 20:02

Hm… je torej kriv Jajo in njegovi?🤔

Hm… kdo je že lastnik tega foruma?

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Odgovor na objavo uporabnika
Namerno uničujejo, 08.06.2021 ob 19:46

Moderatorji nam na ta način hočejo dopovedati, da je s tem forumom nepreklicno konec in da naj to vendar že spregledamo. Mar res mislite, da bi resni lastniku foruma, ki bi jim bilo do nadaljnjega življenja foruma, najeli ekipo šalabajzerjev, ki ne bi znala narediti osnovnih sprememb? Bi res dopustili, da se je na njem paslo vedno več konfliktnih in osebnostno iztirjenih osebkov? In zdaj – se ne bi vsak lastnik in moderator, ki mu je do funkcioniranja foruma, čimprej potrudil, da ga spravi vsaj za silo v red in prepreči tovrstne vpade? Tako pa nam dajo jasno vedeti, koliko je ura.

Sej to mi je jasno že od samga začetka. Sam sprašujem to cel čas za kaj se gre, da bi ljudi spodbudil k razmišlanju.

Tudi jaz sem to pomislila, da je nekomu zelo v interesu da forum zamre. Verjetno zato ker so kvazi novinarji dostikrat pobirali teme od tu.

To da so praktično vse teme zafilane z dolgimi jajci pa tega niso niti brisali ali uporabnika blokirali, pove vse.

Ima kdo idejo kam bi se preselili?

Tema je zaprta za komentiranje.

New Report

Close