Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje ste naredili svoje otroke?

kje ste naredili svoje otroke?

Naš je nastal kar v zakonski postelji. Ste bili vi kaj bolj izvirni?

Enega v zakonski postelji, enega pod tušem (tak “nesrečen” mesec, da sva v celem ciklusu samo enkrat in zato vem natančno kdaj), enega v šotoru, kampiranje na Korziki. Tudi karakterji so čisto ustrezni: prvi je tako “by the book” dete, drugi je en tak razposajenček, malo izven okvirov, tretja je pa mal fina damica mal pa pravi mali savage.

Ne vem. Se sploh ne spomnim.

nova
Uredništvo priporoča

vsi trije v zakonski postelji, le da vsak v drugi:)))))

Prva na vikendu moževih staršev, drugi v zakonski postelji. Pa sta oba popolnoma izven okvirjev:o))))

Na ginekoloskem stolu:)

Našo so pa drugi sestavili pod mikroskopom :)))))))

V hotelski sobi.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Aja, se to: v Italiji, mulcek je pa Nemec o dusi :)))

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Prvega v avtu (ker še nisva imela stanovanja), drugega pa doma v zakonski postelji. Prvi je konfuzen, kot je bilo takrat najino življenje, drugi pa umirjen, kot tudi midva, ko sva ga delala:).

Vsakega na drugem kavču.

Na Ginekoloski kliniki v LJ. V laboratoriju.

Našega isto:-)

Prvega na kavču … druga dva v zakonski postelji … :)))))

Aja, se to: v Italiji, mulcek je pa Nemec o dusi :)))[/quote]

Naš pa Dalmatinec :-))

Prvega v Mehiki, drugega na kavču doma.

Aja, se to: v Italiji, mulcek je pa Nemec o dusi :)))[/quote]

Kakšni pa so nemci po duši,oziroma po čem sklepaš, daje sinček nemec po duši? Mi ni čist jasn pa mi malo razloži.

Če misliš, da znanje jezika , potem je moja hči francozinja, ger odlično govori ta jezik, jaz pa angleško ??!!

Kar doma v zakonski postelji.

– Prvo, pri mojih 17 letih, sva naredila na jadranju po Dalmaciji na Visu, na jadrnici moźevih staršev (takrat je bil še fant). Bila je nenačtovana ampak glede na količino seksa in golote se je morala zgodit…

– Drugo sva naredila v Amsterdamu, ko naju je po obisku rdeče četrti in lokalnega striptis kluba razganjalo od potrebe… Točno vem, ker v tistem tednu sva sekala samo takrat,…

– Tretjega na jadranju nekje na jugu Španije. Kje točno ne vem, ker je bila akcija vsak vecer ..

Prvi najin je nastal na zelo “nekovencionalen” način :). Je posledica divje noči v troje s partnerjem in prijateljico.

Druga je uvožena iz Grčije

Tretji pa je najverjetneje nastal na domači postelji ali pa v hotelu na Golteh.

V postelji, sva bila tako zmatrana in bolana, da nisva šla na 50 letnico od tete, sva pa udarla po moje najbolj utrujenega quickija v življenju. Ker se nobenmu ni dalo popolnoma nič, tudi paziti ne, sva rekla, fuck it, če se prime, se prime.

Logično se je prijelo, tamala je neuničljiva, oziroma dober primer dneva, ko je nastala…

Hči na Sedmerih pri Ledvički, sin v Martinščici na plaži.

Točno 4.junija 1985 ob 16h v hotelski sobi v Bagdadu. Bil naj bi zadnji varni dan, ki se je očitno spremenil v ne/varnega. Pa nič zato.

Odgovor na objavo uporabnika
acjom, 23.08.2008 ob 00:05

Ne vem. Se sploh ne spomnim.

Počivaj v miru, Mojca.

Hčerko sva naredila na motorističnem izletu v Italijanskih Dolomitih v enem ovinku pod prelazom Tre chimme.

Mojega palijo usnjene oprijete motoristične obleke na ženskih ritkah. Ni se mi mogel upreti zato sva zapeljala na stransko pot in se “požgala” ob motorju…. No izdelek je prišel čez 9 mesecev

New Report

Close