Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje ste nedeljski zaspanci

Kje ste nedeljski zaspanci

Ne, tud men ne štima, porko dijo. Kva čmo pa zdej? Jest bi tud……, pa ne morem.

Večer,
zeblo,zeblo, na tekmo sem šel direktno iz službe
Potem pa še rajanje do 2 h zjutraj po mestu, uf…..noro noro !
lahko nočko, lepo se imejte

lepo to strumpi..me veseli,da si se imel noro.Sej tako je treba!
Če greš ajat nočko.Pa enga lubija ti pritisnem,čeprav mam mrzu nosek…cmoki****+++++

Uffffffffffffffffff, kaaaaaaaaaaaj zajcki tud tako govorijo? Daj mal drevo potres, pa hiter poslji en sladko kisel sadez nazaj, stavek ali dva, hehe…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ja klepetala vendar, knofek. Grem trest drevo.

jebemti men dons počas nekam steka vse skup..o čem vidva..kakšna drevesa..kaki sađeži aaaaa?

a sem preveč firbčna al pa postajam za en klinc..heheheh
Pismo staram se..to je definitivno res.

Nic ne staras, to se midva z zajckom samo kodirano pogovarjava, da sva varna pred nepoklicanimi, hehehe..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

oki..vidva sma rečta..kar dejta..nam motla.a sta s hudiča..heheh

Ti sploh ne mores motit , stvar funkcionira po nebesko, ti se lahko samo cudis…Ves Zdaj Jana sadeze nabira, sam bo hiter nazajn, hehehe.
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Joj Perla, kdo je tuki od hudica? Saj nisem tebe poslal pod drevo ampak zajcka…
Le kam te je zdaj odneslo?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Sem že nazaj. Sam še po košarco sem skočila.Ja perli draga, ti pa res ne motiš!!
He, he, kako se moram smejat tuji nesreci, a sem zlobna pepi?

Sigurno zdaj šnofa še po drugih postih al pa forumih. Ampak kar tako, pa naju spet ne more zapustit. Al pa je skočila do jezera, labode gledat 🙂

Hvala zajcek, si tako tresel drevo, da je ravno tist sadez, ki sem si ga zazelel, dol padel… Lepe sanje in poljubček za lahko noč, pa glej da te jutri ne bo sapica bolela,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ti nikoli ne motiš!!

Lepe sanje tudi tebi, pa rahel poljubček na lička. Lepo ajaj!

pepi nočko..lubija prtisnem tud tebi..oki?****+

Tud tebi mirno noc in lepo spanje….., joj, sem se spomnil na Kajci in njene mackone, a bodo nocoj tud koncert mel, hehehe
Lubija na nosek in se na obe licki
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Nisi zajcek, zajcki niso zlobni, sam smejejo se radi, zato sem hotel, da postanes dobre volje, hehehe..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

joj ,Pepi pa vsi, kako me danes boli glava…tista “kolkr kaplc..” se mi maščuje.Pa kaj čemo. Malo sem hripava … pa sej to spada zraven ne??
Glavno,da bom tja do decembra OK.Ja sej res sem se spomnila,da imajo še prijatlji rojstne dneve…se pravi .. po fingretih.. ne po kozarcih pa bo vse dobro….

Sara, mislim da bo najbolje, da takoj zdajle lepo v miru ” cukneš ” še enega. Ne vem, pravijo, da se klin s klinom zbija.

Lp, Jana

Uboga Sara… Res je, po svoje spada zraven…Vseeno, ni odvisno toliko od kolicine, kot od kvalitete in podlage… Zato naslednjic napravi kompromis med temi kategorijami… Ma, oprosti, ko tako razmisljam, saj sem ga tud jest zingal v tvojih letiih…. Zivis samo enkrat, drugic ti ne bo dano, zato zivi Sara…..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

heheheheh…

Poslus ti crepek, vsaj povej komu se rezis, da se bom skupaj, ce treba! Od kar si se vrnila, se veliko manj deres, pa tud klikas zmeraj na glavno temo, Pepi pa naj si potem misli – koga ali kaj! . Sploh se nisem zasledil nobene potrebe, da bi te kaj bremzal…. Ce se bo tako nadaljevalo, bom jaz moral tebe povabiti na kozarec vina, da ves!
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

juj pepi..pol bo pa noro..heheh se bomo vsi drli..pa smejali ko norci..ker namrec jest ne pijem..no ja rada mam en mal dobrega vina pri dobrem obedu.Drugac pa en cel kozarc je zame ze prevec,nisem vajena in neznam piti..hihi
no ja to ni nic narobe..smas tist cuden obcutek,ko cutim,da mi vsak srkec tece direkt v noge..heheh te pa postajajo z vsakim pozirkom zmeraj mehkejse in mehkejse..,da o smehu ne govorim..
Zato raje vino in vse ostale pijace prepustim,tistim,ki znajo..
Drugac,si pa preberi,kaj me muci..opazam razliko..kaj se naj derem,če pa nikakor nemorem vmes past..kapiš?

tko tresete drevesa,pa sadezi letijo direkt na mojo glavo..heheheh
lubija vseen zatebe!cmoki
P.s. mogoce se pa staram in postajam vse bolj resna,zarzana,kot se za zensko tudi spodobi…mogoc dozivljam preobrazbo.

Ja, vidim, da dozivljas tudi ti preobrazbo.. Vem tud, da ti ne cbvetejo rozice.. Samo smehu in veselju se ne smes nikoli odpovedati, ker to cloveka drzi pokonci… Verjemi mi! Da ne bos cist prikrajsana, ko smo tako sadjarili vceraj, sem danes tudi na tvoje drevo obesil eno hrusko…Saj bos znala potrest, a ne?…
Vracam lupcka,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

New Report

Close