Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje ste spoznali zdajšnjega partnerja/partnerko?

Kje ste spoznali zdajšnjega partnerja/partnerko?

Ne poznam zgodbe, ampak ona ima od prej najstniškega sina, kar je sklepat iz njegovih zapisov, zanj pa ne vem, se mi zdi, da imata tudi skupnega otroka, spet sklepanje iz zapisov.
[/quote]

Sama praviš: ne poznam zgodbe. Tudi sklepaš narobe.

Zdaj se spominjam… ne, nisva si pošiljala fotografij. Dopisovanje je bilo tako zabavno in prijetno, da fotk nisva potrebovala – mi je bilo precej vseeno, že iz vsebine pisanja in življenskega stila mi je bilo jasno da bo zanimiva sogovornica. Vse od tu dalje je pa le opcijska nadgradnja – ki je niti nisem pričakoval.
Dobila sva se, ker sva ugotovila da lahko obdelava več tem in klepetava o več stvareh v živo – s pisanjem je predolgo trajalo.
Mislim da sva oba imela namen samo spoznati zanimivega človeka, mogoče bodočega znanca ali prijatelja – a je potem vse zavilo v drugo smer…
[/quote]

Hahaha, kako z lahkoto te je dobila :)))Malo je zaglumila, pa je bilo. Ti pa si precej lahek za dobit.

Na nekem forumu, ne na MON-u, na nekem drugem. In traja že 9 let:-)

Tudi midva sma se našla na ona-on portalu pred 11 leti. Še danes sma skupaj in dva otroka+pastorka…Lp.

Hahaha, kako z lahkoto te je dobila :)))Malo je zaglumila, pa je bilo. Ti pa si precej lahek za dobit.
[/quote]

A se lahko že začneš malo krotiti no. Tole je skrajno neokusno.

A znaš slo?
Jooooj, spet štajerci…

A se lahko že začneš malo krotiti no. Tole je skrajno neokusno.
[/quote]

Oprosti, kaj ti pa je? a si me zamenjal s kom drugim?

Oprosti, kaj ti pa je? a si me zamenjal s kom drugim?
[/quote]

S kom le? Spet se preveč dolgočasiš in zabavaš nad lastnimi domislicami, da bi se te lahko zgrešilo.

Očitno se eni med sabo poznate.

Sama praviš: ne poznam zgodbe. Tudi sklepaš narobe.
[/quote]

Je šlo v nekih temah sklepat, da ima njegova draga otroka od prej. Kako in kaj gre pa zgodba, ne vem in ni moja stvar. Je pa dejstvo, da če si na forumu pod enim in istim imenom in se oglašaš v več temah, da poveš dejansko tudi kaj privatnega o sebi, hote ali nehote. Sploh nekdo, ki pusti vtis prizemljenega in zanimivega forumaša, ostane človeku v spominu, če hoče ali noče.

so pa tud taki, ki kar nekaj sklepajo in so sveto prepričani o resničnosti svojih domislic.

Butci pač.

Je šlo v nekih temah sklepat, da ima njegova draga otroka od prej. Kako in kaj gre pa zgodba, ne vem in ni moja stvar. Je pa dejstvo, da če si na forumu pod enim in istim imenom in se oglašaš v več temah, da poveš dejansko tudi kaj privatnega o sebi, hote ali nehote. Sploh nekdo, ki pusti vtis prizemljenega in zanimivega forumaša, ostane človeku v spominu, če hoče ali noče.
[/quote]

Saj ni problem. Sploh ker ne morete vedeti, če ni šlo pri mojem pisanju o otrocih morda za bivšo ali kakšno drugo situacijo iz osebne zgodovine.
Sicer pa lahko analizirate kolikor kdo želi, a dlje od že napisanega ne grem.

Rok…zdej te mamo mone se rajs …

Midva sva se spoznala v drevesnici, jaz sem kupovala maline, on pa okrasne ciprese.
Na koncu nisva kupila ne enega, ne drugega, ker sva se zaklepetala in potem šla na kavo :))))

Lepo.
Zdaj pa to uporabite doma in pocrkljajte svoje moške.

Si star? Oz. mlad? 😉

Lepo.
Zdaj pa to uporabite doma in pocrkljajte svoje moške.
[/quote]

Tole pokroviteljsko in svetniško obnašanje je pa ZA KOZLAT. Una ki te hvali, naj za svojo labilno rit govori, ne za vse.
Fuuuuuuuj

Saj ni problem. Sploh ker ne morete vedeti, če ni šlo pri mojem pisanju o otrocih morda za bivšo ali kakšno drugo situacijo iz osebne zgodovine.
Sicer pa lahko analizirate kolikor kdo želi, a dlje od že napisanega ne grem.
[/quote]

Prisoten si na forumu, poves kdaj kaj o sebi, kaj ima to veze?
Omenjas najstnika. Torej s tabo zivi en najstnik, pa ce je tvoj, vajin ali njen…

Ooooo Rok se je ustrasu osvajanja.
Ste cule bejbe, nece nec slisat.
To njegova bere in ce nam bo se bole vsec pa ce bomo kaj rekle se.
Bo mogo dpl z neta.
Ohohohohoho

Ma dajte nehat. Kolikor Roka berem si pa res ene ljubosumne kure ne bi nakopal na glavo – je sigurno našel normalno žensko, ki mu ne skače po glavi zaradi bedarij. Skratka, nima tipične monklje doma.
Glede otrok: on ima enega od prej. A ste zdaj srečne?

Povprečna ženska že, to najbrž drži. Ona pa neeeee, nikakor.
[/quote]

Hvala za popravek. Razumljivo. Nadpovprecnim ne pritice povprecna zenska. Nadpovprecnim pritice Ona. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Kva sta vidva pederajsa al kva

Hvala za popravek. Razumljivo. Nadpovprecnim ne pritice povprecna zenska. Nadpovprecnim pritice Ona. 😉
[/quote]

Moj moz pravi, da je moski uspesen sele takrat, ko poroci boljso od sebe ;)))

:))))))))))))

Hvala za popravek. Razumljivo. Nadpovprecnim ne pritice povprecna zenska. Nadpovprecnim pritice Ona. 😉
[/quote]

No, halo,… saj menda veš, da ni bilo tako mišljeno.
Gre samo zato, da ta konkretna oseba ne razmišlja tako.

New Report

Close