Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje ste vsi?

Kje ste vsi?

Sem šla tudi jaz po dežju. Tuki sem, kje čem pa bit, sam zdele mamo ravno kosilo, saj veš!

Ljubi Pepi, nikar otožnosti placa v srcu ne
daj …… nikar! Moja domišljija dela: glej,
sprehod v noči skozi gozd sva naredila skupaj,
ti si hodil in jaz s teboj …… in sova, ki si jo
slušal, sem bila jaz …. obupni klici na pomoč ….
so se vili iz mojega bolnega grla ………
Pepi, nikar se ne pusti malodušju ….. naj ti
srce z nami zaigra!!!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hvala Marici, ti vedno znas najti pravo besedo… Ti sova? Mogoce po modrosti, to ze!…Klic na pomoc? Saj sem iskreno skusal pomagati, pa sem nemocen, ker vedno spostujem osebne odlocitve vsakega cloveka… Trenutno sem v igri med dvema ognjema, zato sem res malo malodusen! Pa saj mora biti bolje!
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Pepi, danes binčku en veeeeeeelik cmok!!
Zvečer spet ven, če zatajiš, bom že izvedela. Pasje duše dobro poznam, mi vse povedo.

Pepi, tukaj je potreben samo čas. Človek mora SAM priti do kakšnih spoznanj. Ne trabunjam, govorim iz lastnih, ampak res lastnih izkušenj.

Pepi, poznaš tisto: “Saj po novem, saj po novem,
saj po novem letu boljše bo …..” in tako si jaz
ponavljam te dni od jutra do večera. Malce sem se
orazpoložila, rada bi tudi nate prenesla malo svoje
dobre volje. Meni sije sonček tukaj veš! In skozi
prste mi počasi počasi polzi …. čas, ki ga ne morem
ustaviti! Poznaš jing-jang filozofijo:

nič ni tako črno, da bi ne imelo
…. belega madeža,
a tudi nič ni tako belo ……
da bi ne imelo …… črnega madeža!

Ob vsaki težavi se je spomnim, spomnim se še marsičesa, kar mi pomaga preiti iz ene barve v drugo! Prestopi se, Pepi, prestopi! Ne na kakršnokoli stran, prestopi se samo iz črne v belo barvo!!!! Samo to. In naredi si daljši sprehod, pogovarjaj se s seboj, to koristi ….. To delam jaz vsak trenutek, ko sem sama s seboj!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, sva na isti valovni dolzini. Danes sem si nekjakrat prebral tisto o preskoku na strani 142 v Odlocitvah. Na sprehod sedaj ne morem, sem se vceraj cepil proti gripi in imam sedaj vrocino! Smesno, ampak tako je!
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ta tvoja vročina je v bistu reakcija na cepljenje.
To se dogaja tudi meni, sem vsa nahodna, pušča
mi …. eh no, in tako bo še dan ali dva.

Ja, ljubi Pepi, vse ima rok trajanja, čisto in
popolnoma vse!!!! In le tega se je ob vsem treba
jasno zavedati … roka trajanja!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hoces tem reci, da nam je bilo prelepo, da bi lahko dolgo trajalo? Jaz se ne bom kar tako predal! Pa tud ce vse propade, midva imava se ene racune odprte in bova poracunala mar ne?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ma jaz pa mislim , da je še najboljše , v dani situaciji , da se prestopamo sredi vsakdanje sivine . Pa malo zaplešemo – drug z drugim.
Pa se bo počasi prikazala mavrica , kot vedno po dežju.
Kot lepo ve naša modra kačica – ČAS.
lisička

Cas je res zdravilo za marsikaj…Trenutno ne vidim mavrice, plesat pa tud ne morem, pa tud ne znam…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Čakta mal vidva !
Računam tudi jaz , in se mi ne izide tako na samem. Moji računi so zelo komplicirani , razvejani , polni neznank in drugih hakeljcev – ma , še vedno moj račun limitira k neskončnemu ….
Bil je samo premočan čustven naboj !
Kot recimo po preveč dobrem seksu , he , he …
najmodrejša lisička

Ti se sam neč ne sekiraj – bom te že jest zagrabla , pa boš prav lepo plesal po moji muziki , he , he …
Sam tolko te pustim pri miru , da te mine vročina 🙂
cmoki l.

Mavrica pa bo , verjemi , smo preveč pisani mi vsi , da ne bi bla !

Te ne bo nic hvalil, saj sama ves kje si najuspesnejsa in kaj ti marsikatera zenska zavida.. Zato si moja lisicka…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Dej se to drugim dopovej tako lepo kot si meni… Sam priznam, da me spravljas v zelo dobro voljo..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Sej sem probala , pa so na tisto uho oglušeli 🙁
Ampak , sam da si ti , knofek moj , dobre volje !
Pa še zajčka mal postiskam , pa medota stisnem na srčka , pa kačico požgečkam pod vratkom , ostale živalce pa morajo spet prit v brlog , pa bom še z njimi z veseljem kaj ukrenila 🙂
lisička

Heh, lisička, mrzlo je v gozdu, ja,ja. Ampak že grejejo…

Ne, Pepi, ta trenutek sem prebrala eno pismo,
sicer mi je pognalo solze v oči, v grlu je kepica,
in ……. nič drugega, kot …… tako je: ne bova se
vdala…. Sloveniiiiiiijaaaaaa gre naprej, ………….
Pozdravček,
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

….. jst bom pa tko potihen brencala, da se bo slisalo kakor macje predenje :):))

bzz bzzz zzz bzzz zzz bzzzz zzzz

cebelica

Uff , to garantirano upali !
Mrnjauuu….mmmrrr…

Tebe cebela bo moral Pepi enkrat rengensko slikat in sicer zato, ker si ocitno nasa punca, ki se nekje zgubila, pa je z veliko zamudo prifrcala na Tjavendan. Vem, da si cepljena proti zemeljskim in nezemeljskim boleznim, da nisi ravno popek, ampak si prava razcvetena vrtnica, samo meni si se vedno velika uganka. Pozdravi svojega cebelcka, da ne bo ljubosumen na Pepija in bod taksna se naprej!!!!…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ž
Ja, nekaj res delam na tem. In ostali moji znanci, kako ste? Že kar nekaj časa je odkar smo se dobili, a ne? Toliko tega se je v tem času zgodilo. Koline so za nami, zima se je pokazala, prazniki so pred vrati, nov Refošk je že na voljo…Kakorkoli, pozdrav vsem in imejte se lepo še naprej.
P

Vauu, sem dobro prebral, REFOŠK na voljo?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

letamo , danes smo zaspali , nekaj je v zraku …..

uffff…ja tud to je treba..sam da je bilo prijetno!!!

New Report

Close