Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kje ste vsi???

Kje ste vsi???

Sonce je zašlo, nočka je tu in sedaj bi pa lahko zopet kaj rekli? Kje ste?

Eno cmoko za lepo nočko…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj greš že spančkat? Čak še mal, sej še zajčki niso šli 🙂
Kako si preživela nedeljo?

Helči, še malo pa bom res pobegnila, sem utrujena, današnji dan sem skoraj vsega preživela zunaj na sončku, bilo je lepo, kajne??? Si bila kaj zunaj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nekej malga sem bla zuni, ja, itak. Je blo kr toplo, sam pr nas piha, pa se kar nardi mraz…
Drgač sem pa že cel dan za računalnikom… sem pisala mejle enim frendom… potem sem nekej surfala…. zdej me pa oči pečejo…

A si bla na sprehodu? al prou športirala (bajk ipd.)?

Helči, učke spočiti, naj te kaksen malo pocrklja. Tudi jaz sem dopoldne danes malo delala za ekranom, pisala, lektorirala, urejevala… bila precej delavna, potem pa me je sonček izvabil na plan in zunaj sem počela vse mogoče vragolije kot vedno, saj ne morem mirovati, tudi tebe sem vsake toliko časa požgečkala s svojimi žarki, si čutila?;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mene ni pa noben žgačkal! :-((((
Sp

Seveda sem te, celi dan, res da ne tule na forumu, ampak zunaj, saj si me večkrat pogledal, res da bolj mežikajoče, ampak videl si me in čutil tudi, no moje žarke!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne nisem!Sem imel občutek,da me je bolj luna v dobro voljo danes spravljala 😉
Sp

Kaj slišim-čutim žalost v tvojem glasu, te žena ne uboga, mogoče ljubica vara?????

Evo ena cmoka, samo zate, ker si moj taprav klepetalec…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma gnjavim se z onim izpitom
Jutri bodo rezultati pisnega dela, in ker sem sigurna da sem naredila, se moram pripravljat za ustni del…mislim…za popenit no
upam, da bo v kratkem mimo to ucenje in da bom imela vec casa za vas dragi prijatelji
Lepo noc vsem skupaj!

Čau Arči!A ti moram spet kako slikco poslat,da boš boljše volje?
Dobrodošla v kletki!
Lepa si!
Sp

Ne sonči,nič od tega,al pa…..moram še premislit,pa nimam časa,se moram zabavat!
Lepa si
Sp

Arči, evo malo moje volje, energije in znanja ti že predajam in sedaj še ti malo in bo šlo, brez skrbi! Držim pesti kot vedno.

Nočka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja tako je prav, pusti težave, saj te bodo počakale, brez skrbi, ti pa sedajle uživaj, saj je noč tvoja, kajne???

p.s. Bo tole: “Lepa si”, sedaj tvoj slogan???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Naj bi bil,pa bo mogoče kdaj tudi izpadel,lahko tudi zavestno;-)
Sp

Ej, danes si pa lump…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ha,te življenje naredi takega,veš sonči!Čakaj,a si mi že odgovorila na mojo ženitno ponudbo?
Lepa si
Sp

Evo iz ene skrajnosti v drugo…
Saj me še zasnubil nisi, ali pač tako da sploh ne vem???
Pa če se ne motim, imaš že ženo in ljubico…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Točno,sem pozabil na svatbeni ples!Zavrtim se 10x okrog svoje osi,ličje mi plapola v vetru,kost skozi nost je lepo zloščena(kaj ne bo,ko sem ravno včeraj ljubico požrl in je bila tako slastna) in ti kot dar prinesem krepanega zajca.
Če pa še to ne bo dovolj,lahko svatbeni ples nadaljujem tudi dalje,sam bo treba doplačat…
Sp

Ljudožercev ne maram in če si pojedel svojo ljubico, kaj bi naredil šele meni?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne povem javno!To je predmet emajliranja.
Lepa si,najbrž tudi slastna;-)
Sp

Predmet emajliranja tole ne bo, povem pa lahko, da sem sladka in še vse kaj drugega.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa nič!
Lepa si
Sp

Sprevržko, ninat grem, greš tudi ti?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A s tabo?Bi,pa nisi hotela biti ne ljubica,ne žena,ne pojedena kost.Sonček ponoči ne sveti na žalost,torej pričakam Luno in udarimo dalje…
lepa si
Sp

New Report

Close