Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje ste vsi, kaj se je zgodilo???????

Kje ste vsi, kaj se je zgodilo???????

Evo mene !
Hvala za lepe želje , saj ni bilo tako hudo , samo to je sranje , ker ni nikoli miru . Zmerja kake bolezni in jaz sem že fejst utrujena in naveličana. Pa se me potlej prime sitnoba pa depresija pa same bolezni vidim še pri sebi , bljak !

Ma , pomlad prihaja , plača bo tudi že čez dva tedna , pa bom si kaj kupla , pa bom boljše volje , bljak !

lisička je mal tečna

lisici …… dej rep ……. da ga malce razcesem :):)) … da bo lazje “pihljal”

knedl, knedl

Hja , z veseljem !
Čeprav moram ob 13.00 spet okol dohtarjev , zase , pa se mi zdi , da me bodo kar polili z vsem hudim 🙁
Pa še PMS me spet daje , bljak , bljak , bljak …..

lisička je že divje razmršena in z repom dela vihar

a-a … se ne spodobi, da lisici maha …. spodobne lisicke mahljajo :):))
za PMS je pa znan recept … ce ne cokolatin pa vsaj en pir 😉

cebelica, ki caka na PMS ze 43 dan pa ve, da ni noseca :):))

Ja , saj imaš prav ! Mambi pravi , da so tudi banane dobre.
No , jaz se že par dni spravljam pokonci z bananami , čokolatinčki , kruhom v enormnih količinah , suhimi figami in marelicami …ne bom več naštevala , ampak lahko predvidevaš , kaj kaže moja vaga te dni 🙁 BLJAK !

lisički se čebelica smili , ker ve , kaj za en hudič je PMS

Hahaha…Ja zajcek, ti pa nisi od muh.. Zdi se mi, da bi jaz kar rad ze enkrat obcutil tvoj trd prijem, ti pa ostajas le pri besedah na forumu, hehe..In grozis vedno z enimi sankcijami.. Kdor drugim jamo koplje, lahko sam vanjo pade.. Pazi, da te jezek ne zasaci, kje na samem, pa bos imel cisto kozuscek zmeckan…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ceprav imajo cebele male bucke, ocitno dobro poznajo cebelcke!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ej, Marici moja… Brez tebe izgleda sploh vec ne bi bilo Tjavendan-a!!! Ježek se ni nikogar zasitil, na nikogar ujezil, je le pod sankcijami v sluzbi.. Bom morda v ponedeljek prenesel integralno groznjo, nase info sluzbe.. Poleg tega ježek tudi v strahu pricakuje racun za domac telefon, ker nekateri idici kazejo, da bo velik.. In to je vse.. Ampak obljubjam, da vas pa cisto ne bom zapustil, mi enostavno vsi skupaj prevec pomenite…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Opa, uspelo mi je razjeziti ježka. No, to je že bolje !! Će ne drugega, si se vsaj pojavil tukaj. Če pa se boš še naprej hecal iz zajčkovih sankcij, se bojim, da ti bo res trda predla!! Tako, da veš !!

na enga eskimčka 0*0*0*0*0*

zajček

Ves moj zajci, kar ježek reče, to tudi stori.. Zdaj si pa misli, kar hoces..

Vracam ******************************
++++++++++++++++++++++*****************

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Mislim, da sem nasel odgovor na tvoje vprasanje. En mail me je danes usmeril na srednja in koga sem nasel tam.. Vecino Tjavendanovcev, vljucno s tabo Marici.. In na kaksnih temah? Saj sami najbolj veste!!!! Izgleda da postaja Tjavendan vse bolj nepotreben, saj je na srednjih vec udelezencev, zanmimivejse teme ali pa se kaj, kar jaz ne vidim? Sicer pa je to tako ze davno Primoz napovedal, le da mu takrat nisem verjel! Prosim, ne razumi me napacno, ampak preprican sem, da bi brez tebe in zajcka Tjavendan ze ugasnil… Izgleda pa, da se nekih stvari ne da prepreciti..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Oj ježek..nič ne bo ugasnil..je že res ja da so zaceli vecinoma pisati tam…ampak kar naj…naj bo svoboda pisanja..tu ali tam.jaz berem vse in tam in tu..včasih te tudi tam kje ustavim in kaj napišem,še posebno,če me kaj pritegne.Drugače pa to moj forum in ga ne dam.Za druge pa po želji..nikogar v nič siliti vsak ze zase ve kaj in kako..pa če so to zbrali pa naj bo..jaz bom tukaj se pisala..pa če vlečem in se pogovarjam sama s seboj..vem pa,da resnično ta forum ni več kot je bil..Nekega dne me je zanesl in sem sla čitat tiste prve poste,čisto na začetku..ampak ..ma gremo naprej..kaj čmo premišlevati..pišimo pišimo pišimo…*******+++++******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hvala, moja muca, sem vesel tvojega optimizma glede Tjavendan-a in podpore temu forumu.. Srasno me zanima zakaj so vsi zaceli vecinoma pisati tam??? … Tudi jaz nimam nic proti temu, ker sem za popolno svobodo pisanja.. , vendar mislim, da je Tjavendan enako ali bolj izkusen forum , ki lahko mnogim pomaga.. Meni je !!!!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Tole je pa res korajžno, ježek, ni kej.
Ker me še dobro ne poznaš, ti to lahko narobe hodi.
Namreč, jaz rada vidim, da vsak drži svojo besedo. Tako je to !!

No, muca, nečesa se ti pa le ni treba bat. Tega, da bi se sama s seboj pogovarjala, ne tega pa ne. Zmeraj bom tu s teboj !!! Do zadnjega diha, he, he, tako je to !!!

lp, zajček

Do zadnjega diha??
To ti nudim jaz, pa nočeš al kaj?

lp Jaka

Ti levček,kda prideš k meni na zagovor..dej no….sej te ne bom pojedla..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

zajci, res te se ne poznam, ampak enkrat te bom spoznal in potem te bom spomnil na ta pogovor, hehe..

Cmokec na noska…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

hehe, to bi bila ubitacna kombinacija : muca*levcek.

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ma hočem. Dihat !!!

Samo da ne pozabiš, he, he, imam priče !!

Brez skrbi, ježek ne pozablja zlahka takih stvari, hehehe

in cel forum je prica!

uf, le kje bo nocoj zajcek spal?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

jejeje al moram bit zdej jest kej ljubo..ljubo..hihih aaa ježek še jestt..hehehee srček moj veliki****++++*****0*0*0*0*

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, tud za tebe bo prostor, če boš pridna!!

heh sm se ze vmes zdrenjala nč prašala kr zagrabla..hehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close