Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kje…steeeeee???

Kje…steeeeee???

Pa niste že vsi všli??? No če pa ste…pa lepo delajte karkoli že delate, malo tudi nagajajte, predvsem pa bodite pridni!

Pa ne me ubogat…bodite taki kot ste in to je “tanartabol”!!!

cmoka in pa-pa!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne, jaz sem tukaj….
Si dobila pošto?!

hehehh

jest čakam in čakam nate………

hihihi a si dobila mojo pošto ????????

leta letijo - iščem stevardeso.....

Kje sem?Sem šel malo ljubico nekam crkljat
Sp

ravbno prišel odgovor……
Cmoka, prijateljica…… te siolovce bom pa počasi začela tepst!!!! Grdavži!!!

sem še odgovorila…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kako čakaš…kaj pa najina kofica zjutraj in ….ja bilo je lepo…in poglej nadlc…sem že pisala-odpisala!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pa še name se kaj spomni, no………:-))

Tukaj crkljaj raje mene!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Obe bi rad imel tu v moji šukci!
Sp

Jaz sem tam…samo tebe ni!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem,pa sam s sabo ne morem

ne želi si….. potem boš pa na pomoč klical, lump!!!
:-))

Obe sem sposoben imeti……….
Sp

imeti že, ne pa kaj tudi narediti…….:-))

Pa saj lahko trojčka užgeš (saj je to tvoja večna želja, ne?!)…. imaš – Levanko in Desanko…… kar pljuni v roke, pa bo, kar bo….

Ne podcenjuj starih ljudi..
Sp

Jih lahko užgem ja,pa za kaj drugega

Ti pa ne mladine…….:-))))) Ni tako, SončiKa???

New Report

Close