Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek KJE STEEEEEEE!!!!ALARM…..

KJE STEEEEEEE!!!!ALARM…..

Ponedeljek je in vsi na svoja mesta…kje steeeee???

Kava je že popita…vas pa od nikoder…pa a so ti ponedeljki res tako dolgi in grozni, da vam ne dajo dihati…meni pa so ponedeljki cedalje bolj pri srcku…se že smejim…in raje grem…da kaj preveč ne napišem…cmoka vsem tistim, ki so tam nekje in ne tu…pa še pridejo sem…saj vem…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Si že napisala,si že.Preveč.
radio televisione italiana!!!!!!!!!!!!!
Sp

makaronarje pri miru. Saj še slovensko ne znajo!
:-)))

Znajo,znajo ;-))))
Eni.
A si kaj cool volje prijateljica?Čez vikend še ust(ta zgornjih) mislim nisi odprla.A je bilo mogoče s ta spodnjimi preveč dela? ;-)))
Sp

Kako ti paše…mi paše…ko si tako cortan…cmoka ….ves to, cutis to!!!

Ja makaronarje pa pustiva kar tam v Italiji…niso moj tip moškega…so premajhni…in preveč polizani…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Konec!Odjebal sem!Sonči me je skenslala!
Ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
Sp

Saj nisi makaronar, no če imaš makarončke rad…še ne pomeni, da si italijan…se smejim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pašto papal!!!!
Bolognese!!!
Mnjamši.
Sp

Če pa že pašte ne,pa vsaj muco …..

Tudi jaz bi papala…mmmmmm…sem lačna postala ko si omenjal…in zato te sedajle zapuščam…grem papat;))!

Cmoka, pa priden bodi…ta cas ko me ne bo tu v kletki…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kdo uslišal…:-))
Ma ne, pa saj veš, malo tehničkih je vmes, pa gips na nepravem delu…:-)))))
Ti, pa, berem, posiljen, ubožček! Se mi smiliš. Menda te ja ni od zadaj napadla?!
:-))

TU ….
AMPAK ZELO ZELO BOLANO !

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Gips???tega ne vem!
Jaz sem bil res zadaj,pa je bolj kot caterpillar izgledala,ko se je ritensko zarinila …name ;-)))
Sp

ti pa si se takooooo umikal…:-)))
Te kar vidim….:-)
Ja, gips imamo, ti nisem pisala?! Na nogi – škoda, da ne na ta srednji…:-))

Aja,zdaj pa vem!Sem mislil,da ga imaš ti.Ne,vem kdo ga ima,ker si pisala prejšnji teden.
Bo pa onega drugega zdaj malo manj,kajne?
Sp

kaj pa misli, da ni zaloge?!
Hmmmmmm…… ne bi ravno dala roke v ogenj. 🙁

A je že težko orožje al še pri bolj nedolžnih stvareh?
Sp

No, no…saj bo bolje..lepo ninat…naj te crkljajo pa bo…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pa ne tu, prav?

Ej…danes imata pa vidva samo…. ne tu, pa tam, pa tukaj..pa privat….lumpa-lumpasta, pa čeprav sta moja musketirja!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ok!Saj že ko sem vprašal,mi je bilo žal.Oprosti!
Včasih preveč hitro ustrelim ne da bi pogledal,če je polje prosto..
Sp

Sonči!
Kar je tvoje je tudi moje,kar je pa moje,tebi nič mar! ;-))))
Sp

pozabi.
Odpisala sem ti.
Se pa vnaprej veselim, da veš!
:-))

orodje švercava, pa ne naprej povedat’!

:-)))

New Report

Close