Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje ste,klepetulje?

Kje ste,klepetulje?

No jaz sem bila tako zaspana včeraj, ko sem do 02.30 spravljala iz računalnika tistega Beagla črvastega lumpa, pa en kup tistih spy-ev. Oh, ko sem ugotovila, kaj imamo na računalniku, se mi je tako adrenalin dvignil, da sem zlahka vztrajala. Tudi ob 7mesečniku z močno zamašenim noskom, ki ni mogel zaspati. Nekako do 1.30, potem pa me je začelo zdelovati, a sem hotela vseeno počistiti tisti virus do konca, če sem že vklopila Antivir.

Torej ti kar veselo v “nočno”, jaz pa samo še malce pokukam na tisti sosednji forum, ki je očitno še tako svež, da še ni kaj dosti gužve gor.
Pa nočko, če se res odpravljaš….

Nočko vsem ta poznim!!!

No preden se dokončno odklopim – ej Dove, a mi lahko samo malce namigneš tvoj prejšnji nick (ko jutri/danes spet pokukaš gor). Sm tolk firbčna. Si moreš predstavljati, da sem zdajle vsaj kakih 20 minut preživela na iskalniku, pa te nisem uspela pogruntat. Sej če ne bi, ni treba…., ampak me pa matra, a ne….

raglja

Raglja!

Danes je tu tak ljubi mir, da od žalosti igram pasjanso, mož me pa utruja z neuradnimi rezultati volitev v ZDA:-((((.

Namig: ne sprašuj preveč, prosim…

Enkrat smo se menle, da bi lahko čvekale na icq-ju, ampak si pol šla na dopust… Drugič te je pa zanimalo od kod sem…

Že kaj bolj jasno?

Pa samo ja ali ne, če bi šlo…

Ej, mejta se, danes verjetno možiček ni v nočni…ali pa sta oba…?;-)

Sleep well!

ČER BEJBE-mene je pa ravno moj mož “nahujskal”,naj odprem novo temo in kot poslušna žena sem mu ustregla(ha,ha,ha)
Torej:ista mnenja so dovoljena,obratna tudi

KRISTJANA—obljuba dela dolg,ne vem pa točno,kaj želiš od mene

pa kje ste klepetulje danes? Ravno priklopim internet še doma, potem pa nihče ne čveka.

kar z besedo na dan..prisluhnemo vedno in vsakemu……

Mal probavam forum, pa mal brskam po bedarijah.com, možek mi pa TV gleda. Jaz se še bolj učim tega klepetanja.

minutko še počakam
če se čez dve minuti nihče ne javi
čez tri minute grem

SPAT

moj m** tut gleda na popTV ene kavbojce.Si ti res danes prvič tu na med over net??

No, mene je pa Lorenca semle poslala (sele po nekaj minutah mi je potegnilo:-()!

Full mi je hecno, da je cvek tako lahko poiskati…;-)

Enanova, upam, da te razvedri kak boljsi post…

he, he, minutko počakaš. čez tri minute pa greš… pa ne že. Dajva raje še katero zbudit

Nne, ne, nisem. Iz službenega časa imam star nick, od doma sem nova. Ampak bom jutri dopoldne povedala kdo sem. Nočem, da me kontrolirajo :)))

Aja, na čveku sem pa res nova, ker dopoldne pač ne čvekamo ampak se same resne stvari pogovarjamo :(((

He, he… tale enanova je pa kul!

Se mi mal ugiba….

Kaj L. ze spanckas?

Ma, ja, saj veš, ni mi ravno, da bi šel kdo raziskovat, kar sem v zadnjih letih spisala. Sem preveč šimfala :))) L. nam je pa res ušla kavbojce gledat…

kristjana-povej,kaj te muči….pa še danes-jutri in v čet. bom več ali manj odsotna

torej si ti enanova v bistvu enastara

A ti mož še kavbojce gleda? Meni pa ena muha živce para. Jo bom morala počit.

ha, ha, ena full stara. Maš prov. Bom jutri pod tem imenom.

OBUP:ODKAR LAHKO RAČUNAM LE NASE,SE MI RAČUNI NE IZIDEJO

Nic me ne muci, ampak enkrat si rekla, da bos nekaj napisala…..

Panike pa ni!

Kaj je pa zdaj to? Pa saj lahko računaš tudi na nas. Vsaj v nekaterih primerih.

kaj naj napišem,me skleroza daje,pa še firbec

New Report

Close