Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kje v Sloveniji sploh straši?

Kje v Sloveniji sploh straši?

Poznate kakšno hišo, gozd, vas, kjer baje straši? A v Sloveniji sploh obstaja kaj takega?

Ste že kdaj videli duhove ali imeli izkušnje s paranormalnim?

V Velenju ob pol noči sredi trga

VESEL OČE 

pozna vse lokacije kjer straši?

 

Menda tudi pod DOLGIM MOSTOM kjer je bil včasih kino, čeprav ne pove zakaj tam straši.

V Predjamskem gradu. Je na youtube o enih lovcih na duhove, ki so s tistimi napravami merili energije. Sicer pa tudi pri komu doma. Moja prijateljica in mož sta živela v starejši hiši, po kateri je (najverjetneje) prejšnji pokojni lastnik rad loputal z vrati in prižigal in ugašal luči.

V parlamentu najbolj straši.

V glavah levičarjev, da pride Janša na oblast. 😁

straši, straši. Pa kako straši 😣

Odgovor na objavo uporabnika
duhci in vragci, 07.04.2023 ob 17:52

Poznate kakšno hišo, gozd, vas, kjer baje straši? A v Sloveniji sploh obstaja kaj takega?

Ste že kdaj videli duhove ali imeli izkušnje s paranormalnim?

Povsod v Ljubljani straši. Ne hodite v Ljubljano. Mi se bomo selili  nazaj na vas. 

A ni neka zapuščena umobolnica nekje v Celju, velenju, tam nekje.

Odgovor na objavo uporabnika
Čiro, 07.04.2023 ob 19:22

Povsod v Ljubljani straši. Ne hodite v Ljubljano. Mi se bomo selili  nazaj na vas. 

Prosim pojasni zakaj

Jaz se spomnim od oddaje ODKLOP,z Veselkotom,ko sta šla k nam na notranjsko,pri cerkniškem jezeru v vasico “otok” in tam sta dve zapuščeni hišici,umrli vsi še pred vojno,pa baje se je dogajalo veliko grozot,incesta posilstev,uboja še v 19.stoletju-sta velik paranormalnega izmerila. Borut je hotu čimprej domov haha. Se še kdo spomni te oddaje?

Med Velenjem in Mislinjo je Huda luknja, kjer je nekoč strašila Bela baba. Od nikoder se je pojavila na sovoznikovem sedežu. Ne spomnim se, če je govorila, ali samo molče sedela.

kraji kjer straši

Pa se tale

 

Slovenija -srhljivi kraji

V eni od prilepljenih tem ena navaja, da ji je neprijetno na Osankarici. Meni je tam tako mirno in lepo. Par sto metrov stran proti arehu okol Bajgota ali levo od črnega jezera proti Bajgotu, po hočem kr umret. Duši, tresem se, nonstop gledam čez ramo. Kot, da mi nekaj nenaravnega sledi. In to od vrtca naprej kar 100x letno hodim tam okrog. Vsako leto težje se prisilim v to smer.

Pa bi blo prej tesnobno okoli pohorskega bataljona, pa tam ne začutim nič. Zanimivo v desno proti trem kraljem nikol slabih občutkov.

Isto mi je v gozu okoli Kidričevega.

Pa vsa gozdnata območja Posočja gor do Bovca. Grozni občutki, da te nekdo opazuje.

Kot v kaki nosleep varianti nacionalnih parkov v zda.

Ne se preveč igrati s tem. Naj vem povem zakaj. Tudi vi boste postali duhci…. po tem življenju. Najbrž bi radi pomoč, mar ne, ne glede na to, kaj ste naredili, ne pa enega idddiota ki bi vas rad iztrebil.

Ne mešat med implanti in temi možnostmi in duhovi, ker nimajo nič skupnega.

Ne se igrat, ker ne veste s čim se igrate.

Bog obstaja in višja sila tudi. Poglejte malo kaj se dogaja v Lurdu, čudežna ozdravljenja itd. Obstajajo dušni vodniki (včasih umrli svojci), angeli itd., in obstajajo idddioti, ki bi se radi z implanti igrali bogove in še vse vmes.

Seveda obstaja to pri nas.

Taksnih krajev je vec. Ni to samo v Ameriki. Kjerkoli so lahko, kjer je kdo umrl. Slovenija je zgrajena na kosteh. In nekateri duhci so med nami.

So pa tudi v gradovih. To se ugotovi na paranormalnih preiskavah.

Govoreča miza na Koroškem

 

Govoreča miza na Koroškem

Spomnim se tasce, ki mi je enkrat rekla, da je neko noc, v temi, letela na stranisce..kar cez neko zensko, ki jo je zelela ustaviti. Pa jo je tako tiscalo na WC da se ni imela casa z njo pogovarjat 🤷

Strasi lahko vsepovsod..ce tako vzamemo..nekateri ljudje vse opazijo, nekateri mislijo, da imajo privide oz. izhajajo iz tega, da jih nosi npr. Luna ponoci.

Na Trstenjakovi je najprej strašilo na 1 lokaciji, po tanovem pa je rumenokljun kupil še drugo lokacijo.

    V blokih na Mesarski cesti.

Odgovor na objavo uporabnika
MonsteraMo, 26.07.2024 ob 17:06
    V blokih na Mesarski cesti.

Navedi prosim kakšen primer, tam je menda veliko negativne energije😬

bejži vstran od tega. ker ne veš v kaj se spuščaš. to ni tvoj svet

V Šentilju pri Velenju straši en zombi, ko hodi po ulici stalno govori komunisti partija, komunisti partija…

Na sodišču

New Report

Close