Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Kje ženske najraje surfate?

Kje ženske najraje surfate?

Seveda z enim samim razlogom, t.j. da se segrejete 😉

Rabim namreč zanjo… (ne zame 🙂

Naj proba xnxx.stories… baje, da smo zenske bolj dojemljive za tovrstno literaturo, kot pa slike… saj veste, domisljija dela :)))))))

Po njem.

Kaya

Rad bi naredil “mix” njenih in mojih slikc… 😉

V iskalnik vtipkam besedo SEKS in izbira takšnega in drugačnega je neobejena;)

kakšen mix? spet kakšna od tvojih briljantnih idej :)))) ti kar zavidam vse iskrice zamislic!

To je res! Samo žal ni “neomejenega” časa za iskanje 😉 Jaz bi pa kljub temu rad kakšne že preverjene linke!

Zmešaš njene in moje ideje za skupne užitke 😉

definitivno recept za useh in užitek obeh. vidiš, takšnimoški so mi všeč in hvala bogu imam tudi jaz takšnega. najprej pomisli na mojo rit… no na mojo ***, pa še na svojo…. svojega zraven. ampak nujno najprej na mojo :))))

joj sem užaljena..

ker imam danes (očitno, če spremljaš mojo aktivnost na forumu) ogromno časa v službi, sem se odločila, da ti poiščem nekaj linkov, ki bi mene osebno “zmotivirali” in bi ti lahko pomagali pri novem projektu! ampak hudič hudič hudič, ko imam očitno zablokiran dostop do vseh takšnih in drugačnih s seksom povezanih strani. naš službeni računalničar se je očitno močno potrudil, da ne bi babe uživale v službenem času!

kaj naj rečem, ful sem se trudila, ampak jaz ti tu ne morem pomagat 🙁

ma glej sadna, tudi trud nekaj šteje:)
pohvala za trud.

ampak jest sem še vedno huda, da imam zablokiran dostop do razsvetljujočih strani na netu :))) hvala pa vseeno za tolažbo 🙂

sadna tudi pri nas je vse zablokiran razen tistih xnxx. stories…no ja vsaj nekaj za naslajat se ene par jih je prov dobrih. 😉

www.studentarija.net

res je, zgodbice pa tut jaz lahko berem. včasih prav zapaše, amapk potem mam pa težave :))) mogoče bi mogli pa še to zablokirat 🙂

Heh jaz sm si jih rajs ene par sprintala pa dam odnesla (sm doma trenutno brez neta) k drgac mam tud jaz tezave ja 😉

www.studentarija.net

a ti tut :)))) tut jest mam doma že kar zajeten kuček seksi literaturice, v prav posebni mapci. potem pa jih kdaj z mojim skupaj prebirava in jim slediva kot zemljevidu :))

Kaj naj grem gledat, da se mal shladim?

Ja jaz morm sam pazit da ne bo kdo vidu kaj jaz printam ;)) hehe res skrajn cas da si doma s5 omislim net. 😉

www.studentarija.net

Spored na POPTV, npr. 😉

Braziljanci me ne ohladijo. Tanko še manj.

Moraš bit pa vroča ženska ti 😉

en seks pa bo ok

New Report

Close