Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kletka

Kletka

Tudi jaz zaklepam svojega fanta v kletko za penis. Ponavadi ga zaklenem v soboto po kosilu, zaklenjen pa ostane do večera. Takrat pride k nama moj ljubimec s katerim potem seksava. Ko se začneva slačiti tudi fantu naročim da se sleče zato da ljubimec vidi da fant nosi kletko. Fant naju med seksom opazuje. Zelo me vzburja misel da imam fanta med seksom pod popolnim nadzorom. Po seksu mi poliže muco, to pa je njegova vstopnica da ga odklenem. Ljubimec se poslovi midva s fantom pa potem noro seksava. Po tem pa doživi nor orgazem in vem da je tudi njemu zelo všeč.

Bi morda hotela katera imeti ključek od moje kletke.
Vse podrobnosti po dogovoru.
🔐

Lucija 93, tvoj fant je pravi srečnež, tudi sam sem bil že deležen lizanje muce svoji dragi, ko jo je napolnil ljubimec, žal pa je za kletko ne morem prepričati. Ker ji ni do tega, je tudi ne silim v to.

Midva sedaj prakticirava kletko že nekaj več kot 2 leti. Vmes sva zamenjala kar nekaj kletk, za daleč najboljso se je izkazala jeklena. Trenutno uporabljava to:
https://www.google.si/search?q=super+small+male+chastity&rlz=1C1AOHY_slSI801SI801&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwjg95eg1-vcAhXrCcAKHY42CTwQ_AUICigB&biw=1600&bih=781#imgrc=pcqsB2M9HHJ3gM:
Mož je nanjo tako navezan, da tudi ko ga po tednu odklenem, se zvečer če ne že prej sam nazaj zaklene. Zdi se mi, da ko je odklenjen je zelo nesamozavesten….

mojca kako pa mu daš gor tako majhno kletko

Imamo “shower” in “grower” penise. Torej tisti, ki se med erekcijo in mlahavim stanjem ne razlikujejo dosti in tisti, ki se bistveno razlikujejo.

V “majhno” kletko tako pridejo le “grower”-ji.. rastkoti.

Genetsko gledano “rastkoti” ponujajo prednost v hladnejših klimah, ker se lahko “skrijejo” bližje k telesu v mrazu.
V tropskem podnebju to ni potrebno in je torej lažje okoli hoditi z “shower”jem.. važičem. Je pa seveda pri fizični aktivnosti spet prednost pri “rastkotu”, ki ni v napoto pri večjih fizičnih obremenitvah.. je torej prilagodljiv 🙂

Kletko se izbere torej odvisno od tipa penisa. Če gre za “rastkota”, si je torej možno omisliti malo.. nadene pa se jo, ko je v mlahavem stanju. Do tega se lahko prepriča tudi z ledom, če je potrebno.. povprečno zna biti pa dovolj en TV Dnevnik, da bo vse dol padlo 🙂

Problem kletk je oblikovanje.. in ustreznost točno določenemu penisu. Tako kot ne morejo ljudje nositi le ene številke čevljev in ene oblike, širine, višine.. bo tudi tu potrebno iskati primernega.
Za kratko igro je praktično vseeno.. za daljše obdobje se pa pojavi cel pok resnih problemov. Moški v povprečju doživijo cca. 3 nočne erekcije in vsaj dvakrat toliko dnevnih. Gre za “system-check” in prekrvavitev potrebnih delov, ko seveda spodbudo okolja (v budnem stanju).

Problem kletk je, da v tej različnosti.. od erekcije do upadlosti, ne sme nič ščipati, stiskati.. ker bi to lahko resno poškodovalo tkivo.. in v primeru erekcije ne sme prihjajati do stiskanja mod, ker se s tem rizkira resne poškodbe in obolenja le teh.
Zato ni priporočljivo dolgotrajno zaklepanje, dokler se ne najde ustrezne kletke.

Problem so še materiali.. alergija na te.. ter seveda vprašanje iz česa so jih dejansko kitajčki naredili in s čim premazali?

Eno je ideja, drugo resničnost.

Kot rečeno: Edina kletka, ki nima teh stranskih efektov je tista, ki je prilagojena Prince Albert piercingu.. samo gre tu spet za dokaj invazivni poseg prebadanje penisa – za sam PA piercing.

Ljudje smo sicer različni, eni zmorejo in pretrpijo več, drugi manj.. večinoma pa se vseeno upam trditi, da je večji del “zgodbic o zaklepanju” za mesec dni ali več le to: zgodbic.
Vmes pa so dejanski “akrobati” in “kaskaderji”. Oceniti na daljavo je pa to nemogoče.

Prednosti so pa v preprosti obliki predstavljene tu:
[img]https://pbs.twimg.com/media/Ay_FQ0RCIAEZgLs.png[/img]

De omnibus disputandum..

[img]https://www.femdomtraining.ca/wp-content/uploads/2015/06/tumblr_n1djtaRVrz1tp9tdgo3_r1_500-2.jpg[/img]

De omnibus disputandum..

[img]https://i.pinimg.com/736x/94/e8/7b/94e87b220997c22d4c32e274773e6822–chastity-cage-chastity-device.jpg[/img]

De omnibus disputandum..

Lucija:
Točno tako je kot je Stepni napisal. Daš mu jo gor, ko je mlahavi. Tudi jaz bila skeptična kako bo šla gor, ampak ko je mlahavi to ni nek problem. Moj mož, ki je zaklenjen že leta ima vedno mlahavega, ker je dost v kletki se mu skoraj več ne vstane…Začela sva seveda z večjo kletko in s časom prisla do te….

Ta je pa dobra! A zate je varanje takrat, ko pride do penetracije? A ni to mal naivno? 😉

Ne gre se za varanje gre se za nadzor da on ne more penetrerati, ker ima kletko ona pa lahko seksa.
Mojca napisala si da imaš zaklenjenega že leta koliko časa pa že prakticiraš kletko?
Jaz obožujem da ga imam med seksom v nadzoru.

Točno tako je kot si napisala Lucija.
V kletki je že dobre 2 leti, povprečno 6 dni tedensko

Lucija, kako dolgo pa vidva že prakticirata kletko?

Midva sedaj prakticirava kletko slab mesec, pa se mi zdi da jo bova še nekaj časa. Napisala si da jo uporabljata 6 dni, potem ga pa za en dan odkleneš? Kaj se dogaja tisti dan?

Prav je tak, kar vztrajaj, da je pod ključem. Dlje kot bo bolj po prilagodljiv.
Glede tistega enega dneva v tednu, cel dan bi seksal in se cartal….je pa tisti dan bistveno manj poslušen kot drugače, zato je fajn ko gre zvecer spet pod ključ.

Prav je tak, kar vztrajaj, da je pod ključem. Dlje kot bo bolj po prilagodljiv.
Glede tistega enega dneva v tednu, cel dan bi seksal in se cartal….je pa tisti dan bistveno manj poslušen kot drugače, zato je fajn ko gre zvecer spet pod ključ.

Idrija ali Polje?

Jaz sem ga sedaj prvič zaklenila za 2 dni in je res kar praviš glede pridnosti. Vse gospodinjska dela je dobro opravil. Bullu se je prav pohvalil kako je vse naredil brezhibno.

Kaj pa vem. Meni je tole precej…., bolno. Sorry. Ne znam najti pametnega razloga za tole. Ali mogoče uživate v podrejanju moškega??? Jaz se ji občasno podredim in ona se mi občasno podredi…. Načelno sva pa enakopravna. Oba imava pravico povedati, da nekaj ni v redu in ne pozabiva povedati, ko ti nekaj zeli paše. Hmmm

No vidiš Lucija, kaj sem ti rekla….Pusti ga v kletki teden dni, bo za teboj samo še po kolenih hodil. Moj je tud že prijatelj z Bullom postal…moj poskrbi za vsa dela v hiši in zunaj, sploh mu ni treba več rečt nič….kar pogumno

A z bullom vedno seksata v prisotnosti moža? Da je on prisiljen videti tebe kako te bull obdela?

Kako kdaj, odvosno kako je s časom in ostalimi obveznostmi….jaz najraje vem če je prisiljen gledat, in me drži za roko zraven. Sploh je fajn če je že prej kakih 5 dni zaklenjen, da je ful potreben….to pmi je ful seksi…..

Jaz imam najraje da mož pri seksu malo pomaga. Recimo da mi drži dvignjene razširjene noge, ko ležim na hrbtu da se ne matram preveč sama, pa tudi bull lahko bolje poriva. Med seksom z bullom pa sem tudi rada v moževem objemu saj tako čutim nežnost moža in moč bulla hkrati. Užitki so neopisljivi.

Kdo je mišljen Bull?

Uuuuuh. Vznemirljivo…..vzburjajoče.
Tudi jaz bi z zaklenjenim tičem dvigoval preljube žene nožice, da mi jo bull bolje obdela. Še rito bi ji privzdigoval, da bi bull ja prišel globlje v njo. In da se ne bo rabla preveč matrat za božanske užitke.
Da bi jo bull res nafilal, kot se spodobi.

Samo sčasoma se vsake stvari enkrat naveličamo, ali ne?
Za drugu dan bi si jaz vsekakor omislil dodatne vzpodbude in vznemirjenja. Domov bi prinesel kakšne tri dodatne pripomočke. Tri lovske puške 🙂 S prvo bi ženo nafilal s kilo svinca.,.tako, da se ji revi ne bo treba več matrat za užitke. Z drugo bi nafilal bulla. Lepo prosim, ne namigujte, da sem prikriti gej.
In s tretjo bi nafilal pol ženine in bullove žlahte..,.če bi kaj težili.
Vrhunsko 🙂

New Report

Close