Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek KLETKA!!!!

KLETKA!!!!

Hely-um d.o.o.
organizacija prireditev
e-pošta: [email protected]

Spoštovani cenjeni bralci in sodelavci vsakodnevne izdaje revije Združenja tičarjev in tičic Slovenije Kletka (ZTTSK, v nadaljevanju: Kletka)!

Na podlagi:
– večkrat izraženih željah, pobud in namigov večine Kletkarjev, in
– neuspelih določitvah krajev in datumov
za izvedbo čedalje bolj pogrešanega delovnega srečanja Kletkarjev,

sem samoiniciativno sprejela SKLEP, da

predlagam en kraj in dva datuma za izvedbo omenjenega srečanja:
– Ljubljana, četrtek, 13.11.2003,
– Ljubljana, četrtek, 20.11.2003.

Minimalna odstopanja od kraja in datumov možna po usklajevanju. Kvorum!

Udeležba obvezna! Opravičila niso možna. Prijave z navedbo najustreznejšega termina ter druge predloge, sprejemam na zgoraj navedeni naslov. V primeru prevelikega števila prijav, bom za obdelavo prispelih prijav pooblastila primernega Kletkarja. Diskretnost zajamčena.

Hely-um d.o.o.
v.d. direktorja Hely
podpis: ßß
m.p. (o)(o)

Se prijavljam….če me katera domov pripelje(lahko tud na njen,hehe).
A imaš tud program prireditve tud že sestavljen?
Sam..a ne bi bil za to boljši petek?

Pridem..kar obakrat..haha..ma ne..meni odgovarja 20.11…lahko kar pri stumpiju..za zacetek..bo se on zraven zuru;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kar se tiče prevoza – ni blema!
program bo v kratkem! hihihi

četrtek sem pa predlagala zato, ker ponavadi na petke folk že ima kake druge reči… in zaradi študentov………. ;)))))

Hmmm… A čisto noben izgovor ne velja? Tudi ta ne, da je do Lj daaaaaleč, pa da ni bencina pa da… Ah… Če bi bilo v petek, bi se še nekako dalo dogovoriti… No, mogoče… Pa 21. bo baje tako spet naš “kulinarični večer”, so rekli – torej bom takrat z veliko verjetnostjo v Lj… No, se pravi, se bom takrat spet s hrano basala 😉 :))))) (saj ne: prisežem, da grem sita na srečanje in tam res samo malo degustiram). :)))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

😉 :))))))))))) ja, ja… Petki so ponavadi res moji 😉 :)))))))))))) Hehehehe…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Na četrtek jaz definitivno ne morem … Za petek ali soboto pa ni problema …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Sva že dva za petek!
Čau srček!Kako sta?
;-))

Hm … recimo da sva kar v redu … Komaj čakava da se greva jutri pokazat dohtorci … pa da se mal pogledava na ekrančku … :)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

a me vzameš s sabo……

leta letijo - iščem stevardeso.....

Uh … srce zlato … bomo že tako polna zasedba … jaz, Miško in pikica … pa še dohtarca zraven … :))))))

Drgač pa veš, da bi te vzela s sabo … :))) ;)))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pričakujem izčrpno poročilo.

se priddržujem zahtevi altija in dodatdajm in

SLIKICO!!!!!!!!!!!!

hihihi

leta letijo - iščem stevardeso.....

Poročilo bo definitvno … :)))) .. s slikco pa na vem kako bo, ker nimam skenerja pri roki … … :((((

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Si ga bo pa potrebno nabaviti.

A pol lahko kar ta obstoječo uporabim?
😉

smel zraven tebe sedkati………..

pa nič pridkan biti…hihihihi

pa pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close