Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kletka je spet odprta do jutra;))

Kletka je spet odprta do jutra;))

Ekole, me je Sprevržko tko na pizdil, kaj čem drugega, se boji, da bo ktero bejbo zamudu, pa mu pustim veselje, ko bi le kaka prisla;)), da si da duška…

No kosilo smo pojedli in sedaj kofi, pa glasba, ki zadane in lediiiii, lizat, lizat, medi…a cutis, kako lizem;)), pa kje pa si…aja, saj vem kje…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hmmm… a pole sem lahk še mal tle? tacajt ku se mi dela kvasec, hihi…

unga tadruzga pa ne bom nankar komentirala…. smotka… hihi

Sem ti že prej napisu,da se bi blo dobro mal pofakat…ti bi pa sam nek sladoljed lizala…in,če te ob polnoči ne bo tu….bo pa hudič!
Sp

Ja…pust naj vzhaja, da bo lep hlebcek…ja tudi meni vedno uspe pizza, je tko simpl in dobra…aneda…ja medija pa pustva pocivat, je zmatran, saj ves, ustrežt obema je hudič, hihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

helči..a bi se ti en mau fakala z mano…sam tko,da vidiš,ki je z Bondom?
😉
Sp

smotka si da veeeeeeeeš!!

ojej, to me je pa skor skoz okno vrglo… ojoj ojoj… Bond! hihihihihi
Dans ne, sem včerej preveč… pa se morm mal šparat… hihihihihi….

Okej, saj bom tiho, ne bom vec špecala, hihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej..zdele bi se pa jaz takoj dala dol z bondom…

ampak s tem ta zadnjim…;)) Bondkom…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj šparat…..muca je za nucat…ne sam za lulat!
;-)))
Sp

Veš da bom…bom in pika

opolnoči v devetih nebesih, hihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja ja , sej vem… tak otrok pa spet nisem…. ma vseenu, ne morem si dovolit, da bi taka gospodična kot se jaz… hodila ceu vikend kukr raca….

a me razumeš? 😉

ja,če ti ga vtaknem!
;-))))
Sp

mogoče;))…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Te kušnem na nous!
Sp

ja jaz bi tud liiiizuuuuuuuuuuuuuuu

/

New Report

Close