Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kletko zaklepam…

Kletko zaklepam…

Kletko zaklepam….pppšššššš…vsi že ninajo…zvečer pa jo ponovno odpre naš medek-medvedek…pa dobro kje ste VSI????????????
Pa to ni res…oproščeno je samo tistim, ki so v šukci, ali v kinu…vsi ostali pa jutri na zagovor…vas bom že naučila reda in bontona!
SonceK…še malo počaka…nato pa zaide v svoje sobane…lepo ninajte vsi, lepe sanje in kje steeeeeeeeeee, lumpi-lumpasti???!!!;))
Pogrešam vas!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ali , imate okoli vaše hiše vse opedenano ::)?
Namreč brezblačno naredimo kako razvalino mogoče celo povečamo kakšno luknjo (lahko na tleh , ob steni , na biljardni mizi ,….)

uf kaj se mi danes štema .......

Pozdravljen Štemarček…pa si se le priprazil;))… spet v našo kletko…. luknje štemat…

In ti bi kar štemal, vse po vrsti…in to celo še po bilijard mizi…si pa lump veš to???

No ampak lumpki smo itak vsi…zato ti kar štemaj…uživaj in cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

da se kdo javi in to celo brezplačno ??

uf kaj se mi danes štema .......

Ja…to je zelo pohvalno…in dobrodošlo, ni kaj…kapo dol Štemar in samo naprej veselo štemaj…no luknjice vrtaj;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma na našem koncu sem vse poštemau , pa sedaj tu prek foruma iščem dodatna zabava

uf kaj se mi danes štema .......

Ja prav imaš…kam pa pridemo brez domišljija…no …oziroma brez lukenj ni štemanja…ali pa…ma…nimam pojma o štemanju.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

lep’u vse po vrst razlojžu.
Ta prvu na kraju dogudka , vse lep’u aznačimo , povp’rašmo kdaj ma dama cajt , natu sveder fajn zglancamo , da se fajn svejt, pol pa priskamu, in …
ma kuga bum pisu tu na forumu, me buju še dol nabrcal

uf kaj se mi danes štema .......

Če misliš take brezsramne drekarije pisati po našem forumu, lahko spokaš še danes… ta forum je namenjen čustveni podpori umetnikom, ne pa vzvišenim merjascem, kot si ti….

Če pa se dolgočasiš, stopi v kad in se v njo pokakaj, nato pa za to hudodelstvo okrivi nič hudega slutečega družinskega člana (npr. očeta… lahko tudi babico) in opazuj njega reakcijo….

Življenje brez nadležnega platfusa ti želi
fukotožni Tiger

fukotožni Tiger

ejga ,ti moraš bit pa zajeban

uf kaj se mi danes štema .......

New Report

Close