Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Klical me je Marko!!!!!!

Klical me je Marko!!!!!!

Moram to povedat!Ker me je ornk napizdu!
Sem ku bogo ščene zdej!
🙁

a moj? ;))))

upssssssssss

:-((((((((((

kaj je, Šmotko? A se ti je kisla kumarca zataknila med mandlje?

Pa kaki Marko neki? In zakaj te je napizdu? Če bo še kej sikal ti sam povej … pa mu ženske tle vrnemo milo za žajfo … bo tle našga prjatla neki ob živce in v slabo vojo spravlu …

Bo tut pikica pomagala … :))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pust naše forumsko detece!
Mater..ga bomo čuval tega našega otročka….kajne klapa?
sam,da se naši Bugici in mali Bugičici kaj zgodi….podremo pol Slovenije!
Grrr
😉

Malo pa že…..:-(

Točno! Z vilami in lopatami se bomo borili… Pa tanki in… še čem. Jaz jih bom pa s tortami obmetavala 😉 :)))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

saj bo dost,da mi jošk v usta zatlačiš…da ne bom preveč razsajal!
😉

:)))))))))))) Kako je že bilo tisto: če objameš sovražnika, mu odvzameš sposobnost gibanja 😉 :))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Če pa prijatelja…..je scena pa še bolj ubitačna!
😉

Kaj šele če se objemajo trije.

Ne me s takimi rajcat!
Ufa!

Ja curc saj ste vi začel…….pa eden, pa dva……jaz sem samo še enga (eno) dodal

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Sem glih v jabko ugrizlna ko sem prebrala kako si poimanoval pikico … Bugičica … pa sem se začela smejat … pa se mi je cel sok od jabke po bradi pocedil … bljak … :)))

No … :))))) … hvala hvala … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Naši dve mali pikici mam rad!
:-)))))))))))))))))))))))

New Report

Close