Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Klicala me je čudna cifra

Klicala me je čudna cifra

Ne nabijaj, PREJETI klic, ni pomembno, s kake številke, te doma (v domačem omrežju) NE STANE NIČ!
Pa če še 1000x napišeš, to enostavno NI RES!
In tista tetka, ki ti je rekla, da ima tak račun zaradi prejetega klica, ti ni povedala celotne zgodbe. Pozabila kak klic v TV oddajo, kjer se kliče na 090.

Če sam kličeš na XY številko, pa je to drugačna zgodba, pa sploh ni pomembno, ali kličeš v tujino, nekam v eksotiko ali pa na 090 v Sloveniji! To pa seveda stane!

In Redna, nekaj nabijat bedarije in neupravičeno strašit narod! Ker enostavno NI RES, kar trdiš!
[/quote]

ja pa je res in ne bom popustila! RES JE!!


Pa kje objavljate svojo telefonsko številko, da vas najdejo vsi anketarji, prodajalci in kdo ve kdo še vse? Mene še nikoli ni klical nihče, ki mu nisem sama dala številke. Seveda tudi kakšna firma, zavarovalnica ali kaj podobnega, kjer imajo zaradi takega ali drugačnega razloga mojo številko. Ampak to je mogoče en klic mesečno v povprečju. Se oglasim seveda tudi na neznane številke, nazaj pa nikoli ne kličem, če je zgrešen klic z neznane številke.
Res pa ne razumem, od kod taka panika pred klici z neznane številke.
[/quote]

Jaz kličem nazaj tudi SLO zgrešene neznane številke, pa me še nikoli ni nihče ugriznil 🙂 Pa tudi plačala dodatno zaradi tega nisem še nikoli nič. Sem pa kdaj imela tudi “profit”, ker so me klicali znani, a z meni neznane številke.

ja pa je res in ne bom popustila! RES JE!!
[/quote]

Saj lahko govoriš bedarije še naprej, kolikor hočeš, nihče ti ne brani.
Ampak prav pa nimaš!

ja pa je res in ne bom popustila! RES JE!!
[/quote]

Ne, ni.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

ja pa je res in ne bom popustila! RES JE!!
[/quote]

Ta mit so operaterji že zdavnaj ovrgli, samo tebe so očitno pozabili obvestit. 🙂

Nauči se brat, zakaj pride do položnice za 2000 evrov. ZARADI VRAČILA KLICA!!!

https://www.delo.si/gospodarstvo/telefonska-prevara-bodite-pozorni-na-klice-iz-tujine.html


Pa kje objavljate svojo telefonsko številko, da vas najdejo vsi anketarji, prodajalci in kdo ve kdo še vse? Mene še nikoli ni klical nihče, ki mu nisem sama dala številke. Seveda tudi kakšna firma, zavarovalnica ali kaj podobnega, kjer imajo zaradi takega ali drugačnega razloga mojo številko. Ampak to je mogoče en klic mesečno v povprečju. Se oglasim seveda tudi na neznane številke, nazaj pa nikoli ne kličem, če je zgrešen klic z neznane številke.
Res pa ne razumem, od kod taka panika pred klici z neznane številke.
[/quote]

Obstajajo programi, ki generirajo številke – saj to ni nobena rocket znanost. Če zdaj vtipkaš v google svojo telefonsko, bo ven vrglo vsaj en zadetek, to je, da je tvoja cifra nekje na seznamu enega od operaterjev. Res ni nobena umetnost, da nadaljuješ niz eno po eno cifro, npr. 040 223 223, 040 223 224, 225, 226 ….
Nekaj teh cifer je zanesljivo pravih.

New Report

Close