Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek klicarjenje bivše žene

klicarjenje bivše žene

Sva ločena in imava otroke, zato so seveda stiki nujni, kajti otroci so še mladoletni. Jaz se njej vedno javim, ko me kliče prav tako tudi obratno. Moti me, ker mi ona razlaga še stvari, ki nimajo veze z otroci. Mene njeno življenje re ne zanima, pa nevem kako ji to lepo povedati. Ne vidim smisla se kregati, ker to sigurno ni v korist nikomur. Jaz njej nikoli ne govorim o sebi. Ni mi jasno, zakaj ona misli, da mene karkoli zanima.

 

Presedlejta na SMSe.

 

“V redu, šibam dalje, lepo se mej!”

Malo preverja kako si v upanju, da ji boš še ti kaj povedal.. tipa teren se temu reče

verjetno je ugotovila, da biti samohranilka ni tako zelo sanjsko kot si je to predstavljala, zdaj pa preverja če je možnost, da bi se vrnila. Iz tvojega pisanja nekako sklepam, da si ti dal pobudo za ločitev

dejstvo je, da te ni prebolela, ti pa njo očitno si, drugače bi tudi tebe marsikaj zanimalo.

Odgovor na objavo uporabnika
ene so kače, 27.05.2022 ob 13:30

verjetno je ugotovila, da biti samohranilka ni tako zelo sanjsko kot si je to predstavljala, zdaj pa preverja če je možnost, da bi se vrnila. Iz tvojega pisanja nekako sklepam, da si ti dal pobudo za ločitev

Točno tako, verjetno bi se rada vrnila. Poleg tega poizveduje, če imaš že kakšno drugo žensko v življenju. Če bo treba, ji bo “pravočasno” vrgla poleno pod noge, razširila kakšne govorice o tebi, ipd.

Glupa baba. Jaz bi ji direkt povedala,ampak diplomatsko.

Ko začne nakladat druge stvari, rečeš 2x ja, ja in odložiš telefon. Potem pa na vsake 2 minuti rečeš notri kak mhm in aha. Ona pa naj se izpove. Če te vpraša če sploh poslušaš, pa rečeš seveda, samo še nekaj berem zraven. Ponavadi pol nehajo sami.

Novo imam in to ona tudi ve, saj živiva skupaj in ji to otroci seveda tudi povedo. Ona, mislim, da nima nikogar. Glede na to, da imam novo bi ji bilo lahko jasno, da je ona preteklost. In ja, jaz sem njo pustil (pa ne zaradi druge, da ne bo pomote)

iz navade in verjetno, ker vsakemu razlaga vse, kar ji pade na pamet.

ali pa te vidi kot prijatelja, ki se mu lahko zaupa.

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 27.05.2022 ob 13:52

iz navade in verjetno, ker vsakemu razlaga vse, kar ji pade na pamet.

ali pa te vidi kot prijatelja, ki se mu lahko zaupa.

Nobem moski, ki je zensko pustil, zeli biti njen prijatelj. Ce ga je ona se se zna zgodit, tako pa ziher ne

Ja lej no… če nočeš niti bivši ženi postaviti meje… potem pa trpi in se ne pritužuj okoli. Zakaj ti je tako težko povedati, da te zanimajo še samo vajini otroci… ona pa te ne zanima? 🤣

Spoznala je realnost. Punce si hitro najdejo fante, sploh ce dobro izgledajo. Zato so navajene, da navi ze caka. Ko enkrat rodijo, se pa to zelo spremeni in ce pol dobijo brco v rit, je to nova realnost. Sex seveda dobijo na vsakem koraku, to je pa tudi to

Odgovor na objavo uporabnika
Spoznala, 27.05.2022 ob 14:28

Spoznala je realnost. Punce si hitro najdejo fante, sploh ce dobro izgledajo. Zato so navajene, da navi ze caka. Ko enkrat rodijo, se pa to zelo spremeni in ce pol dobijo brco v rit, je to nova realnost. Sex seveda dobijo na vsakem koraku, to je pa tudi to

In pol ugotovi da bi bilo boljse ce bi se vrnila

Odgovor na objavo uporabnika
Rednamay, 27.05.2022 ob 13:47

Glupa baba. Jaz bi ji direkt povedala,ampak diplomatsko.

Kaj bi ji povedala? Diplomatsko?

Kako poznano. Midva sva se našla ločena in njegova bivša je ločitev zakuhala, ker jo je vse motilo na super moškem, nič ji ni več padalo, še postelje si ni več želela deliti z njim. Ko pa je njemu končno dopizdilo, se je ločil in potem spoznal mene, pa so bili klici na dnevnem redu, sploh ne v zvezi z otroki. Kako je, kaj bo počel, kam gre, oh kako bi bila ona tudi na smučanju itd… Meni je to bolno,  kontrola in čekiranje bivšega, klici pa kao zaradi otrok. Moj pravi, da bivši z veseljem se malo naloži, kako mu je sedaj fajn… Ma kdo bi razumel, jaz čakam že nekaj let, da si enega najde in končno da mir.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 773, 27.05.2022 ob 18:14

Kako poznano. Midva sva se našla ločena in njegova bivša je ločitev zakuhala, ker jo je vse motilo na super moškem, nič ji ni več padalo, še postelje si ni več želela deliti z njim. Ko pa je njemu končno dopizdilo, se je ločil in potem spoznal mene, pa so bili klici na dnevnem redu, sploh ne v zvezi z otroki. Kako je, kaj bo počel, kam gre, oh kako bi bila ona tudi na smučanju itd… Meni je to bolno,  kontrola in čekiranje bivšega, klici pa kao zaradi otrok. Moj pravi, da bivši z veseljem se malo naloži, kako mu je sedaj fajn… Ma kdo bi razumel, jaz čakam že nekaj let, da si enega najde in končno da mir.

@ Anonimno 773

Ne samo naloži… občasno tudi položi. Zato, pa še vedno nima novega. 🤣

Heh ja, mokre sanje  marsikatere bivše, bi rekla.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 773, 27.05.2022 ob 18:55

Heh ja, mokre sanje  marsikatere bivše, bi rekla.

Tocno to! Moja bivsa me tudi klicari za brez veze. Ko gre za sina me sploh ne moti, me lahko zvecne kadarkoli. Vem pa, da ji je zal, da se je z belim kruhom skregala

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3051, 27.05.2022 ob 19:01

Tocno to! Moja bivsa me tudi klicari za brez veze. Ko gre za sina me sploh ne moti, me lahko zvecne kadarkoli. Vem pa, da ji je zal, da se je z belim kruhom skregala

@ Anonimno 773 & Anonimno 3051

No ja… če se že moramo hvaliti… moje vse so se skregale s čistim diamantom. Pa vendar nobeni novi nisem privoščil, da pade v “mess” nerazčiščenih odnosov z bivšo. 🤣

Vi pa kakor hočete. 😎

.https://www.youtube.com/watch?v=z7-z4Dz5ZU4

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 27.05.2022 ob 20:22

@ Anonimno 773 & Anonimno 3051

No ja… če se že moramo hvaliti… moje vse so se skregale s čistim diamantom. Pa vendar nobeni novi nisem privoščil, da pade v “mess” nerazčiščenih odnosov z bivšo. 🤣

Vi pa kakor hočete. 😎

.https://www.youtube.com/watch?v=z7-z4Dz5ZU4

pošteno si nas nasmejal, gospod “skupek ogljikovih atomov” 🙂

Če bi bil ti en navaden smaragd, pol ne bi bilo toliko bivših (in bodočih bivših). Ker pa si nekaj drugega, pa s tem ne mislim katerikoli kamen (kaj šele dragocen), je pa pač tako kot je

Odgovor na objavo uporabnika
si pa komik, 27.05.2022 ob 20:51

pošteno si nas nasmejal, gospod “skupek ogljikovih atomov” 🙂

Če bi bil ti en navaden smaragd, pol ne bi bilo toliko bivših (in bodočih bivših). Ker pa si nekaj drugega, pa s tem ne mislim katerikoli kamen (kaj šele dragocen), je pa pač tako kot je

Ja lej no… menda veš, da vsak diamant ni dragocen in ravno kronski dragulj. 🤣

Ko se boš dovolj “ zbrusil”potem pa bo,..

Odgovor na objavo uporabnika
Hahajaja, 27.05.2022 ob 22:50

Ko se boš dovolj “ zbrusil”potem pa bo,..

Za fail

New Report

Close