Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek klici iz tujine nateg

klici iz tujine nateg

Kar naprej dobivam klice iz tujine… Prej enkrat mesečno zdaj že 3 dni zaporedoma.

Seveda da se ne javim mi pa gre že na živce.

In zakaj se ne javiš?

kreten

Odgovor na objavo uporabnika
klic, 26.05.2021 ob 09:04

Kar naprej dobivam klice iz tujine… Prej enkrat mesečno zdaj že 3 dni zaporedoma.

Seveda da se ne javim mi pa gre že na živce.

Tudi če bi se javila, ne bi bilo bistvene razlike, stroški nastanejo, če kličeš nazaj…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
    Ne javlja se na tovrstne kliče, nikakor pa ne kliči nazaj. Če se ene in iste številke pojavljajo, obvesti svojega operaterja.

Odgovor na objavo uporabnika
skratka, 26.05.2021 ob 09:27

In zakaj se ne javiš?

 

Tudi jaz se ne javim na tuje neznane stevilke, ce me kdo potrebuje in hoce dobit, mi bo poslal sms ali viber sporocilo.

Vse moje v tujini imam shranjene, ce spremenijo stevilko, mi sporocijo.

Ostalo ni pa nikdar tako nujno, da gori voda in se ne da poslat sporocila.

Odgovor na objavo uporabnika
Se tudi ne javljam, 26.05.2021 ob 13:24

 

Tudi jaz se ne javim na tuje neznane stevilke, ce me kdo potrebuje in hoce dobit, mi bo poslal sms ali viber sporocilo.

Vse moje v tujini imam shranjene, ce spremenijo stevilko, mi sporocijo.

Ostalo ni pa nikdar tako nujno, da gori voda in se ne da poslat sporocila.

Meni se je že zgodilo (ne sicer v tujini), da mi je crknil telefon in sem poklicala iz nekega lokala, kjer mi je natakarica posodila svoj telefon.

Pa enkrat tudi, ko je kresnil en z avtom v moj avto, mi je šofer vlečne službe tudi posodil svoj GSM, ker je bil moj poškodovan.

Na srečo klicani sprejme vse klice, tudi iz neznanih številk.

In ja, je bilo nujno.

 

Tudi zaradi takih izkušenj sama vedno dvignem vsak klic in če je SLO številka, vračam tudi zgrešene klice.

Večkrat dobivala klice. Preden sem se oglasila, je prekinilo, zato nazaj nisem klicala.
Ko sem vtipkala št. 0597, mi je pokazalo, da je št. iz Nizozemske.
Enkrat sem imela ob zvonenju tel. v roki in se oglasila – oseba na drugi strani se ni predstavila, ampak samo vprašala, katerega operaterja imamo za internet.
Takrat sem prekinila in se na to številko ne oglašam več.

največ kličejo iz irana in izraela

Odgovor na objavo uporabnika
skratka, 26.05.2021 ob 14:29

Meni se je že zgodilo (ne sicer v tujini), da mi je crknil telefon in sem poklicala iz nekega lokala, kjer mi je natakarica posodila svoj telefon.

Pa enkrat tudi, ko je kresnil en z avtom v moj avto, mi je šofer vlečne službe tudi posodil svoj GSM, ker je bil moj poškodovan.

Na srečo klicani sprejme vse klice, tudi iz neznanih številk.

In ja, je bilo nujno.

 

Tudi zaradi takih izkušenj sama vedno dvignem vsak klic in če je SLO številka, vračam tudi zgrešene klice.

Na slovenske neznane stevilke se normalno javljam.

Na tuje pa res ne.

Kdor od mojih je v tujini, stalno ali zacasno, ima tudi druge oblike komunikacije, tako da lahko sporoci, da ima pokvarjen prenosni telefon.

Za tiste, ki so stalno v tujini, pa sigurno nisem kontakt v slucaju, da pristanejo v bolnici. Ce bi pa bil kdo od moji najblizjih v tujini in bi dobila klic s klicno stevilko te drzave, bi se oglasila, za vsak slucaj, a to se zaenkrat se ni zgodilo. Takrat ko dobim klic iz Nemcije, Anglije, Amerike, Nizozemske in podobno, ni nihce od mojih dragih tam in smatram, da ce kdo, ki me pozna, vseeno misli, da mu jaz, ki sem tisoce km dalec, lahko pomagam, to sigurno ni tako hudo nujna stvar, da ne bi mogel poslati sporocila.

obstaja možnost “blokiraj številko#

New Report

Close