Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Klinc, se bomo pa ponoč sprehajal.

Klinc, se bomo pa ponoč sprehajal.

Saj je samo en mesec ta vročina, potem pa spet jesen. Avgust že začne dišat po jeseni, dnevi tudi krajši….

Vrt zalit na hitro, ker pri nas bi že res moralo bit nekaj ekstra, da bi vode primanjkovalo +nekateri nimajo te sreče). Potem pa stari malo na teren.☝️😁

Jst sm šele zdej zadihala.  Omg. Kr živim!! Milina!! 💗💗💗

Felix je čist bogi. Po 15 ur je samo pod postlo. Tud jest ne gre ven. Ga močim mal z monro brisačo,poddlako sem mu ven sčesala,vodo mu 2x na dan menjam,ampak je bogi full.

Sva pa zdej skregana.🙄

Ampak ni res. Vroče je še cel september.. 🙄🙄 ni šanse da ne kupim samostoječe klime. Pa če se fotr penit začne k lisica. I dont care. 😁

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Rednamay, 02.07.2022 ob 01:16

Ampak ni res. Vroče je še cel september.. 🙄🙄 ni šanse da ne kupim samostoječe klime. Pa če se fotr penit začne k lisica. I dont care. 😁

Če zaradi elektrike peni, mu dopovej da ni taka poraba, kot se nekateri ustrašijo.

Razmišljam, naj en krog po hosti naredim zdaj, grem za kaki dve uri za vodo ali naj preprosto lenarim na terasi. Ta vikend sem srečno samski in sam 😁, mi se ni treba z urnikom nikomur prilagajat.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 02.07.2022 ob 01:23

Če zaradi elektrike peni, mu dopovej da ni taka poraba, kot se nekateri ustrašijo.

Ne bom niti povedala da bom samostoječo klimo kupila. Samo nakazala bom 130 eur,zdaj nakazujem 110 eur,in mislim da bo to dovolj za razvlažilec ki ga laufam zdaj za vlago pa klimo ji bom imela. Sem že vse preštudirala hehe,ko pride socialka,lepo kupim klimo,njemu nakažem takoj 130 in mu takrat povem,da pride klima in da sem kupila. Briga me.
Ne veš kakšen je fotr s stroški. Bolan je u glavo s tem. Če se ne smemo tuširat več kot 10 minut. Bolan je. Pride dol pa ti razbija po vratih da je dovolj da pejt ven. To je motnja,pa ne verjame.

Aja,pa da se razumemo da ma direktorsko penzijo. Ne govorimo o enem bogem upokojencu. Tko da ni problem v denarju sploh. Problem je v njegovi glavi. 🙁

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 02.07.2022 ob 01:28

Razmišljam, naj en krog po hosti naredim zdaj, grem za kaki dve uri za vodo ali naj preprosto lenarim na terasi. Ta vikend sem srečno samski in sam 😁, mi se ni treba z urnikom nikomur prilagajat.

odvisno koliko se ti ljubi. Če si čist zbujen nič zaspan pol pejt krog po hosti. Če si pa glih prov,na relax se pa na teraso naštimej pa uživej.. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Rednamay, 02.07.2022 ob 01:30

Aja,pa da se razumemo da ma direktorsko penzijo. Ne govorimo o enem bogem upokojencu. Tko da ni problem v denarju sploh. Problem je v njegovi glavi. 🙁

To je pogosto tako. Največ krega v gospodinjstvih je ravno okoli osnovnih stroškov, čeprav je to vedno tist manjši del, ki se čez mesec potroši. Po mojem zato, ker je obvezno za plačat in ne moreš izbirat in ima človek nekako občutek, da je to nekaj kar bi moralo bit zastonj, pa si prisiljen plačevat. Saj v bistvu je do neke meje res. Pri elektriki se je zdaj videlo, ko tri mesece ni bilo treba plačevat prispevkov državi. Pri vodi in smeteh je to še huje.

Tako tako, naredil en krog po hosti. Bolj malo je tudi živali aktivnih, tu in tam kake svetleče oke.😁 Še pol kakega filma pogledam, potem pa druga polovica runde spanja, Čez dan pa kar naj bo vroče.

Modrivrag, koliko jurčkov si našel? 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 02.07.2022 ob 07:49

Modrivrag, koliko jurčkov si našel? 🙂

Ma, kaki jurčki v tej suši. Saj je dobesedno požgana podrast. To bo spet jeseni trajalo en mesec po obilnem deževju, da si rastišča gob malo opomorejo. Zadnja leta je vsaj v našem koncu to že standard.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 02.07.2022 ob 01:38

To je pogosto tako. Največ krega v gospodinjstvih je ravno okoli osnovnih stroškov, čeprav je to vedno tist manjši del, ki se čez mesec potroši. Po mojem zato, ker je obvezno za plačat in ne moreš izbirat in ima človek nekako občutek, da je to nekaj kar bi moralo bit zastonj, pa si prisiljen plačevat. Saj v bistvu je do neke meje res. Pri elektriki se je zdaj videlo, ko tri mesece ni bilo treba plačevat prispevkov državi. Pri vodi in smeteh je to še huje.

Monolog dneva.

New Report

Close