Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kmalu me ne bo več, zato urejam zadnje podrobnosti

Kmalu me ne bo več, zato urejam zadnje podrobnosti

Upam, da bo taka tvoja poslednja pot, ker se norčuješ.

Ne morem verjeti kakšne komentarje puščate nekateri. Tudi, če tema ni resnična, morda lahko komu pomaga, saj je življenska in tudi lepo napisana.

Nekatere vas je res lahko sram, zaradi svojih osebnosti. Kako lahko želite smrt ljudem, sploh takim, ki jih niti ne poznate in vam niso res popolnoma nič storili. Strah me je med kakšnimi ljudmi živim. Vsi smo anonimneži tukaj in vsak os vas je lahko meni poznan, jaz pa tega nočem. V svoji bližini nočem ljudi, ki puščajo tako neprimerne komentarje, ki tako bolano in omejeno razmišljajo.


Saj ni to provoakcija, baba ima potrebo po tovrstnem trolanju. Je pa dejansko točno povzetek enega filma, ki je bil ne dolgo nazaj, pa se ne spomnim zdaj ali na AMC ali kje drugje. Tma je še posnela video az bodočo moževo ženo.

Že samo to, kako je izvedela ipd, je neresnično, medicina ne seznanja ljudi tako, sploh pa ne kot v filmu, imate še dve leti življenja.
[/quote]

Viharni … tebe bo enkrat tako karma usekala, da boš obžaloval vse tvoje izpade, ki jih počneš že leta tu gor. Ti si resnično en zelo težek primerek psihičnega bolnika!

Če to ni res, vsakemu svoje. Uro mi je vse kar je živo, toliko razumna nisem bila. Nisem nič nesramnega povedala. Je oseba, ki ji preti smrt res tako pokončna, da niti približno datuma ni povedala vsaj svojcem? A smo dolžni slučajno ali bo ona še koga poslušala. Piše naj na forum za duševno zdrave

https://youtu.be/3rhU5-gqTv4

Draga avtorica, najprej se vam iz srca zahvaljujem, da ste vašo življenjsko zgodbo delili z nami. Morda se pa kdo od nas zamisli nad seboj, se poglobi vase in spozna resnico s katero se pomiri, kot ste se pomirili vi z vašo resnico…usodo.
Tu na naši ljubi zemlji smo prav vsi samo začasno, samo za trenutek med vsemi našimi življenji. Smrt niti slučajno ni dokončni konec ampak rojstvo v nekaj novega in čudovitega na drugem svetu. Nikar ne pogrešajte svojih ljubih že sedaj, saj je povsem verjetno, da boste v naslednjih življenjih ponovno združeni.In, ko se takole lepo pomirimo se morda izteče drugače, kot si mislimo in kot kaže zdaj. Veliko je bilo zaradi pomirjanja z lastno usodo že čudežnih ozdravitev, čudežnih preživetij, ampak samo, če nam je prasila tako namenila oz., če nam je naša duša pred rojstvom namenila drugačen konec v tem življenju, drugačen od tistega, ki se ta trenutek kaže vam. Bistvo je, da ste pomirjeni s seboj, to je najpomembnejše.
Prav vsak od nas pride na ta svet s svojim poslanstvom, vi ste svojega, kot berem iz vaših zapisov pomirjenja z situacijo in razumevanjem, da tako pač je, svoje poslanstvo izvrstno opravili in ga še opravljate. Izkazujete visoko duhovno razvito osebnost, do tako visoke stopnje notranje nadzavesti skoraj nihče od tistih, ki tukaj komentirajo še mnogo življenj ne bodo prišli , nekateri posamezniki nikoli. Ne smilite se mi vi draga gospa, ker vi že veste…..smilijo se mi tisti posamezniki tukaj, ki vašega prosvetljenstva žal nikoli ne bodo sposobni dosežti in bodo vsakokratna njihova življenja prežeta s hudobijo, praznino v srcu in mržnjo namesto ljubezni…….In tako v nedogled. A nihče od nas jim ne more pomagati, odločitev, da spremenijo svojo osebnost je odvisna izključno samo od njihove lastne volje in hotenja.
Draga gospa bodite v miru in veselju še naprej. To je najbolje in najbolj pomembno kakor za vas, kot tudi za vaše svojce. Le tako naprej in vse bo dobro, boste videli.


Meni pa se zelo smilite vi, ker pripisujete anonimnemu forumu toliko moči, da si drznete na podlagi brane besede anonimnih uporabnikov soditi njihov nepoznan karakter in zato ne potrebujete več kot nekaj stavkov, ki tvorijo smiselne ali nesmiselne povedi. Skoraj tako razmišljate kot nam te dni razlagajo o PCR testih iz 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vedenega posplošitena na 150{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in zanemarite ostale dejavnike, ker ste se fokusirali na tisto kar vam je po godu, da trdite svoj prav. na splošno pa pišete lepo in razumno, rahlo naivno:))).

Eeee ti moje Viharno Sedlo brez Jezdeca….
Res je tako kot pravijo nekateri…
Ti si neozdravljiv primerek žaljenja.
Ne pozabi…..Na vsako rit Šiba paše
Tudi tvojo,tudi tvojo
Srečno-m20

Ogaben komentar!

Bravo za pogum! Tvojim bodo ostali lepi spomini, ki jim bodo greli srca, še dolgo po tem, ko tebe več ne bo.

Bojujem se z rakom. Za enkrat mi kaže dobro. Nimam svojih otrok, borim se samo zase, pa nisem pogumna niti pol toliko kot ti. Spoštovanje!

Ne morem verjeti, kakšni primitivci se najdejo v odgovorih. To so isti egoistični primitivci, zaradi katerih epidemije lahko trajajo v neskončnost, ker so na tem planetu pomembni samo oni in njihova fantaziranja o lastni pomembnosti.

Mene je tudi strah, med kako neciviliziranimi, brutalnimi in psihopatskimi, nehumanimi ljudmi mi to živimo?

A so jih to podgane v kanalizaciji vzgajale ali kako, da nič humanga nimajo v sebi?

Ja, tudi če je zgodba izmišljena, tudi pod razno ne bi imel normalen človek tako brutalnih in nehumanih komentarjev.

Pošiljam vam en velik objem.

Prosim te, zdrži in mej v mislih svoje najbljižje. Želim ti čudež, da ostaneš še dolgo na tem svetu!! Vse dobro ti želim!

kaj bi dal , da bi imela tvojo moč, ko bo prišel moj čas. Si občudovanja vredna.

Tudi jaz mislim da se bom odselil, ker je bilo dovolj. Ogromno enih krivic in še vedno nimam miru. Še na božji rojstni dan nimam miru.

pa kaj je z vami ljudje kaki psihopati ste tukaj gor zbrani. kako lahko pisete take grozne stvari prokleta gamad. sram vas je lahko. tale forum bi blo treba zapret dol ker tako psihicno nasilje ko se pa tukaj dogaja je pa NORO. Vsak prispevek zdemolirate do konca ker ste tko zafrustrirani da vam res privoscim da trpite v svojem lastnem dreku. avtorici pa svaka cast in sozalje. zal mi je da morate to prezivljati. verjetni vas ravno te stvari drzijo se malce nad vodo.


Tvoj komentar je brezmadežen. Kaj je vam ljudje, da podpirate take izmišljotine? Gre za posreden posmeh resnično trpečim.

ce si ti tok nadut da mislim da si jasnoviden da lahko sodis o tem ali je zgodba izmisljena ali ne. ocitno iq ne vlece v pravo smer pa custvena inteligenca crva da bi dojel da ce teme ne jemljes resno lahko PRESKOCIS IN NAM PRISPARAS primitivizem.ja?

Avtorica, obcudujem te. Zelim ti, da preostale dni prezivis nasmejana, v objemih ljubljenih. Upam, da kar bom napisala ne bo zvenelo nesramno. Veckrat razmisljam, ce bi se mi iztekal cas ali bi raje umrla v nesreci ali z boleznijo, za katero bi vedela, da bo usodna. Raje z boleznijo, ker bi imela cas da se poslovim. Velika oseba si, tvoji otroci bodo zelo ponosni nate. Imam te v mislih, posiljam ti objem.. <3 -J

Živjo!
Na oporoke se ne spoznam. Vem pa, da se lahko zgodi, da te pozabijo na kaj opozoriti. Sta morda otroka upravičena do nujnega dednega deleža? Mladoletni otrok mora na sodišču na dedni razpravi imeti zastopnika (to je lahko npr. družinski prijatelj). In z vsem, kar se dogaja s podedovanim premoženjem otroka do njegove polnoletnosti, se mora strinjati Center za socialno delo (npr. če otrok podeduje denar, oče pa bi ga rad porabil za plačilo šole dejavnosti, se mora s tem strinjati CSD in dobiti to strinjanje tudi nekaj stane; npr. če je otrok solastnik hiše, lahko CSD presodi, da je v otrokovem najboljšem interesu, da se del hiše v podnajem …). Tako je vsaj bilo kakih 10 let nazaj.
Vse dobro vam želim.

A si še živa? Več na sz?

Halo, ženska še nima niti 40 let, to še ni čas za smrt!

New Report

Close