Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kmetija in ena extra lepotička Aneta

Kmetija in ena extra lepotička Aneta

Meni je še vedno daleč najbolj za bruhat ljubljansko kvakanje.

Ma ni res – če sta si zaslužila zmago, sta si jo Franko in Denis. Samo producenti oddaje so malce “zagnojili z scenarijem” in izbire nalog za superfinalno bitko, kar se nalog za dvobojevanje tiče. Glede na to, da je šel res Denis že kar izmhčen to delat v primerjavi s Frankom, ki je lepo počival in bi se po pravilih moral za tako težko nalogo prej Kardio” ogret”!

[/quote]

Dajte no, saj pa Denis ni imel nobene fizično zahtevne naloge proti Aneti. Tiste lesene kolutke je moral zložit v pravi vrstni red. Zmagovalec je ediin pravi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Franko spočit v fotelju,Denis utrujen od dvoboja,ampak kakorkoli je že bilo,samozavestna Anetka je šla kući in z njo njen nezreli Pepko,ki je bil že v startu izločen!!! Pa kaj misli ta Nik,da je mogoče duhovit s temi svojimi neumnimi komentarji in blebetanji? Počitnice ob delitvi nagrade,kot sta objavljala zadnje dni v medijih so ???,konj pa ostaja v tujem hlevu.Bo pa Pepko morda naredil maturo,če se bo spametoval.

menda je rekla kolegica k je gledala,jst sm bla v službi,da ko je zlagala neke kroglice Aneta al nevemkaj da je bla čist boga,da so se ji roke tresle. In da je bila psihično izmučena videt. Matr se mi je kar zasmilila 🙂

Naša Aneta je brez zmage že fajn premožna, ima svojo Lumar hišo, vozi Mercedesa žipa za 100.000e, obleke Guci, Philip Plein tko da bi samo lahko sanjate i njenem lajfu..

če je pa tko,pol pa ni ene besede več k bi opisala njeno neumnost. Torej ima denar,in je blo vredno pustit otroke pr očimu,plus da je punčka bolana? sem brez besed

Ta lepotica je zelo bogata pri 40 letih, kar poglejte na njen Fb profil…sama potovanja, luksuzna hiša z bazenom, Mercedes, top oblačila..verjetno je z lepotnimi tekmovanji tok zaslužila, je pa veliko lepš od Iris Mulej.

Res je bila čist boga, nobene prave borbe ni bilo zaznati, kot da ji je bilo vseeno. Čeprav sem mislil, da bo pometla z Denisom v tej igri.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Aneta zgleda kot dobro ohranjena 45-letnica.

Preveri za seboj svoje skropucalo. Kdo je zdaj tu bolj kmetavzarski, bolj nesramen, bolj primitiven, bolj prostaški in bolj nevoščljiv?
Sama sem navijala za Aneto ali za Franka. Tudi tistih, ki mi niso bili simpatični, ne žalim.
Uči se od mene, ti kmetavz!
[/quote]

ne žalim.
Uči se od mene, ti kmetavz!

Kur ….(vsatovi poljubno) ga gleda.. zdravja za lastnega otoka se pa ne da kupit, a ne da ne….

Ta rozalasa Lara je delovala včeraj izjemno nezrelo s tisto izjavo, ko je javno rekla, da je “Franko frej in punce navalite”….. A če nje ni, potem lahko ona kar javno govori, da je on frej? Ja, onadva nista očitno v zvezi ( dobro za Franka). Kaj pa ima to ona za govorit okoli? A je bila raočarana, ker ni dobila od njega, kar je mislila, da bo znotraj šova – ker kamere ne pokažejo vsega? Jah, očitno je dečko bolj traicionalist inbolj pameten od nje, da ve, da ga je kakšna druga bolj vredna, pa mu ni ravno za hitre avanturce v raznih šovih, njej bi pa verjetno malo pasalo ravno to. Naj fant naleti na tako, ki ga bo znala spoštovat kot fanta – ker tale Lara že ni taka.

Franko deluje kot tak “nepopisan list”, kar se deklet tiče, da pač ne skaše s “cveta na cvet”. In sta si že tukaj očitno precej nekompatibilna 🙂

Pa ravno ona z na roza pobarvanimi lasmi, no. 🙂 Znak neizdelane samopodobe 🙂

ne žalim.
Uči se od mene, ti kmetavz!

[/quote]

A?? Te je zabolelo, kaj? A tebi se pa ne sme nič reči a?
No, namen je bil dosežen. Zdaj veš, da ni prav nič prijetno, če te nekdo užali.
In ne, JAZ ne žalim, če pa si ti žaljiv, pa boš žalitev požrl tudi sam, KMETAVZ SI IN KMETAVZ BOŠ OSTAL!

A?? Te je zabolelo, kaj? A tebi se pa ne sme nič reči a?
No, namen je bil dosežen. Zdaj veš, da ni prav nič prijetno, če te nekdo užali.
In ne, JAZ ne žalim, če pa si ti žaljiv, pa boš žalitev požrl tudi sam, KMETAVZ SI IN KMETAVZ BOŠ OSTAL!
[/quote]

KMETAVZ SI IN KMETAVZ BOŠ OSTAL!

Ne moreš skrit!!!

Kmetje, vi nimate nič s tem.

U iber huda lepa pupa, kok let pa ima? Ene 20? Ta mačka bi spet lahko zmagala za miss Slovenije, ker ima res vrhunsko lepoto.

ona ima ene 40 let najmanj in seveda je bogata, zna tipe okol prnašat že cel lajf, pa kako je ene 15 let sama sebe oklicala za svetovno prvakinjo v kickboxu, zato da bi zmagala na miss športa… Trćena je v glavo.
Aneta Salihović, pogoglajte

Aneta je raketa za vse vas. Je preveč lepa, in ima ogromno pod palcem. Pa ne žalite jo, ker je letnik 1986.

A tole se tebi zdi podobno Lumar hiši?
https://www.google.com/maps/place/Pot+na+Rakovo+jel{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1o+179,+1000+Ljubljana/@46.026266,14.5007013,3a,75y,78.16h,90t/data=!3m6!1e1!3m4!1synUJTafdpYa4-v6sxnVVgQ!2e0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x47652d0f751e926b:0xd7128f361318fbb4!8m2!3d46.0263079!4d14.5009748

Potem ji pa ni treba hoditi po šovih,če ima toliko pod palcem,pa konja bi verjetno tudi že imela.Samo njena razlaga zakaj rabi denar glavne nagrade…pove vse!?

dejte nehat k se mi kr bruha.. ne zmorem prebavt,hčerkico na homeopatskih pripravkih in žvarunah s srčno napako,pol bi ji pa kupila ponija… da crkneš.. za skozlat.. ne morem več,slabo mi je ratal.. ponija je rekla… uff

Kaj pa tako hudo narobe s to kombinacijo?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Aneta ima vilo zraven Svetila Pirnat, tista bajta na Rakovi pa je od njene zelo pridne mame. Mal kje so tako spucane šipe, in pospravljeno.

Hahahaha

Lumar VILA?
Aneta ima Lumar lepenko?

hahahaaa

Res je oreng lepoticka, privošcim ji enega normalnega deca a bo tezko, ker ima ze 2 otroka. Za obcasna ali redna intimna srecanja bi bila pa idealna.

A je tam kakšna vila?

New Report

Close