Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Knedl se ve za koga

Knedl se ve za koga

Za gmajno …. knedlne za vse! +1

za MOJEGA zajcka :):))

hehe kaj bo vesel zajček..čaki da prebere…sej res pogrešal smo te! Čvelca,kje si se potepala..pa ja nis bila bolčkana?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

“odrezana” od komunikacije …… pa v mislih toliko bolj tu :):)))

saj ves …. kako je .. dalec od …. dalec od ….

ampak knedlni so se kuhali, ne bo jih se tako kmalu zmanjkalo :):))))

Kaj bi mi brez naše p’šelke…….lačni in nič nam nebi medilo, vsaj to pod minimum…..

ČEBELICA, KOT VEDNO PRAVI ČAS – PRAVI TRENUTEK !!!

zajček je obsijan od sreče…

Knedle za mojo čebelico!!!!

Jaaaaaaaa, jaaaaaaaaaaa, vse vrste knedlov za našo
p’šelko, ki se je spet vrnila na gmajno in ki je naredila
toliko neznanskega veselja nađemu milemu zajčku, pa
vsem ostalim, seve!!! Ja, čvelčka, pa hvala za pojasnilo,
nisem se želele vključevati, ker sem imela občutek, da sem
pisanje “uboge Suzy” že ničkolikokrat prebrala, zdaj pa, po
vseh pravilih, bi ji tudi že “moralo priti”, kot je “prišlo nam”!
Thanks once again!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A čebel’ca je že vedel.. kdaj uletet :)))) k se naredi tem.. takrat čebelica prileti in razsvetli tole našo gmajnico… Lep večer.. tu prisotnim….

Koštrunček J. čaka, da ne bi slučajno lučka ostala prižgana

Bemti, cebela, ježek je ze zacel naskrivaj vohjati za teboj… Saj tud mene ni veliko vec tu, samo, ko oba manjkava, je najin zajcek se bolj zalosten… Knedli gor in dol, pa tud sem in tja, jaz imam rad, da je najin zajcek vesel!!!! Brez tebe pa se ne more in ne more prav odstekati, ker te ima rad in mu znas vedno pripraviti presenecenje.. Zato, cebela, vsaj najavi pravocasno svoje izginutje, da ne bomo vsi skrbeli, da si zaradi spomladnih vplivov nisi cebelcka in zajcka zapustila in s kaksnim seksi trotom v Bolivijo pobegnila…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hi, kostruncek, kot vidis , te moram vedno prebrati… Iz tega razloga sem se nate nalimal, ko sem hotel kritiko cebeli poslat.. Pa bo marbit vseeno nasla, kaj ti mislis?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hy ježek, vse se ti je nekako lepo zrimalo! Prišel,
videl, povedal, pofočkal, odšel! Ti, ježek, si pa res
živalca dejanj! Saj ni važno, kam se že nalimaš, da
se le nekam, da te le vidimo in preberemo, pa se nam
zjasnijo oči in se nam srce otopli (heh, zdaj se pa še
meni malo rima!).
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ker ima čebelica… veliiiiiiiiiiiiiike očke…. bo vsekakor opazila tudi tvojo dobronamerno kritiko!

Koštrunček J. da ježku čisto prav!

Oba imam zelo rada, čebelica tebe in ježek tebe !!
Vendar vsakega na svoj način!
Lepo si to povedal ježi moj !

lp, zajček

zal …. bi lahko samo steklenicko s sporocilci v Gradascico vrgla … pa ne vem … ce bi prisla ta recica do kakega veletoka :):))))

dobro jutro – dober dan :):))

Za gmajno – knedlne za Vse +1 (se ve za koga)

hmmm … a se moram zdaj s pepelom posipat al se lahko s cvetki, ki odletavajo s hrusk :):))))

yeeesssssss, čebeli moja !!!!!!!!!

Čuvelica, nč’ posipat, kar u cvetnem prahu se
povaljaj, boš vidla, kolk dobr to dene!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

pa zajčka s sabo vzem !!

Apciiiiiiiiih!

pridi, greva kozolce delat :):)))) so taki fini kupcki hruskinih cvetov :):)))))

To, to, to, yeeeeeeessssssss, yeeeessssssss!
Še enkrat in na zdravje!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

pa bojda češnje, tudi že cvetijo !

zajček prime čebelico za rokico in gresta…….na travnik…..kozolce prekopicevat…..

A +1 heheh knedlne za vse + 1..hoho lepo lepo…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha !!
Čebelica je moja!

Mhm!
Zajcek je moj……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….pa jezkov :):)))

heheheh +1…pitam se pitam se…al znam da nije to mehka tačica

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close