Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus KO ČREDA SPREJME PRISILNO CEPLJENJE

KO ČREDA SPREJME PRISILNO CEPLJENJE

ko čreda sprejme prisilno cepljenje je igre konec.

sprejeli bodo karkoli – tudi prisilen odvzem krvi ali organov za “višje dobro”.

lahko gensko modificiramo otroke in jih steriliziramo – za “višje dobro”.

s tem ko nadzoruješ razum ovac, nadzoruješ čredo.

izdelovalci cepiv lahko zaslužijo milijarde in mnogi od vas ki ste danes tukaj, ste investorji.

to je velika zmaga!

mi razredčimo čredo in čreda nam plača za zagotavljanje storitev iztrebljevanja.

henry kissinger v govoru na koncilu WHO 25.2.2009

 

Odgovor na objavo uporabnika
no, 25.11.2021 ob 19:21

ko čreda sprejme prisilno cepljenje je igre konec.

sprejeli bodo karkoli – tudi prisilen odvzem krvi ali organov za “višje dobro”.

lahko gensko modificiramo otroke in jih steriliziramo – za “višje dobro”.

s tem ko nadzoruješ razum ovac, nadzoruješ čredo.

izdelovalci cepiv lahko zaslužijo milijarde in mnogi od vas ki ste danes tukaj, ste investorji.

to je velika zmaga!

mi razredčimo čredo in čreda nam plača za zagotavljanje storitev iztrebljevanja.

henry kissinger v govoru na koncilu WHO 25.2.2009

 

Bla bla bla…Tablet zmanjkalo?

saj vem,

vem da je težko verjeti da obstajajo taki psihopati.

poklukar je razkril, da je slovenija naročila tudi cepivo za otroke stare od 5 do 11 let.

prispelo bo decembra.

a je potrebno dodatno pojasnjevanje?

 

 

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
no, 25.11.2021 ob 19:49

saj vem,

vem da je težko verjeti da obstajajo taki psihopati.

poklukar je razkril, da je slovenija naročila tudi cepivo za otroke stare od 5 do 11 let.

prispelo bo decembra.

a je potrebno dodatno pojasnjevanje?

 

 

Ja je. In zakaj nebi cepili otrok? Otroke cepimo že leta in leta z večimi cepivi. Sprijazni se.

Odgovor na objavo uporabnika
Haha986, 25.11.2021 ob 20:59

Ja je. In zakaj nebi cepili otrok? Otroke cepimo že leta in leta z večimi cepivi. Sprijazni se.

Haha, ti pojma nimaš, da so psihopati, ki se imajo za elito, povzročili vso gorje sveta – vse vojne, kurjenje ‘čarovnic’, skrivanje pravega znanja… Zato o živlljenju vemo manj kot so vedela plemena v davnini. Sprijazni se s tem.

 

noben nekoč med nami stari starš ne želi deformiranih vnukov. Kaj bodo naredila cepiva tem pričakovanim vnukom, ki jih bodo zapolodili sedaj  npr. 20+ letni prejemniki tega cepiva, pa ne ve še nihče.  Na dolgi rok…..Saj to, da ta cepiva niso enaka preverjenim in uporabljanim cepivom  že 50 let, ti je pa ja jasno…

Odgovor na objavo uporabnika
niso to cepiva z enakimi stranskimi učinki, 26.11.2021 ob 01:13

noben nekoč med nami stari starš ne želi deformiranih vnukov. Kaj bodo naredila cepiva tem pričakovanim vnukom, ki jih bodo zapolodili sedaj  npr. 20+ letni prejemniki tega cepiva, pa ne ve še nihče.  Na dolgi rok…..Saj to, da ta cepiva niso enaka preverjenim in uporabljanim cepivom  že 50 let, ti je pa ja jasno…

Za Avtorja Haha986 in tale njegov odgovor:

 

Odgovor na objavo uporabnika
no, 25.11.2021. ob 19:49

saj vem,

vem da je težko verjeti da obstajajo taki psihopati.

poklukar je razkril, da je slovenija naročila tudi cepivo za otroke stare od 5 do 11 let.

prispelo bo decembra.

a je potrebno dodatno pojasnjevanje?

 

 

Ja je. In zakaj nebi cepili otrok? Otroke cepimo že leta in leta z večimi cepivi. Sprijazni se.

 

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Haha986, 25.11.2021 ob 19:23

Bla bla bla…Tablet zmanjkalo?

ja,ja, Pfeizer je najboljše cepivo, ugotovili so da sploh nima stranskih učinkov.(https://odysee.com/@TheCoon:b/Mo%C5%BEdani-Udar-Nakon-Vakcinacije-Kod-Majke-I-Sina:5)

koliko ljudi pravzaprav zboli in gre v bolnico, ne mešat, koliko ljudi ta banda s PCR testi določi da so pozitivni- oni temu pravijo oluženi- ampak koliko ljudi potrebuje zdravnika?? Manj kot 0,5% – HUDA PLANDEMIJA, ni kaj! (https://www.youtube.com/channel/UCcK9bsxbNruy5XWpaafJgtw/community?lb=UgkxXa_NyS3UBQnBhNJSRVjlddAN5y1VAj9w)

VB umirajo 82% cepljeni in 18% necepljeni:

Statistika potrjuje: povečana smrtnost sovpada z množičnim cepljenjem prebivalstva

Statistika velikih številk dokazuje, da je smrtnost za kovidom19 v rangu sezonske gripe. Na 1000 okuženih umre okoli 1,5 ljudi [1]. Vzrok povečane smrtnosti v letih 2020 in 2021 moramo iskati drugje. Tu je tabela smrtnosti v Angliji, podatki državne agencije

A veste da otrok sploh ne bi rabli cepit če bi bili odrasli tolko odgovorni in meli vsaj malo mozga v možganih da se prej oni cepijo ne pa biti pizde neumne? Zdaj pa mate. 🙂

Aja pa Homer pametni.. To tabelo še ti lahko moja babi spiše v exelu, nehaj se sramoti pa spizdi na psihiatrijo.

Study: Covid vaccines appear to install a “MAC COMPUTER ADDRESS” inside the vaxxed
https://m.beforeitsnews.com/eu/2021/11/study-covid-vaccines-appear-to-install-a-mac-computer-address-inside-the-vaxxed-2679750.html

hvala Homer za vse informacije.

 

Tebi haha986 pa… človek ki je tako zelo poln jeze in žali ostale…

s tem samo kaže svoje psihično stanje. in glede na to, da zelo omenjaš tablete, pa psihatrijo…

to veliko pove o tebi veš, ne o nas.

mi si skušamo povedati kar kdo ve…

ker nihče ne ve, ne more vedeti vsega, prebrati vsega..

taki kot si ti, pa po cepivo in glavo v pesek.

škoda mi je vsakega ki je slep. tudi tebe.

škoda mi je vsakega, ki verjame da je cepivo neka rešitev.

si pogledal malo kako se začne totalitarizem?

imaš kaj znanja o psihologiji, zgodovini…?

si kdaj slišal za manipulacijo?

si prebral Dramilo slovenskemu narodu p. gržana?

tam imaš lepo zbrano kaj se v resnici dogaja.

 

in fajn bi bilo, če se vključuješ v debato, da bi se potrudil biti malo bolj strpen,

nepredelano jezo zaradi travm pa sproščal bolj konstruktivno, ne na ljudeh okoli sebe.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
no, 26.11.2021 ob 19:01

hvala Homer za vse informacije.

 

Tebi haha986 pa… človek ki je tako zelo poln jeze in žali ostale…

s tem samo kaže svoje psihično stanje. in glede na to, da zelo omenjaš tablete, pa psihatrijo…

to veliko pove o tebi veš, ne o nas.

mi si skušamo povedati kar kdo ve…

ker nihče ne ve, ne more vedeti vsega, prebrati vsega..

taki kot si ti, pa po cepivo in glavo v pesek.

škoda mi je vsakega ki je slep. tudi tebe.

škoda mi je vsakega, ki verjame da je cepivo neka rešitev.

si pogledal malo kako se začne totalitarizem?

imaš kaj znanja o psihologiji, zgodovini…?

si kdaj slišal za manipulacijo?

si prebral Dramilo slovenskemu narodu p. gržana?

tam imaš lepo zbrano kaj se v resnici dogaja.

 

in fajn bi bilo, če se vključuješ v debato, da bi se potrudil biti malo bolj strpen,

nepredelano jezo zaradi travm pa sproščal bolj konstruktivno, ne na ljudeh okoli sebe.

 

 

Torej ko vi nas okličete za fašiste, ovce in politične manipulatorje ki smo plačani od… Ker vam dejansko povemo v faco kako je na stvari, da si delate utvare in se delate pametne medtem ko še ene prave knjige v roke niste vzeli celotno življenje (razen tistih ki vam kisajo možgane) to je ok? Ko pa vam povemo da ste pač navadne budale ki ne znate ne brat ne mislit to pa je zločin stoletja haha.

kar je napisano v uvodu niso moje besede, so citat.

jaz ne pišem ovca in budalo, ali karkoli žaljivega nikomur.

vedno pozivam k konstruktivnemu pogovoru.

tako pozivam tudi tebe… katera je ta prava knjiga, ki bi jo morali po tvoje prebrati?

če napišeš naslov in, če je ne poznam, jo takoj preberem, pa potem lahko nadaljujeva pogovor.

pa zakaj ne odgovoriš na vprašanja, ki so namenjena tebi?

 

pa spet si poln ali polna žalitev.

v dani situaciji ko skušamo najti in si deliti čim več informacij ne vem, če sva midva z homerjem tista, ki ne bereva in ne misliva?

ali pa tudi vsi tisti, ki skušajo opozarjati, da ne slepo verjeti kar se predvaja po tv.

zato se odpirajo teme in lepijo linki do malo drugačnih informacij.

če želiš še naprej živeti v svojih prepričanjih pa ti nihče ne brani, imaš vso pravico.

tema je odprta zato da ljudje vidijo, da so se o tem, kar se dogaja danes

pogovarjali že več kot deset let nazaj.

da je to plandemija.

da je to biološka vojna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
no, 26.11.2021 ob 20:27

kar je napisano v uvodu niso moje besede, so citat.

jaz ne pišem ovca in budalo, ali karkoli žaljivega nikomur.

vedno pozivam k konstruktivnemu pogovoru.

tako pozivam tudi tebe… katera je ta prava knjiga, ki bi jo morali po tvoje prebrati?

če napišeš naslov in, če je ne poznam, jo takoj preberem, pa potem lahko nadaljujeva pogovor.

pa zakaj ne odgovoriš na vprašanja, ki so namenjena tebi?

 

pa spet si poln ali polna žalitev.

v dani situaciji ko skušamo najti in si deliti čim več informacij ne vem, če sva midva z homerjem tista, ki ne bereva in ne misliva?

ali pa tudi vsi tisti, ki skušajo opozarjati, da ne slepo verjeti kar se predvaja po tv.

zato se odpirajo teme in lepijo linki do malo drugačnih informacij.

če želiš še naprej živeti v svojih prepričanjih pa ti nihče ne brani, imaš vso pravico.

tema je odprta zato da ljudje vidijo, da so se o tem, kar se dogaja danes

pogovarjali že več kot deset let nazaj.

da je to plandemija.

da je to biološka vojna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To pa ni konstruktivni pogovor veš. Za to je potrebna splošna razgledanost in zmožnost kritičnega razmišljanja ki ga pač nobeden od vaju nima. Karkoli vam nekdo razloži o čemur koli se takoj začnete nekak branit in pisat svoje gluposti ki pa nimajo niti osnovne podlage. Kar se tiče tvoje biološke vojne ja maš prav samo si na napačni strani 🙂

kolikor jaz vidim si napisal-a, samo to: Bla bla bla…Tablet zmanjkalo?

potem naprej nove žalitve.

pa potem da cepljenje obstaja že leta…

pa ne vem, če si do sedaj ni jasno, da to NI enako cepljenje.

potem nobenega odgovora na moja vprašanja.

ne upaš si napisati naslova svoje pametne knjige…

zakaj ne?

mislim da je pogovor s tabo nesmiseln, tako da jaz tu neham.

 

kdo je na pravi strani… ne bo dolgo, ko se bo to začelo zelo jasno kazati.

se že kaže, samo ti ne veš,

bo… kmalu.

 

Za Haha: Komu je zmanjkalo tablet? Si sploh prebral, kdo je izjavil zgoraj napisane stavke? To je citat! Če ne razumeš vsebine, vprašaj, saj ti bo kdo razložil.

haha, kakšno psihiatrijo- kakor koli že, ne- ne bom spizdil, ne zato, ker me ti podiš, ampak zato, ker me ljudje- pošteni ljudje potrebujejo in jaz njih, ljudje smo čuteča bitja, tebe pa mi je žal da ne čutiš, lej, vem da si imel težko življenje, ampak saj bo, tudi tebi bo posijalo sonce- tole pa za vse ki jih zanima SPIKE PROTEIN V CEPIVIH IN NJEGOVE KATASTROFAČNE PŠOSLEDICE IN TO ŽELIJO UTURITI TUDI NAŠIM OTROKOM: (https://odysee.com/@TheCoon:b/Dr-Chetty-Spike-Protein-Otrov-Sa-Agendom:4)

Odgovor na objavo uporabnika
HOMER, 27.11.2021 ob 14:48

haha, kakšno psihiatrijo- kakor koli že, ne- ne bom spizdil, ne zato, ker me ti podiš, ampak zato, ker me ljudje- pošteni ljudje potrebujejo in jaz njih, ljudje smo čuteča bitja, tebe pa mi je žal da ne čutiš, lej, vem da si imel težko življenje, ampak saj bo, tudi tebi bo posijalo sonce- tole pa za vse ki jih zanima SPIKE PROTEIN V CEPIVIH IN NJEGOVE KATASTROFAČNE PŠOSLEDICE IN TO ŽELIJO UTURITI TUDI NAŠIM OTROKOM: (https://odysee.com/@TheCoon:b/Dr-Chetty-Spike-Protein-Otrov-Sa-Agendom:4)

bravo!

Fauci: COVID-19 Hospitalizations Rising Among Vaccinated People

White House pandemic adviser Anthony Fauci has acknowledged that COVID-19 hospitalizations are rising among those who are vaccinated and haven’t received the booster shot.

“What we’re starting to see now is an uptick in hospitalizations among people who’ve been vaccinated but not boosted,” Fauci said Tuesday during an NBC News interview. “It’s a significant proportion, but not the majority by any means.”

And on Wednesday, Centers for Disease Control and Prevention (CDC) Director Rochelle Walensky said during a briefing that her agency is seeing a decline in vaccine efficacy among elderly recipients and those who live in long-term care facilities.

prevod:

Svetovalec Bele hiše za pandemijo Anthony Fauci je priznal, da se število hospitalizacij zaradi COVID-19 med cepljenimi, ki niso prejeli poživitvenega cepiva, povečuje.

“Zdaj začenjamo opažati porast hospitalizacij med ljudmi, ki so bili cepljeni, vendar niso prejeli dodatnega cepiva,” je dejal Fauci v torek v intervjuju za NBC News. “Gre za pomemben delež, vendar nikakor ne za večino.”

V sredo pa je direktorica Centra za nadzor in preprečevanje bolezni (CDC) Rochelle Walensky med poročanjem povedala, da njena agencija opaža zmanjšanje učinkovitosti cepiva med starejšimi prejemniki in tistimi, ki živijo v ustanovah za dolgotrajno oskrbo.

Translated with http://www.DeepL.com/Translator (free version)

Hm… je to sploh mogoce?

http://www.ntd.com/fauci-covid-19-hospitalizations-rising-among-vaccinated-people_703626.html

 

začelo se je: Začelo se je sojenje proti mafiji farmacevzski NURENBERG II.

(http://istinomprotivlazi.info/component/k2/1246-u-ponedjeljak-21-11-2021-zapoceo-proces-nurnberg-ii-potpuna-blokada-glavnih-medija?fbclid=IwAR0irpqDXfYgd7_9CZkm8qgIQPlVPqGSUaMC9Vmsk6TC_-XEbSAaEcQsubc)

New Report

Close