Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko ga pije se obnaša čudno

Ko ga pije se obnaša čudno


Trikrat lahko ugibaš zakaj ga je prejšna zbrcala!

Avtorici te teme in vsem oh in sploh zakonskim svetovalkam. Da bi (se) katera vprašala, zakaj se dotična oseba sploh napije in se celo opijanja več dni skupaj, to pa ne?

Najprej je treba poiskati vzrok, šele na to stanje.

______________________

ma čudna sta vidva oba! On, ker je ločen pa z otrokom, ti ker se zapletaš s takšnimi. Moja babi je vedno govorila, da ločencev nikol ni blo nč prida. In res je tako..Žal. Ne zastopim, da se zapletate s takšnimi..to so sami problemi. Pri moških je žal sploh očitno..no, tud ločenke niso od muh, ampak moški je tisti, ki je glava družine, in če dopusti, da mu familija ide u tri pm pol veš kok je ura, al ne??
Ne štekam..odrasli, odgovorni ljudje, pol pa tole…
Avtorica, tebe ne štekam tud en procent ne..Kva se maš sploh za spraševat kako in kaj…Če pije zdej, bo pil skoz. Alko ima rad bolj kot tebe Če misliš, da se motim, ga stestiraj pa da vidiš kje si in kam si padla..
Pa ne pozabi dragocenega nasveta( ZA NAPREJ, KO BOŠ ISKALA DEDCA) : Volk menja dlako, nature nikoli!
Pismo rosno kakšni ste to ljudje, da greste na vrat na nos v takšno razmerje kot ga opisuje tale avtorica?? Ne morm drugega rečt, k da ste tupki tupkasti

Sem lahko še tako pijana, pa vem kaj delam. Res je, da imam takrat bolj strupen jezik, a večje škode zato ni. Če te ima zares rad, naj neha z alkoholom. V nasprotnem primeru dobro premisli, če te je vreden.

Taka neumna ženske, kot je avtorica, si takega moškega kot ga ima, čisto zasluži. Agresivni alkoholiki namreč zelo potrebujejo neumne babe zraven sebe, ker jih nobena pametna ne bo gledala in jim odnašala riti.

Tako da, moj nasvet avtorici je: kar obdrži ga in pač potrpi z njim, da ne bo kakšna druga ženska naletela na takega gnoja.

Avtorica, nič ne skrbi.
Ko te bo ubil, bo alkohol seveda zelo močna olajševalna okoliščina, zagotovo ne bo obsojen, pri nas je praksa, da se take morilce, ki se dejanja “nič ne spomijo ” kar lepo izpusti. Sploh še, če se pokesajo in pojokcajo na sodišču.
Nisi nič vesela, da zanj ne bo nobenih posledic?
Kar korajžno, saj ene par let življenja z njim pa verjetno še imaš.

In veliko lepih trenutkov boš doživela z njim, ko te bo naslednje jutro ves skesan gledal z žalostnim pogledom koker španjela ter obljubljal, da te zares nikoli več ne bo premikastil. Ti pa se boš topila od sreče, ko ti bo govoril, kako zelo te ljubi in mu je neskončno žal za tvoje modrice.

Oh avtorica ,odkimavam z glavo,ker ob tebi se spomnim svoje sosede,ki jo je sosed ,ko se ga je napil tudi pretepel. Tudi letela je po stopnicah. Dvakrat je tudi zaradi tega izgubila otroka.
Vsi smo ji svetovali, naj čimprej odide od njega, tudi njegova starša. Ni poslušala.
Res je,da pravijo,da ne pije že 20 let več in da je čisto drugačna oseba sedaj ta soprog,ampak pri sebi ne vem,kako se lahko taki osebi oprosti za vse bolečine v preteklosti.
Ta sosed ,sem pozabila omeniti,je tudi moj sorodnik,ampak me čudi,da četudi se sedaj baje normalno obnaša ta moj sorodnik, ostala pri njem.
Jaz na njenem mestu,ne bi nikoli ostala ob moškem, ki bi me pretepal. Že ob prvem udarcu bi lepo poletel čez prag iz moje strani.


O tem, zakaj ljudje postanejo odvisniki od alkohola ali česa drugega, je napisana gora strokovne literature. Se ni treba nič kaj posebej spraševati, vzroki so znani.

Pozdravljena!
Podobno kot pri moji sesteri, oba stara okoli 40 on pije od kar je z njim, skupaj sta 15 let vedno ko se ga napije ji grozi oz.vsem nam ona je ku… ,pra…. gnoj ni da ni tudi fizično je nasilen.Naslednji dan če ga ne pije seveda, pa čisto meden priden, delaven itd ni da ni..se ji opraviči in je potem vse ok.Tako da avtorica spremenil se verjetno ne bo, če še nimata otrok prosim zaključi z to zvezo, če hočeš sama sebi dobro.Vse dobro ti želim.

V bistvu bi tako zvezo morale zaključiti tudi tiste, ki že imajo otroke. Še bolj pod nujno pravzaprav.

New Report

Close