Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ko pride MOJ sonček

Ko pride MOJ sonček

Ko (in če) pride moj sonček ali pa sončica….obljubim….vas vse, ki mi stojite ob strani peljem na pizzo. Gaia – tebi bom zraven naročila eno veliko pivo, Lari rumeni muškat, za ostale pa ne vem kaj radi pijejo…karkoli si bodo zaželeli…Za Sebota bom pa še posebej kaj dobrega spekla, ker vem, da je sladkosned…P.S. Verjamete vedeževalkam?

Zvezdica…………njami si. Cmoka

Ne, ne verjamem vedeževalkam.

Verjamem pa v človekovo voljo, predvsem tisto pozitivno nabito…in če jo pomnožiš z vsemi udeleženci tukaj, ki dihamo s tabo, ti želimo, da se zgodi tvoja želja (opla, to zveni kot kak mesija)…je to dosti boljše, kot karte, ki ti jih je šlogarca metala na mizo.
Razmišljaj pozitivno, želi dobro, vesolje bo poskrbelo za vse..in zgodilo se bo.

Ti bojo še drugi povedali o tem, da imam prav, boš videla.
Cmoka

Nisem še bil.
Pusti času čas. Ne prehitevaj stvari katerih ne moreš. Prepusti se toku življenja. Sreča najde vsakogar, tudi tebe bo!!!
Cmoka

No…saj pravim….dobro, da vas imam… Veliko mi pomenijo vaše besede, odkrite, preproste, polne optimizma…. Ampak tisto s pizzo sem pa resno mislila…

Ne verjamem vedeževalkam. Bi pa rada eno izkušnjo delila s tabo. Ko mi je bilo zelo hudo, mi je prijateljica rekla, naj si res, ma res živo predstavljam, kako bo potem. Ene dva dni tega nisem zmogla, videla sem vse črno, vse se mi je sesuvalo. Potem pa sem se strmala (sem pač bikica) in si cele dneve in noči predstavljala, kako bova šle spet skupaj na kosilo, kako bova sobote preklepetale ob kuhanju slivovih njokov. In kar naenkrat se ji je stanje izboljšalo.
Ne bom trdila, da je to, to. Vendar pozitivno razmišljanje VEDNO pomaga.
In komaj čakam, da bomo s tabo delile izkušnje ob negi Sončka.

Jest tut hi hi hi

Še enkrat hvala vsem. Kar se vedeževalk tiče, bom pa jaz rekla tako…rada kaj od njih izvem…dobro in slabo…ampak vedno jih vzamem malo » z rezervo«…Čeprav obstaja ena, ki je do sedaj vedno vse uganila (mogoče ne do datuma točno, ampak uganila je) in to meni, možu in pa svakinjam…Moram pa reči tudi to, da je enkrat ena punca na »Življenje ah to življenje« odprla temo »vedeževanje« in ena druga je potem napisala, da vedeževalka ti že nekaj napove, vendar je potem od tebe odvisno ali »delaš« na temu ali ne. Npr. lahko reče: »v roku petih let si boste sezidali hišo«, ampak če jaz nimam namena zidat hiše, si je ne bom, a ne? Tako da to, da je veliko od nas odvisno kako bo v prihodnosti, mislim, da drži…

Tisto s pizzo smo tudi mi resno vzeli….kaj si pa mislila? :o))

Zvezdica, vedeževalke so ene take sorte ljudje, kot si jih našla tle na forumu..mogoče so bolj tenkočutne, da znajo “prebrat” človeka, kaj ga tare, kakšne želje ima, kakšna upanja…in v bistvu ji vse poveš sama, ona besede samo obrne in ti jih pove na razumljiv način, polne optimizma…

Glej, pred dvema letoma sem se potegovala za eno službo..ker sem bila dosedanje sita. Napisala sem prošnjo, tja je prispel en ocean prošenj, res veliko,..nakar so 16 ljudi povabili na razgovor..dve skupini po 8. Sem šla, prepričana, da službo dobim..Sledil je naslednji razgovor, kjer nas je ostalo 5 komadov. In na tem drugem je meni upadla motiviranost..nisem si želela delat tam, kjer gledajo človekovo lupino, kjer vsi mahajo s komolci in si nabirajo točke na račun drugih, kjer vsak samo sebe hvali do nebes..nisem želela.
Čez par dni je prišel odgovor, da so pač izbrali drugega kandidata.

In ti povem: na začetku, ko sem pisala prošnjo, sem bila prepričana, da bom tam delala. Po drugem razgovoru tam nisem hotela delat.
Najbrž so res zbirali kandidate po sposobnostih al ne vem kakšnih kriterijih, ampak prepričana sem, da če bi si do konca tako vroče želela tiste službe, da bi jo tudi dobila.
Me razumeš, kaj ti hočem povedat?

Zvezdica, kaj sem zgrešila. Moj sonček?? Mi boš en malo razložila???
kar se vedeževalk tiče.. jaz sem neizmerno realen tip in ne verjamem v take reči. Čeprav ti bom povedala, da sem iz štosa enkrat bila pri eni…in glej hudiča, naključje??? Uganila je vse. Da bom imela dve punčki, da bo moj oče hudo zbolel, ko bo ena punčka stara leto in pol… da….In vse je bilo res……
Lara

Moj sonček v bistvu pomeni to, kar tebi pomenita tvoji punčki… a razumeš? Upam, da bom tudi jaz nekoč imela sončka ali pa sončico…

Zvezdica, dobiš mail. In ne pozabi odpisat, ja??!! Saj je še isti kot prej???

Veš, Gaia…Meni je ravno vedeževalka vlila upanje, ko mi je rekla, da bo in da ne preveč mislit na to…Kar naravnost mi je povedala, da letos ne bo nič…da je pa drugo leto tisto, ko naj bi postala mamica…In ravno zato imam upanje, čeprav, kot sem že rekla, moram vzet malo z rezervo vse skupaj…

Na pizzo me ne rabiš peljat , povem ti pa tole !
Če si nekaj tako želiš, kot si želiš ti in ti želimo mi vsi
POTEM to dobiš !!!!
Zajček verjame v to in vate, ker si prav fletna zvezdica ***

Tak, kot je napisan….

Hvala zajček. CMOKA

Ja, po kateri njivi si se pa ti potepal? Iskal še kakšno pozabljeno repo? Korenjček? Te kar nisem našla tle na gmajni..

In v vsej tej močvari…maš zdaj mokre tačke…jej, jej, potem pa prehlad!!

Si napisal dedku Mrazu, naj ti prinese volnene nogavičke? :o))

Urko, sem že mislila, da ne boš nič uletela sem gor…
Vesela, vesela,..čeprav te tudi na “tastari strani” budno spremljam.
Cmokaaaaaaaaaaaaa

Veliko oko me opazuje…. Čutim čutim… :)))

je zajček nabasu na težave silne, pa je res zdej moker . Štunfke mu prinesi, prosim 🙂

New Report

Close