Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko se Darwin pred kamero smeši

Ko se Darwin pred kamero smeši

( https://www.youtube.com/watch?v=qy0zp3MLAKE )

zgledaš tk kkt da s lih kar enga zaštihal ..

Kva a se kri kje vid

Jaz bi mu dal golden buzzer na talentih.

Meni je všeč. Lepa pesem in izvedba:)

Že to, da si nekdo vzame čas in živce za igranje na akustično kitaro namesto smetenja z elektronskimi programi in bullshitom, ki ga ponuja moderna računalniška tehnologija, je vredno pohvale. Samo še +točka za Darwina.

Mogoče bi se lahko pridružil tisti skupini, ki dela sarkastično glasbo proti cepljenju?

Sm pred kratkim gledala biografski film o Cashu, ko ga upodablja Phoenix (odlično odigrano). Walk the Line mi je od slednjega še bolj všeč, kot orginal. Zakaj imaš kader skoncentriran v ročaj kozarca? In zakaj pišeš smešil, potem verjameš, da je to RES?👍🤣

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 25.09.2021 ob 08:54

Sm pred kratkim gledala biografski film o Cashu, ko ga upodablja Phoenix (odlično odigrano). Walk the Line mi je od slednjega še bolj všeč, kot orginal. Zakaj imaš kader skoncentriran v ročaj kozarca? In zakaj pišeš smešil, potem verjameš, da je to RES?👍🤣

Tudi sam sem gledal ta film in je nekako imel vpliv name , da sem potem naprej začel peti nekatere njegove pesmi. Kader, zakaj tak? Takega sem si zamislil. Ja, smešil zato, ker se mi zdi, da nisem dobro zaigral niti zapel.

Odgovor na objavo uporabnika
Pohvala, 25.09.2021 ob 01:23

Mogoče bi se lahko pridružil tisti skupini, ki dela sarkastično glasbo proti cepljenju?

Ne poznam omenjene skupine. Sicer pa nikoli nisem igral v skupini.

Odgovor na objavo uporabnika
Pohvala, 25.09.2021 ob 01:21

Že to, da si nekdo vzame čas in živce za igranje na akustično kitaro namesto smetenja z elektronskimi programi in bullshitom, ki ga ponuja moderna računalniška tehnologija, je vredno pohvale. Samo še +točka za Darwina.

Tudi program se je potrebno naučiti in delati z njim, če hočeš kaj primernega za uho skupaj spraviti. Nič ni brez kakega truda. Sicer pa hvala za pozitiven komentar.

Odgovor na objavo uporabnika
1234, 25.09.2021 ob 00:35

Meni je všeč. Lepa pesem in izvedba:)

Hvala za lepo mnenje

Odgovor na objavo uporabnika
FakeDarwin, 25.09.2021 ob 00:16

Jaz bi mu dal golden buzzer na talentih.

Potem bi moral biti med žirijo jst pa na odru na talentih. Že prepozno. Ampak vseeno hvala, tud če je samo hec heh

ja pa kva ja pa kva

Odgovor na objavo uporabnika
Darwin959, 25.09.2021 ob 14:19

Potem bi moral biti med žirijo jst pa na odru na talentih. Že prepozno. Ampak vseeno hvala, tud če je samo hec heh

Niti ni bil hec. Mogoče malenkost. Ampak vseeno lepo odigrano.

Odgovor na objavo uporabnika
NiBilHec, 25.09.2021 ob 15:04

Niti ni bil hec. Mogoče malenkost. Ampak vseeno lepo odigrano.

Ne saj ko sem se hotel posneti nisem imel v mislih heca. Bolj se mi potem zdi, ko se gledam za nazaj.

Sebe je pač težko ocenjevati za karkoli.

Hvala

 

Odgovor na objavo uporabnika
Darwin959, 25.09.2021 ob 14:14

Tudi sam sem gledal ta film in je nekako imel vpliv name , da sem potem naprej začel peti nekatere njegove pesmi. Kader, zakaj tak? Takega sem si zamislil. Ja, smešil zato, ker se mi zdi, da nisem dobro zaigral niti zapel.

Js sm ga gledala predvsem zrt Joaquina, se mi zdi, da movie, kjer on igra ni slab😉. Js ti pa ne verjamem, da se ti zdi nekaj, kao slabo itd. Zakaj potem to deliš z javnostjo? Vsj malo si si všeč ha? Kozarc je pa kaj? Dodatno varovalo pred ciljno publiko? 😄 Sej ni tk švoh no, maš tak vokal, ki bi se ga človek lh privadu. Ta zvrst muske je men super. Od Casha mi je pa osebno Hurt trenutno najbolj “blizu”.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 25.09.2021 ob 15:28

 

Js sm ga gledala predvsem zrt Joaquina, se mi zdi, da movie, kjer on igra ni slab😉. Js ti pa ne verjamem, da se ti zdi nekaj, kao slabo itd. Zakaj potem to deliš z javnostjo? Vsj malo si si všeč ha? Kozarc je pa kaj? Dodatno varovalo pred ciljno publiko? 😄 Sej ni tk švoh no, maš tak vokal, ki bi se ga človek lh privadu. Ta zvrst muske je men super. Od Casha mi je pa osebno Hurt trenutno najbolj “blizu”.

No če tako meniš, potem pa zate danes od mene cover, moje petje na karaoke in seveda komad Hurt.

( https://www.youtube.com/watch?v=lAiertMiqBg )

Lepo pojes, brez nadaljnega.

Ampak,ej

Zakva pa si ti samski.

Jaz sem mislila da si nevem kak ruzan grdi racek

A ti labod.

Babe zmesane ste.

Same samske pa nic ne najdete.

Darvin ma

Svoje mnenje,je zajeban ce ga zmerjas in zeloprijazen ce si ti prijazen.

Otroke ma rad pa se svoh ne zgleda.

Skoda da sem prestara.

Mwa darvin mwa

Odgovor na objavo uporabnika
Ej.hej, 25.09.2021 ob 16:11

Lepo pojes, brez nadaljnega.

Ampak,ej

Zakva pa si ti samski.

Jaz sem mislila da si nevem kak ruzan grdi racek

A ti labod.

Babe zmesane ste.

Same samske pa nic ne najdete.

Darvin ma

Svoje mnenje,je zajeban ce ga zmerjas in zeloprijazen ce si ti prijazen.

Otroke ma rad pa se svoh ne zgleda.

Skoda da sem prestara.

Mwa darvin mwa

Vsake oči imajo svojega malarja.

Zakaj sem samski uf.

Več vidikov svojih bi lahko opisal pa drugi tudi verjetno.

Eden od teh vidikov, kaj je trenutno v mojem življenju in kaj se dogaja z njim je seveda tisto moje mnenje.

Otroci so seveda tisto, kar smo bili mi. Če njih ne maramo potem tudi sebe ne bi smeli.

Kaj je sploh starost? Manj vitalne energije?

Mwaa nazaj ter lepa hvala ti

Odgovor na objavo uporabnika
Darwin959, 25.09.2021 ob 15:37

No če tako meniš, potem pa zate danes od mene cover, moje petje na karaoke in seveda komad Hurt.

( https://www.youtube.com/watch?v=lAiertMiqBg )

Huh…. Hvala! Je pa težek ta komad, kok bolečin Cash skoz vokal izrazi, pr teb je malenkost bolj “veselo”. Zlo iskren in emocionaln, “zadane” človeka… skratka: lepo!

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 25.09.2021 ob 16:57

Huh…. Hvala! Je pa težek ta komad, kok bolečin Cash skoz vokal izrazi, pr teb je malenkost bolj “veselo”. Zlo iskren in emocionaln, “zadane” človeka… skratka: lepo!

Ja, razumeti besedilo je tisto kar dela ta komad poseben. Tisti, ki je v življenju že kaj “skozi dal” ga lahko razume sploh, če ima podobne izkušnje. Sam mislim, da sem ga, pa tudi vtisnil se mi je v spomin verjetno zaradi tega.

Hvala tudi tebi

Odgovor na objavo uporabnika
Darwin959, 25.09.2021 ob 17:02

Ja, razumeti besedilo je tisto kar dela ta komad poseben. Tisti, ki je v življenju že kaj “skozi dal” ga lahko razume sploh, če ima podobne izkušnje. Sam mislim, da sem ga, pa tudi vtisnil se mi je v spomin verjetno zaradi tega.

Hvala tudi tebi

Tale je tud všečn, če ti “zmanjka” materiala: ..https://youtu.be/TqhOVY58zIo..

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 25.09.2021 ob 17:55

Tale je tud všečn, če ti “zmanjka” materiala: ..https://youtu.be/TqhOVY58zIo..

Oh saj se ne zalagam več toliko za musko. Če mi je zmankal materiala sem pa svoj komad naredu, pa še ni se potrebno potem matrat, da koga posnemaš ali da kaj fušaš. Pri svojem komadu tudi če za fušaš je še kar original.

Sicer pa hvala za kak namig.

k ne veš kdo je več psihič. darwin al tip ki mu piše mwa mwa

New Report

Close