Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ko si uničiš vse kar imaš rad

ko si uničiš vse kar imaš rad

meni je tud žau ….. DA SEM OSTAL … se trudil, bil z ljudmi, ki so manipulirali z mano, na koncu so pa še poskušali name vse strest, da kakšen sem – res ko bi vsak pucal pred svojim pragom …

Vem. Vem. Vem.

Toliko časa sem se trudila reševati družino, da sem pozabila na bistvo. Nase!
On se ne bo nikoli spremenil, spremenila se bom samo jaz, na slabše in potem bom lupina. Vse to vem. Ne morem pa verjeti, da sem si dopustila, da gre tako daleč.

Nek terapevt mi je rekel: vse to se bo dogajalo dokler boš ti to dopuščala. Takrat sem bila jezna nanj, danes vem, da ima prav.

Nikar tako! Glej, dostojanstvo žene si si pustila poteptati, dostojanstvo mame nikar! Sploh če imata deklice. Ker odnos en mimo drugega kakor ga sedaj vidva živita, se pridno učijo tudi otroci…

To hočeš???

Moje mnenje je, da je bolje da si sama, ali daš nekoč priložnost drugemu. To mi potrjujejo tudi otroci ločenih staršev.

Dragi Brklc, se mi zdi, da je 1.avtorica moja svakinja. Ti si že naredil prav in pošteno.
Svakinja, kmalu bivša, kar si si skuhala, to boš pojedla. Lahko pa bi bila toliko nepokvarjena, da bi najprej razdrla svoj zakon do konca in se potem veselila naokoli. Res žalostno, da te skrbi le višina preživnine. Veš, tudi varuške ne bo več in ob tako majhnih otrocih ne boš več brezskrbno ponočevala. Ali pač…

Ne more biti.

Nikar tako! Glej, dostojanstvo žene si si pustila poteptati, dostojanstvo mame nikar! Sploh če imata deklice. Ker odnos en mimo drugega kakor ga sedaj vidva živita, se pridno učijo tudi otroci…

To hočeš???

Moje mnenje je, da je bolje da si sama, ali daš nekoč priložnost drugemu. To mi potrjujejo tudi otroci ločenih staršev.[/quote]

otroka sta že na svojem in verjemi, da sta se počutila zelo bedno, ko je njun oče takole odšel. mi smo se že postavili na noge, jaz sem sicer zamrznila na določenem področju, ker nisem mogla naprej, dokler nisem vedela kako in kaj je z njim, ko pa se je pojavil sem vedela, da sem zaključila najino zgodbo. mene ne moti tako življenje, drug mimo drugega. ne vem pa na kakšen način sem si pustila poteptati dostojanstvo žene. jaz se ne počutim prav nič slabo in se nikoli nisem na tej točki. nimam nobene slabe vesti. mah, …

Nikar tako! Glej, dostojanstvo žene si si pustila poteptati, dostojanstvo mame nikar! Sploh če imata deklice. Ker odnos en mimo drugega kakor ga sedaj vidva živita, se pridno učijo tudi otroci…

To hočeš???

Moje mnenje je, da je bolje da si sama, ali daš nekoč priložnost drugemu. To mi potrjujejo tudi otroci ločenih staršev.[/quote]

otroka sta že na svojem in verjemi, da sta se počutila zelo bedno, ko je njun oče takole odšel. mi smo se že postavili na noge, jaz sem sicer zamrznila na določenem področju, ker nisem mogla naprej, dokler nisem vedela kako in kaj je z njim, ko pa se je pojavil sem vedela, da sem zaključila najino zgodbo. mene ne moti tako življenje, drug mimo drugega. ne vem pa na kakšen način sem si pustila poteptati dostojanstvo žene. jaz se ne počutim prav nič slabo in se nikoli nisem na tej točki. nimam nobene slabe vesti. mah, …[/quote]

Kaj hočeš povedati z tistim “mah…”? Ti je žal da si spregovorila? Ali pa pa se sme znotraj ene same besede razbrati razočaranje nad seboj, ker si si toliko let pustila jemati možnost lepšega partnerskega odnosa? In to sem tudi mislil, ko sem pisal o dostojanstvu žene…

Vem. Vem. Vem.

Toliko časa sem se trudila reševati družino, da sem pozabila na bistvo. Nase!
On se ne bo nikoli spremenil, spremenila se bom samo jaz, na slabše in potem bom lupina. Vse to vem. Ne morem pa verjeti, da sem si dopustila, da gre tako daleč.

Nek terapevt mi je rekel: vse to se bo dogajalo dokler boš ti to dopuščala. Takrat sem bila jezna nanj, danes vem, da ima prav.[/quote]

In si jezna nase? Al ti je že veeno, ker so taboljša leta itak že šla?

Aha, pa druge variante kakor spremeniti se na slabše tudi ni, anede?

Ja, boga, boga, pa k meni pridi, in ker nisem terapevt z diplomo, imam posebne metode iskanja sreče… Z garancijo!!! Če je ne najdeš, ne preživiš…

Fak, ker gnil folk!

Čas za odhod je, ko je res konec. Bežati prej pa strahopetnost in obremenjavnje drugih, ki jim s svojim odhodom lahko resno zamaješ življenje.

Ko je tako kot pišeš, je predvsem čas za učenje novih načinov in ponoven zagon.

Moja najboljša leta so zdaj.
Jaz vem, da si tudi ti razočaran nad življenjem, ker te spremljam in je to tudi čutiti, ampak ne zaključuj pa mojega karakterja na podlagi tega, da še zbiram pogum za bistven korak, ok? Verjemi, če bi me poznal v živo, bi vse te besede vzel nazaj!!!

Moja najboljša leta so zdaj.
Jaz vem, da si tudi ti razočaran nad življenjem, ker te spremljam in je to tudi čutiti, ampak ne zaključuj pa mojega karakterja na podlagi tega, da še zbiram pogum za bistven korak, ok? Verjemi, če bi me poznal v živo, bi vse te besede vzel nazaj!!![/quote]

Točno to sem hotel doseči! Zdej pa to energijo kanaliziraj v svoje dobro!!!

Enako tudi ti.

Enako tudi ti.[/quote]

AAAHAHAHAH A si huda?

Jest zase lahko rečem, da se odlično zabavam! Pa tudi srečen sem!

Nisem, mene tujci ne morejo prizadeti. Kar si povedal je itak resnica, tako da…

Me veseli, da si srečen, še svojo jezo malo spravi na pravi nivo, pa bo.

ni časti med lopovi, zato je tam ne išči

ni časti med lopovi, zato je tam ne išči[/quote]podpis

Ni bil moj namen te prizadeti, le vspodbuditi…
Z mojo jezo je pa tko: je navidezna, pravzaprav bolj orodje za hitro sklepanje kompromisov… Drgač mam pa jest strašno rad vsakovrsten mir, predvsem duhovni. Menda da znam bit tudi prav sluzasto prijazen….

Preden zapišem karkoli drugega…. Koliko si star?

kam bi pa šel . ps.kaj si zgubu.

Glej tko ti povem. Nehaj se cmizdit. Ker te imajo na svetu ljudje radi imajo te rade živali, narava. ti si otrok vesolja in tvoja vloga v tej galaksiji je pomembna. če se ti kakšna stvar ne zdi rešljiva je to samo trenuten pogled. Ko se boš spravil v red, boš čisto drugače razmišljal. Ziher pa je na svetu še kdo ki mu je mar zate in bi ti prav rad pomagal.:DDD

Zavedaš se da si vse uničil toda ne poveš zakaj in s čim. Ali je to napačna izbira partnerja , mogoče spola ali je bil to skok čez plot ali pa finančne težave? Veliko možnosti si odprl toda da obupaš nad vsem očitno ne vidiš izhoda,ampak mislim da izhod obstaja ,ki pa verjetno ni lahek, ni enostaven in zahteva določeno mero potrpljenja,pogovora in razumevanja. Ljudje smo včasih preveč občutljivi in preponosni, da bi svoje napake priznali osebi, ki smo jo prizadeli in ko se pogovor naveže na občutljivo točko nam popustijo zavore in tonemo vse globje. Ni enostavno življenje eden mimo drugega toda včasih ne vidimo drugega izhoda in nekje zadaj obstaja upanje, da se bo počasi stvar umirila. Ja vem nekateri si mislite da je to utvara, a prizadetemu človeku je to lahko tudi rešilna bilka za nov jutri.Ne obupaj, gorje ki si si ga nakopal ne bo izginilo s teboj ampak ga boš samo še povečal ljudem ,ki nimajo stem sranjem nič. Veliko sreče.

New Report

Close