Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ko so češnje cvetele II

Ko so češnje cvetele II

hehehe. A ti hodim v zelje. Ups, v češnje hehehe

Mam, Jani, mam, res !!! Zate bi jo vedno
našla, cvetočo češnjo, resno, če pa je ne
najdem, ti poiščem drugo …….. drevce !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kje si bil pa 3 tedne nazaj. Ko sem jaz bukova žagal

Jani, kdor prej pride ( na češnjo ) prej melje hehehe

JOOOOOOOOOOOOOJ, ČEŠPLJE!!!

pismo seba, zdej’s pa že žleht :)))

OK: Vzamem nazaj. Delim fifti fifti

hmmmmmm 3 tedne nazaj.. u pi**** mater.. nimam pojma :))))

Ja ja ja. Zdaj pa ne vemo, a ne?

sam da ni po bratski :)))))

Sam povej hehehe

sem brez besed….lepo…zadane…paše…še to Jani..še

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Še češplje

hehehehe ne ne bom več, da me avtor teh slik ne prime za goltanec :))))

kot sme že včeraj napisal, na strani se nahaja okoli 100 podobnih slik… pejte tja in poglejte….

Jani ma že vse slike na disku :)))) cmoka SončeK

Kaj pa jaz, k nimam placa na disku?

še breskvice…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pa jaz…ko raje gledam kar Jani naredi…cmoka nazaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja ja, ja ja

res?

Ej, vidva, najprej morta kej imet, pol
pa lohka tud delita, al kwa?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

u tale vprašaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vsak pol revšne hehehe

Kaj pa je z njim narobe

Mariči…nisem zajči..ampak tukaj sem…sijem…tudi zate…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

lenobi.. dejta vidva to mal sama popedenat, ne da vama eden vse k riti prinese ;))))))

New Report

Close