Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ko so češnje cvetele II

Ko so češnje cvetele II

Pa sem cel cajt mislil, da sem v hotelu hehehe

ne vem…ti povej;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa saj greva midva zdele z mojim….špičonom…na piknik…pa bova poslikala to lepoto…ampak Jani pazi se…je ne boš videl, da veš…ker si naju tko ozmerjal…bova pa še midva lumpa…aneda Sebi…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti povej. Tebe moti

nič ne moti…vse je res…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tako je.

To bodo lepe slike…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

OK ;o)))

Nikoli boljše ;o)))

Bodo tko dobre…kot da jih ne bi bilo…no nekako tako…ali pa ne…mogoče pa bo res cajt še za kak lep posnetek…saj ves dela bo ogromno…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja.. tud Jani gre zdej na piknik in ne bo poslal nobene slike, ker sta tako… hehehehehehe lenobna :))))))

fajn mejte na pikniku s špičonom in se beremo v ponedeljek 🙂

Jani…uživaj…piknik naj paše…no saj si bomo kakšno slikco izmenjali…pa-pa;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

aha :))))) čau pa … cmoka na cmoko :)))))

Hehehehehehehe. Lupčka. Do jutri

Ojej , kako naj pa tole razumem ?!

Janči – sonči , tudi ti mi nekam cvetiš , se mi zdi ;))))

Lupčka !

No , še en tak !

……….se v sobo zaprem,
musko dam do konca in spomine pržgem

Takrat sem ji reku
nej pozabi na vse,
da je dons tisti dan
ko lahko se upre,

takrat sem ji reku nej pozabi na vse
da je dons tisti dan,
ko lohk še enkrat začne.

Mhm , še ti si zblaznel :)))
Nekam nežen si postal..

Ne, to je Perči Gnus napisou.

No, ja upala sem….
to menda umira zadnje :)))))))))

to mi deli ja…glasba ki zadane

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zajči…lepo jutro…si kaj bolje…te cartam…cmoka draga moja!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close