Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ko te družina razjezi

ko te družina razjezi

… da ti ročno vnese podatke …. ;))))))))))))
Polula se bom od smeha!
Si kar predstavljam ekstazo Modrega ob tej redki priliki!

… da ti ročno vnese podatke …. ;))))))))))))
Polula se bom od smeha!
Si kar predstavljam ekstazo Modrega ob tej redki priliki!
[/quote]

I pa saj se je sam hvalil da profi obvlada šeškanje…

Sicer znam tudi jaz ročno vnašati podatke, samo način ter namen se bistveno razlikuje od njegovega.

No pri nas jaz povem kakšen dan da naslednji dan pa jaz ne kuham, pač običajno povem razlog zakaj, in potem kuhajo otroci pa mož. Če mož dela kaj drugega pa sem jaz v nadzoru, so le mlajši 6-10 let.
Pa ne zato ker bi jaz vse delala ker si razdeliva delo. Samo kakšen dan se mi pač ne da kuhat niti se mi ne zdi nič narobe če se otroci malo znajdejo v kuhinji.
Zate pa ne vem kaj bi rekla, če bi se name vsi drli in samo zahtevali bi se pomoje prej šla prazno omare pa bi šla po svoje.

Haha, pri nas je pa obratno. Zaradi zahtevnega delavnika kuham zelo malo, zato se mora mož znajti sam (itak ima en kuhan obrok v službi), otrok se je v puberteti moral sam naučit kuhat, ker mu samo malica ni dovolj. Ko se torej spravim za štedilnik, je praznik in vsi ful happiy In tako bi moralo bit! Vsi cenijo samo tisto, kar ni samoumevno, zapomni si to. Torej nehaj voditi hišo kot hotel, pa boš cenjena. Ti narediš to, jaz naredim to, on naredi to. Jaz sem bila v to sicer prisiljena, ker ne sfolgam vsega, ampak super funkcionira. In nikoli nisem sama za vse.

Teta fani, oprosti, to niso igrice, ni mi težko delati, ampak, dokler se bodo otroci drli na mene pri polni mizi in mož ležal ves dan na kavču, SE BOMO IGRALI prazen štedilnik! Če ne bo bolje se bomo šli še prazne omare, pokvarjen pralni stroj in blatna tla!
[/quote]
Pusti teto Fani pri miru, ona je iz 19. stoletja in si niti pod razno ne predstavlja, da bi ženska lahko živela drugače kot pa podrejena možeku in vedno možeku na uslugo in še zlasti pomembno, iz možekom, dokler ju smrt ne loči.

Drugače pa, aleluja, da ženska spregleda! Ker imaš primerke, ko jo mož buta, zmerja, zasmehuje, ponižuje, vara, laže in zanemarja, a prvo, na kar ženska ob vsem tem pomisli, je, da mu mora kosilo skuhat, in takoj leti za šporget, da ja ne bo možek lačen.

Noro, kako zaostale so lahko ženske v svoji pameti!

Hmmm… bo kar tako, kot se navadimo, privadimo in razvadimo. Sem doma, pa ne kuham vsak dan ( no delno tudi ne, ker sem noseča in včasih druga ne počnem kot ves dan menjavam kavč in da slonim nad wc da bruham ) AMPAK. tudi pred nosečnostjo nisem vsak dan kuhala. Obveljajo pri nas tudi enostavno obroki , razne solate , včasih kaj kar kupim da samo popečeš ali pogreješ.. Nikoli nisva delala težav s tem. Včasih mi sam partner reče, da ne rabim delat popolnoma ničesar, ker bo imel spet večer : jogurtov. Hčerka pa tudi ne komplicira ( čeprav je še mala ) .
Tako je bilo od začetka najine zveze in sem hvaležna za to !
V prejšnji zvezi pa je moralo biti vsak dan komplet kosilo… ( nič ne de zdaj ko gledam nazaj – vsaj kuham super !! ) komplet kosilo mislim pod, domačo juho, meso s prilogo, solata , no edino posladek ni rabil bit vsak dan 😀
torej, kot sem se že na široko razpisala, tako kot se navadimo in razvadimo, tako imamo =)

Sej to je kul za avtorica, si bo do konc življenja oddahnila.

Edino pametno.
Avtorici pa želim, da se nauči kaj od tebe :).
[/quote]
v zvezi ima moč tisti, ki mu je manj do zveze … saj ga imaš rad pa vse, ampak sužnja ne bom … če bom jaz sesala, boš ti kuhal in obratno … jaz ti zlikam srajce, če ti meni bluze itd.
če ne, pa lahko živim sama!

babe se pa pustite, ker hočete dokazat, kako hudo ga imate rade, da boste zanj vse naredile :))) in potem še za otroke :)))

Ne kuham vec, dan 2:))
Vceraj niso nic vpili, delali so sendvice in me debelo gledali:)
Mogoce jih pa prevzgojim??

Saj se sama tudi ne spostuješ…niti te mož…otroci se tega niso imeli od nikogar za naučiti! Žal to ne pride iz neba…ti povem iz svojih izkušenj. ..

Ma težko jih boš prevzgojila. Jst sem naši tastarejši težila, pisala, norela zraven,…. prišla sem tako daleč, da sem ji nepospravljene čevlje metala na dvorišče. Ona jih je samo pobrala in dala na sredo predsobe. Rezultat vsega: obupala sem in pospravljam naprej.

Ma težko jih boš prevzgojila. Jst sem naši tastarejši težila, pisala, norela zraven,…. prišla sem tako daleč, da sem ji nepospravljene čevlje metala na dvorišče. Ona jih je samo pobrala in dala na sredo predsobe. Rezultat vsega: obupala sem in pospravljam naprej.
[/quote]
Ker si neumna. Zato pa pospravljaj dalje. 🙂 No, vsaj otrok je pametnejši od tebe.

Hvalabogu, da se bo znašla. Zakaj se ni znašla že prej?

Hvalabogu, da se bo znašla. Zakaj se ni znašla že prej?
[/quote]
ker jim ni bilo treba, so mamca vse naredli 🙂

New Report

Close